Kandydat na wójta

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
waga
Posty: 12
Rejestracja: 2010-10-21, 19:08
Lokalizacja: kołbaskowo

Kandydat na Wójta

Post autor: waga » 2010-10-29, 17:51

Ha Ha dobre te obietnice. Ciekawe kogo wybierzecie ? Czy znowu będzie ogólny syf w tej Gminie czy nastąpią zmiany już nie długo zobaczymy. Naj mniej to zależy tym co myślą że ich to nie dotyczy.

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-10-29, 18:51

meduza pisze:Zastanawiam się Małgosiu czy jest u was zebranie organizowane przez sołtysa dla mieszkańców , czy będzie na tym zebraniu jakiś kandydat do fotela wójta ,
jeżeli tak to nawet chytry sposób na ominięcie opłaty za Świetlicę - :-P

Rzeczywiście , żadnej informacji na temat spotkań przedwyborczych. :-P :-P
Zebranie nie miało charakteru wyborczego i nie było nikogo (oficjalnie) ze sztabów wyborczych. Dotyczyło spraw związanych z miejscowością Barnisław
Pozdrawiam

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-10-29, 21:10

A oficjalnie z tych komitetów to jak by było?
Świetlica i basen w baraku.. to niewiele się pani dowiedziała, ale dobre i to.. :)

I to by było na tyle? Tylko jedna kandydatka chce z nami gadać?

Może debata??

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-10-30, 20:28

Tropem naszych kandydatów... Dla inteligentnych i wtajemniczonych :mrgreen:
http://henryk.fajneprojekty.com/komitet ... p?id=start

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-10-30, 20:51

Zakładka "media o nas" z pewnością będzie baaaardzo ciekawa:))))))))))))))))))))))))))))))

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-10-30, 20:58

Może to okrutne , ale dla mnie trochę idiotyczne używać łaciny do przedstawienia siebie i swoich zamierzeń. Chyba , że czegoś nie jarzę. Gość u mnie z góry odpada.
Pozdrawiam

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-10-31, 13:05

Ja również widzę łacinę :)) , może to chyba tylko ksiądz poczytać :)),
ale za to po polsku jest napisane na www.dorota-krzywicka.pl
na ulotkach pani Izabeli jest adres stronki www.izawesolowska.pl ale nie działa i niczego się nie dowiemy.
A gdzie jeszcze można sobie coś poczytać lub przyjść na spotkanie naszych kandydatów ;
jakieś terminy? nic nie ma, potrafią co niektórzy oceniać innych w Pulsie Przecławia z którego to wynika , że tak naprawdę to tylko Pani Małgorzata Schwartz oraz Dorota Trzebińska są jak Matka Teresa z Kalkuty : dobre uczciwe i oddane społeczeństwu naszej gminy :)
Więc napewno ich obawy ,że przegrają są jak rozumiem niczym nie uzasadnione. Jesteście najlepsze i najcudowniejsze ludzie was na pewno docenią i zaufają.

Pani Iza ma zgryza świetna cudowna i nieszczęśliwa, że jest z ludźmi , których tak naprawdę nie akceptuje a jest z nimi bo nie miała odwagi odmówić namową Żukowskiego, Jak wygra to wszystko się zmieni, a pomogą jej w tym p. Dojlido , Misiak i inni , którzy dbają tylko o interesy mieszkańców naszej gminy są dobrymi ludźmi i oddanymi mieszkańcom swoich okręgów wspierając każdego kto potrzebuje pomocy i troski - to są SUPERMENI - zawsze można na nich liczyć .

Są również faceci , którzy dbają o KOBIETY od Henryka Jabłońskiego, wysyłając je do garów i dzieci bo tam jest ich miejsce :)) , szkoda tylko , że nie pyta nas o zdanie tylko dyskryminuje kobiety na spotkaniach. Zobaczymy jak sobie faceci poradzicie bez kobiet :)) życzę powodzenia.

Smutne spotkanie w Rajkowie p. Doroty Krzywickiej - mało ludzi szary brzydki warsztat , smutek i żal ludzi oraz brak wiary , że coś się zmieni, małe zainteresowanie,
ale jednak odwaga ,że w takich miejscach można się spotkać z ludźmi - szkoda , że pani Lucyna Kozierska niewiele zrobiła aby ludzi zjednoczyć i pomóc im :((.

Pani Rybakiewicz cisza nic nikt nie wie gdzie można się spotkać porozmawiać posłuchać co partia chce zrobić w naszej gminie.

