Fenix popiera J.żukowskiego

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Fenix popiera J.żukowskiego

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2006-11-21, 22:02

Na dzisiejszym spotkaniu zarządu stowarzyszenia "FENIX", uczestnicy poparli kandydaturę J. żukowskiego na Wójta Gminy Kołbaskowo.
Podkreślili dobry przebieg współpracy oraz wyrazili nadzieję na jej kontynuowanie.

Co Paćstwo sądzicie o tym?

oiraa
Posty: 31
Rejestracja: 2006-11-03, 15:20

Post autor: oiraa » 2006-11-22, 00:40

Witam,
Panie Zbigniewie.
Obiecałem sobie przejście w "stan spoczynku",ale nie mogę się oprzeć przed wygłoszeniem któtkiego komentarza/proszę się nie martwić-ostatniego! mam nadzieję/

Powyższe oświadczenie wprawiło mnie najpierw w osłupienie , ale zaraz potem wywołało politowanie.Pana poglądy bowiem są bardziej zmienne niż fronty atmosferyczne
Zbigniew_Komisarczyk pisze:Podkreślili dobry przebieg współpracy oraz wyrazili nadzieję na jej kontynuowanie.
A to nowość jakaś :mrgreen:

Proszę zapamiętać: są tacy, którzy potrafią tylko tasować karty i tacy co potrafią grać...Pan należy bez wątpienia do tych pierwszych.

Napoleon I powiedział:" Tylko jeden krok dzieli wielkość od śmieszności ..."
Pan go właśnie zrobił!

Pozdrawiam ciepło :mrgreen:

KMWK
Posty: 23
Rejestracja: 2006-06-15, 08:25
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: KMWK » 2006-11-22, 15:35

Zbigniew_Komisarczyk pisze:Na dzisiejszym spotkaniu zarządu stowarzyszenia "FENIX", uczestnicy poparli kandydaturę J. żukowskiego na Wójta Gminy Kołbaskowo.
Podkreślili dobry przebieg współpracy oraz wyrazili nadzieję na jej kontynuowanie.
Odważna decyzja. Oby dobra w skutkach dla mieszkaćców.

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-11-23, 09:35

FENIKS wydał komunikat-decyzja odważna ,jasna ,czytelna.
Pozostałym pozostaje uszanowanie tej decyzji,każdy ma prawo wyboru.
Rozumiem,że temat "hot" budzi emocje,ale z tego co wiem to jedyna "formacja" z terenu Gminy,która jawnie wypowiedziała się nt.nadchodzących wyborów i swojego poparcia.
Pozostałym zabrakło odwagi?

KMWK
Posty: 23
Rejestracja: 2006-06-15, 08:25
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: KMWK » 2006-11-23, 09:56

Małgorzata Klebaćska pisze:FENIKS wydał komunikat-decyzja odważna ,jasna ,czytelna.
Pozostałym pozostaje uszanowanie tej decyzji,każdy ma prawo wyboru.
Po pierwsze jest to decyzja Zarząu FENIXa (nie jej członków) i dyskusyjne może być czy stowarzyszenie które jest organizacją pozarządową powinno tak aktywnie udzielać sie w polityce. A tak naprawdę ludzie w większości i tak zrobią to co dyktuje im sumienie.
A co do pozostałych może mają większy instynkt samozachowawczy lub więcej do stracenia.
Ostatnio zmieniony 2006-11-23, 12:11 przez KMWK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2006-11-23, 10:13

Jako ciekawostkę powiem, że z pozostałej dwójki kandydatów tylko J.żukowskiemu zależało na poparciu stowarzyszenia FENIX.
oiraa pisze:A to nowość jakaś
Sportowa współpraca przebiegała dobrze. Czy ktoś sądzi inaczej?
oiraa pisze:Napoleon I powiedział:" Tylko jeden krok dzieli wielkość od śmieszności ..."
Pan go właśnie zrobił!
Byłem wielki? Nie sądziłem.

oiraa
Posty: 31
Rejestracja: 2006-11-03, 15:20

Post autor: oiraa » 2006-11-23, 19:41

Zbigniew_Komisarczyk pisze:Na dzisiejszym spotkaniu zarządu stowarzyszenia "FENIX", uczestnicy poparli kandydaturę J. żukowskiego na Wójta Gminy Kołbaskowo

Dziś kilka cytatów :

cyt: "Jest jeden warunek - wspólny cel.
Jak można dogadać się z osobami, których celem nie jest rozwój gminy tylko jakiś inny cel własny."

Proszę powiedz mi bo pewnie jesteś bardziej zorientowany/a dlaczego?

1. Óąmietnisko w Smolęcinie funkcjonuje jeszcze, mimo tego że miało być zamknięte 4 lata temu (Przywiezione zostały tam śmieci z całego województwa. A do tego gmina nic z tego nie ma. Koszty budowy śmietniska to z tego co pamiętam ok. 2,7 mln zł)

2. Jest ujęte w studium kilkaset hektarów pod budownictwo mieszkaniowe m.in. okolice Stobna mimo, że nikt tego nie chciał...

3. W ciągu 4 lat nie udało się ogłosić przetargu na operatora sieci wodociągowej na terenie gminy.

4. Zostało wydzierżawione (wieczysta dzierżawa) ok. 80 hektarów przy autostradzie "golcom" ze stowarzyszenia, którzy nie są w stanie płacić 600 zł czynszu miesięcznie.

5. Został zabrany mandat z okręgu Kołbaskowa i Moczył, a Ustowo podpięto pod Przecław. W celu zwiększenia ilości mandatów na tzw. starym Przecławiu.

6. itd.

cyt:"Ja tylko podkreśliłem tylko jedną rzecz. Nie zaufałem U.G. i okazało się że miałem rację! Krew mnie zalała, jak Wójt rozłożył ręce nad wnioskiem i tyle"
/Z.Komisarczyk 17.11.2006/

Koniunkturalny kandydat?
cyt:"Wydaje mi się, że chyba cyrograf podpisze/mowa oJ.żukowskim/ (o ile już tego nie zrobił) aby zyskać kilka głosów więcej.."
/Z.Komisarczyk 14.10.2006/

Andrzej napisał/a:
Może ludziom spadną wreszcie klapki z oczu
cyt:"My zrobimy wszystko aby tak było."
/Z.Komisarczyk/

cyt:"Faktycznie dziwne jest jak najpierw wójt okleja się logo SLD, a obecnie zanosi się na barwy P.O.
Ale chyba nie bierze jednego pod uwagę, to nie jest miasto. W małych miejscowościach ludzie tak szybko nie zapominają...."
/Z.Komisarczyk 30.10.2006/

W tym ostatnim miał Pan rację-NIE ZAPOMINAJĄ?
I jeśli ktoś mi zarzuci,że się czepiam ,to niech mu Bóg wybaczy!

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2006-11-23, 20:43

"Sportowa współpraca przebiegała dobrze."

Droga "oiro", nie wiem czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy celowo umieszczasz cytaty bez żadnego związku ze stowarzyszeniem sportowym.
Co chcesz osiągnąć?
Jeżeli chcesz polemizować na temat mojej osoby zapraszam do działu kawiarenka.

oiraa
Posty: 31
Rejestracja: 2006-11-03, 15:20

Post autor: oiraa » 2006-11-23, 21:39

To co chciałem, to już osiągnąłem :mrgreen:

ODPOWIEDZ