Wyniki głosowania na wójta

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
oiraa
Posty: 31
Rejestracja: 2006-11-03, 15:20

Post autor: oiraa » 2006-11-17, 19:45

Mieszkam na terenie gminy przeszło 30 lat i o Panu Jabłoćskim usłyszałem dopiero przed wyborami ... ale kto słyszał parę lat temu o Panu Lepperze?! I co ?
Chciałobysię powiedzieć : I WIELKIE JAJCO!!!
Ktoś go przecież wybrał!!! A kto ?-Ci którzy do wyborów nie poszli!!!
Demokracja to wielkie osiągnięcie społeczne, ale też niebezpieczećstwo -jak wielkie,obserwujemy każdego dnia w Wiadomościach ...
MAM TYLKO JEDEN GłOS I NIE ZAMIERZAM GO ZMARNOWAÓ!!!!
I nie myślę też czekać następnych 16 lat w nadziei,że tym razem COŚ się wydarzy!
Może z tej dwójki co została , to właśnie kobieta jest "facetem z jajami"?!
Jeśli czeka nas kolejne 16 lat w tym samym "gwiazdozbiorze"- to ... wyjeżdżam w
Bieszczady wypasać barany...

Obywatel RP
Posty: 8
Rejestracja: 2006-11-14, 20:34
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Obywatel RP » 2006-11-18, 10:39

A co sądzicie o burmistrzu jesli nie byłby z gminy Kołbaskowo , tylko z innej miejscowosci :?:
np ; ze Szczecina lub Gryfina itp.
Serce i dusze oddam gminie Kołbaskowo

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2006-11-18, 10:59

a jakie to ma znaczenie jak by miał poparcie wyborców , zadam inne równie niedorzeczne pytanie: ile lat powinien mieć najlepszy kandydat na wójta : 30, 40 a może 60?

Obywatel RP
Posty: 8
Rejestracja: 2006-11-14, 20:34
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Obywatel RP » 2006-11-18, 12:00

Mysle ,że ma znaczenie wielu wyborców uwaza ze burmistrzem musi byc ktos kto mieszka w gminie.
Ja uważam całkiem inaczej, lecz to wiekszosc wybiera burmistrza, a tak naprawde ta mniejszosc ktora idzie do wyborow.
Serce i dusze oddam gminie Kołbaskowo

oiraa
Posty: 31
Rejestracja: 2006-11-03, 15:20

Post autor: oiraa » 2006-11-19, 21:49

Zasadnicza sprawa,
Obywatelu RP, my tu sobie na wsi możemy zafundować Wójta,
Burmistrza wybiera się w małych miastach...
Zdecydowanie opowiadam się za kimś, kto tu mieszka-niejeden przykład pokazuje ,że "spadochroniarze" to nie najlepsze rozwiązanie.
Syty głodnego nie zrozumie.Co Wójta obchodzi dziurawa droga w Warniku, czy Pargowie ,jeśli on do domu pomyka "trzynastką" Kołbaskowo-Szczecin???
Jeśli będzie to osoba stąd ,zanim podejmie nierozważną decyzję ,pomyśli, czy ludzie dadzą mu żyć...Jęśli to ktoś miejscowy ,możesz mu patrzeć na ręce, a życie pokazuje , że patrzeć trzeba ,niestety.
Pozdrawiam Wszystkich

Obywatel RP
Posty: 8
Rejestracja: 2006-11-14, 20:34
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Obywatel RP » 2006-11-20, 21:32

Patrzeć na ręce to można kazdemu wybranemu burmistzrowi niezależnie skad pochodzi i gdzie mieszka .
A jesli okazałoby sie ze burmistrz nie miejscowy jest dobrym strategiem i dzieki niemu gmina rozwija sie. To też byś wolał miejscowego tylko dlatego ze mieszka o płot od Ciebie --- te pytanie kieruje do: oiraa
Serce i dusze oddam gminie Kołbaskowo

oiraa
Posty: 31
Rejestracja: 2006-11-03, 15:20

Post autor: oiraa » 2006-11-20, 23:25

Obywatel RP pisze:Patrzeć na ręce to można kazdemu wybranemu burmistzrowi niezależnie skad pochodzi i gdzie mieszka .
A jesli okazałoby sie ze burmistrz nie miejscowy jest dobrym strategiem i dzieki niemu gmina rozwija sie. To też byś wolał miejscowego tylko dlatego ze mieszka o płot od Ciebie --- te pytanie kieruje do: oiraa
Takiego wyboru nie mamy- to po co deliberować?
Jasne ,że chciałbym,żeby był to SUPER WÓJT- najlepiej po SGH , po rocznym stażu w Brukseli,menadzer,strateg,organizator z wizją, wzbudzający respeky,szacunek,sympatię :roll:
Zejdzmy na ziemię - to ideał,a ideały nie istnieją ! Mnie wystarczy, że będzie dobry!
Jeden z kandydatów miał szansę-drugiej ode mnie nie dostanie!
Zagłosuję tym razem na kobietę

ODPOWIEDZ