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-11-01, 13:55

Małgorzata Schwartz znalazłam http://www.malgorzataschwartz.pl/, ale to nie jest strona kandydata na wójta :))) :cry: :oops:

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-11-01, 14:10

re123 pisze:
meduza pisze:Zastanawiam się Małgosiu czy jest u was zebranie organizowane przez sołtysa dla mieszkańców , czy będzie na tym zebraniu jakiś kandydat do fotela wójta ,
jeżeli tak to nawet chytry sposób na ominięcie opłaty za Świetlicę - :-P

Rzeczywiście , żadnej informacji na temat spotkań przedwyborczych. :-P :-P
Zebranie nie miało charakteru wyborczego i nie było nikogo (oficjalnie) ze sztabów wyborczych. Dotyczyło spraw związanych z miejscowością Barnisław
Zebranie dotyczyło ...planów związnych z Barnisławiem i jego przyszłością-czyli stanowiło powielenie tego co zawierał już "przyklepany"Plan Odnowy Miejscowości.Skąd potrzeba ponownego zebrania ludzi w tej samej sprawie?
Proste -zmiana dat,kolejne przesunięcie realizacji planów w czasie,a mieszkańcy nadal dają się nabierać na tajemnicze słówko "przesunięcie" i co niektórzy cieszą się nawet,że te środki nie przepadają-tylko,że w naszym przypadku oznacza to niestety to samo,bo nadal środków nie ma.I wielkie brawa dla Gminy-trzeba było 4 lat na zmianę planu zagospodarowania dla działki na której ma być świetlica-a w innych przypadkach odbywa się w to 3 mce -jak się nie zmieni ludzi,którzy to organizują to w takim tempie nie wiem czy nasze wnuki doczekają się świetlicy.
Wniosek o finanse dla naszej świetlicy też nie został złożony,zresztą nie on jeden ,podobno będzie w przyszłym roku (hahaha)-tylko czy wtedy jeszcze będą pieniądze????
Oj ludzie przestańcie być naiwnymi i biernymi słuchaczami i nie wierzcie ,że takie spotkania mają na celu przyszłość Barnisławia-one mają na celu jedynie naprawienie błędów urzędników, i nic więcej.
Trzeba radykalnych zmian -bo ta ekipa do pracy się nie nadaje.

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-11-01, 20:32

meduza pisze:Małgorzata Schwartz znalazłam http://www.malgorzataschwartz.pl/, ale to nie jest strona kandydata na wójta :))) :cry: :oops:
NIe jest bo być nie może, nazwisko pani Małgosi pisane jest inaczej:
SCHWARZ - comprende?

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-11-01, 21:27

mania pisze:NIe jest bo być nie może, nazwisko pani Małgosi pisane jest inaczej:
SCHWARZ - comprende?
No comprende..
Pogubić się można... społeczeństwo chyba nie dorosło, tu strona po łacinie, tu obcojęzyczne nazwisko..

A co do p. Małgosi- to jest jakaś stronka- chociaż wolałabym spotkanie przedwyborcze? A może nie kandyduje?
Nie zamierzałam kpić z p. Jabłońskiego- pełna ufności i dobrej wiary po spotkaniu wyborczym- o którym dowiedziałam się godz. wcześniej - dlatego nie wrzuciłam terminu tutaj, chciałam po prostu wczytać się w konkrety. To co zobaczyłam nieco :mrgreen: mnie zaskoczyło...

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-11-01, 22:28

mania pisze:Małgorzata Schwartz znalazłam http://www.malgorzataschwartz.pl/, ale to nie jest strona kandydata na wójta :))) :cry: :oops:

NIe jest bo być nie może, nazwisko pani Małgosi pisane jest inaczej:
SCHWARZ - comprende?
Droga MANIU jak to dobrze ,że jesteś specem od pisania - może nie tylko obcojęzycznych nazwisk. Dziękuję za uwagę a może ty coś wiesz o spotkaniach wyborczych p. M.S. ?

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-11-02, 17:11

Barnisław 3/11/2010 ,świetlica godz.18 zebranie z kandydatem H.Jabłońskim i ekipą.

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-11-02, 21:26

Małgorzata Klebańska pisze:Barnisław 3/11/2010 ,świetlica godz.18 zebranie z kandydatem H.Jabłońskim i ekipą.
Ciekawe czy pytania można zadawać po polsku czy tylko po łacinie
Pozdrawiam

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-11-03, 07:46

Kurów 6/11/2010 , przedszkole godz. 16,00 zebranie z kandydatem H.Jabłońskim

ODPOWIEDZ