II tura wyborów

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2006-11-24, 19:26

Moim zdaniem Pan Jabłoćski okazał się takim "gminnym Lepperem". W innym przypadku nie zaistniałby w gminie jak tylko u boku 'faworyta". Choć wybory są jeszcze nierozstrzygnięte to on może okazać się ich zwycięzcą. Zabrał głosy największym rywalom Pana żukowskiego i teraz zamienia je na wpływy.

warka
Posty: 6
Rejestracja: 2006-11-22, 19:40
Lokalizacja: przecław

Post autor: warka » 2006-11-24, 20:53

ano właśnie. już ktoś tutaj zadał pytanie czy ktoś wie o jego dokonaniach. Może weÂĽmy pod uwagę to kryterium społeczne . Bo tu widzę, myślę , że jesteśmy zgodni pan zbigniew i pani małgosia dali z siebie wiele.(Portal dodatkowo stwierdzam a wczesniej zapomniałem tego powiedzieć SUPER). a czy ktoś może dać przykład jego(pana jabłoćskiego) działać. Myślę, że też trzeba pomyśleć jaki będzie koszt nowego sojuszu? czy pan jabloćski zajmie stanowisko etatowe(sekretaż, v-ce wójt). Jaki to będzie miało wpływ na nowe "układy" w gminie?
Ja go nie znam, może coś wiecie o nim wiecej?

Andrzej
Posty: 50
Rejestracja: 2006-08-17, 13:02
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Andrzej » 2006-11-24, 21:32

warka pisze:Ja go nie znam, może coś wiecie o nim wiecej?
Znam go z zaangażowania w organizację drużyny LM z Będargowa, ale postawa władz tejże drużyny nie jest dla całej ligi dobra (dbają tylko o interes swojej drużyny a reszta niech sie pier........). Najlepiej to lubią się kłucić na zebraniach z Barnisławiem i ze Stobnem. Na przykład miesiąc temu nie pasowało im jak rysujemy linie na ICH boisku, albo 2 tygodnie temu nie chcieli z nami grać tylko dlatego, że zabrakło nam 1 koszulki i ja zagrałem w ortalionie o podobnym do naszych strojów kolorze itp....

dorota
Posty: 2
Rejestracja: 2006-11-23, 23:00
Lokalizacja: Przecław

Post autor: dorota » 2006-11-24, 22:11

Znam P.Jabłoćskiego z ulotek wyborczych-jedynie!

P.Pawelczuk nazwał P.Jabłoćskiego -"gminnym Lepperem" i to wcale nie jest śmieszne!
Leppera, większość Polaków zlekceważyła i wiemy do czego to doprowadziło...Drugi raz tego błędu nie radzę popełniać.Co Lepperowi musiał dać Kaczyćski- wiemy, co miałby dostać Jabłoćski wolałabym się nie dowiadywać...
Dlatego z jeszcze większym przekonaniem będę głosować na P.Schwarz

warka
Posty: 6
Rejestracja: 2006-11-22, 19:40
Lokalizacja: przecław

Post autor: warka » 2006-11-24, 22:40

Może to zbyt wielkie uproszczenie ale pachnie tu zamianą wpływów teamu pan misiak/dojlido na solo pana jabłoćskiego lub wspólnym działaniem "trójki tenorów". Ja zostaję przy swoim. Zyczę Pani Gosi powodzenia bo nie poszła na układziki i oby nie poszła po wyborach nawet przegranych. Jutro cisza wyborcza i nie wypada odzywać się na ten temat. życzę wszystkim dużej satysfakcji w poniedziałek bo i tak co by się nie stało w niedzielę to będzie fajnie obudzić się w nowym tygodniu.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2006-11-24, 23:15

Powodzenia życzę!
Niech wygra lepszy.

ODPOWIEDZ