Zbigniew taki czy siaki?

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
Miła
Posty: 3
Rejestracja: 2006-11-21, 20:05
Lokalizacja: Przecław

Zbigniew taki czy siaki?

Post autor: Miła » 2006-11-21, 20:27

Witam
ponieważ od kilku dni śledzę wypowidzi na temat wyborów, zamierzam pominąć główny temat, czyli samych kandydatów, natomiast pragnę wyrazić swoją pozytywna opinię dla pana Komisarczyka. Sama zadawałam sobie pytania, dlaczego nie startuje pan tak, jak pani Szwarz na radnego i na stanowisko Wójta. Dzięki pana wypowiedzi już wiem. Potwierdził pan moje przekonania.
Na pewno ma pan swoich zwolenników . Ja szanuję pana za dokonany jednoznaczny wybór, choć przegrany... powodzenia :->
Ostatnio zmieniony 2006-11-23, 10:55 przez Miła, łącznie zmieniany 2 razy.

oiraa
Posty: 31
Rejestracja: 2006-11-03, 15:20

Post autor: oiraa » 2006-11-22, 01:09

Panie Zbyszku,
Cała ta sytuacja chyba Pana przerosła.
Za cały komentarz pozwolę sobie zacytować Luca de Clapiers de Vauvenargens:

"Największe nieszczęście zdarza się wówczas, gdy człowiek o małych możliwościach
posiada wielkie ambicje..."

Dalej z pełnym przekonaniem twierdzę, lepiej będzie dla Pana i dla wszystkich jeśli będzie Pan
cyt: "spędzał czas z rodzinką i rozwijał firemkę..."
bo do bycia Wójcikiem, to Pan jeszcze musi dojrzeć .Proszę się nie martwić-poczekam!!!
Pozdrawiam ciepło

Awatar użytkownika
Marek Pietraszun
Posty: 32
Rejestracja: 2006-10-28, 20:33
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Marek Pietraszun » 2006-11-22, 16:25

oiraa pisze:Za cały komentarz pozwolę sobie zacytować Luca de Clapiers de Vauvenargens:

"Największe nieszczęście zdarza się wówczas, gdy człowiek o małych możliwościach
posiada wielkie ambicje..."
Luca de Claviers de Vauvenargues raczej

MP
Posty: 7
Rejestracja: 2006-11-01, 16:03

Post autor: MP » 2006-11-22, 18:46

Dobry WÓDZ MAJĄC ARMIĘ DOBRYCH żOłNIERZY KTÓRZY NIE SĄ ANONIMOWI JAK ORIA
NIE MUSI SIĘ MARTWIÓ O ZWYCIĘSTWO :evil:

Michał Bachanowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2006-08-04, 13:39
Lokalizacja: Warzymice
Kontakt:

Post autor: Michał Bachanowicz » 2006-11-22, 20:12

Oira ciągle piszesz ,że Zbyszek nie ma doświadczenia i żeby spróbował za 4 lata ...ja Ci odpowiem tak: Zbyszka poznalem całkowicie przez przypadek (chociaż wcześniej jego osoba była przez mnie kojarzona ) gdy zaproponowałem na tym właśnie forum aby troszkę "unowocześnić" stronkę RazemDlaGminy.pl - zaskoczył mnie tym ,że przyjechał do mnie aby pociągnąć temat dalej - pomyślalem "wariat" .. póÂĽniej jak prześledziłem życiorys Zbyszka stwierdziłem ,że jest osobą jakich mało - tym bardziej ,że nie jest pseudo społecznikiem szukającym w podejmowanych działaniach własnego interesu.

Bez urazy ale następnym razem uzasadnij swoją wypowiedÂĽ.

oiraa
Posty: 31
Rejestracja: 2006-11-03, 15:20

Post autor: oiraa » 2006-11-22, 20:24

MP
MP pisze:Dobry WÓDZ MAJĄC ARMIĘ DOBRYCH żOłNIERZY KTÓRZY NIE SĄ ANONIMOWI JAK ORIA
NIE MUSI SIĘ MARTWIÓ O ZWYCIĘSTWO
Za tę wypowiedż -najwyższy szacunek i uznanie!.
Mamy odmienne zdanie w wielu kwestiach,ale cenię Pana za uczciwość i oddanie Wodzowi.Oby Pan taki pozostał-życzę z całego serca!

Obywatel RP
Posty: 8
Rejestracja: 2006-11-14, 20:34
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Obywatel RP » 2006-11-22, 20:38

Czytam wasze wypowiedzi na temat burmistzra , uszczypliwe uwagi i po co to wszystko.
Był kandydat w postaci Pana Zbyszka na burmistzra otrzymał ponad 500 głosów.
Czepiając sie jego to tak jak by nie uszanowac decyzji i poglądów tych osób które swiadomie oddali głos na Pana Zbyszka.
Tymi cytatmi i powiedzeniami pod adresem Pana Zbyszka to dopiero jest smieszne i niesmaczne chowajac sie pod nickiem " oiraa '
Serce i dusze oddam gminie Kołbaskowo

oiraa
Posty: 31
Rejestracja: 2006-11-03, 15:20

Post autor: oiraa » 2006-11-22, 20:41

zaproponowałem na tym właśnie forum aby troszkę "unowocześnić" stronkę RazemDlaGminy.pl
mbachanowicz
Stronka bardzo mi się podoba ,dzięki za wkład...szkoda tylko ,że dowiaduję się o tym przypadkiem.Jakiś czas temu prosiłem, żeby Pan Komisarczyk napisał o ludziach aktywnych,bo niby skąd tacy jak ja mają wiedzieć kto,co ,jak i kiedy?
Pan Zbyszek,z całym szacunkiem, ma jednak taką słabość ,że najchętniej i najwięcej mówi i pisze o sobie...Z tego też się wyrasta- na szczęście ;-)

KMWK
Posty: 23
Rejestracja: 2006-06-15, 08:25
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: KMWK » 2006-11-22, 20:48

oiraa pisze:Pan Zbyszek,z całym szacunkiem, ma jednak taką słabość ,że najchętniej i najwięcej mówi i pisze o sobie...Z tego też się wyrasta- na szczęście
Szkoda tylko że ktoś tak aktywnie działający (na forum) i tak jawnie krytykujący Zbyszka jak oiraa nie ma odwagi się przedstawić. Na szczęście "..poznasz człowieka po czynach jego..."" a Zbyszek przez te 4 lata jako radny dał się poznać bardzo dobrze. Szkoda tylko że ludzie w wyborach kierują się przede wszystkim ulotkami, plakatami a nie doceniają ludzi majaćych efekty swojej pracy.

oiraa
Posty: 31
Rejestracja: 2006-11-03, 15:20

Post autor: oiraa » 2006-11-22, 21:05

Nie jest sztuką przyjmować pochlebstwa .Prawdziwą sztuką jest w pokorze przyjmować krytykę, nawet jeśli kąśliwa.
Co do przedstawiania się -nie miałem i nie mam takiej woli i albo bierzcie mnie takim,jakim jestem ,albo mnie stąd wyproście :->

Michał Bachanowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2006-08-04, 13:39
Lokalizacja: Warzymice
Kontakt:

Post autor: Michał Bachanowicz » 2006-11-22, 21:09

oiraa pisze:szkoda tylko ,że dowiaduję się o tym przypadkiem
Rozumię ,że chodzi ci o fakt ,że przez przypadek dowiedziałaś się ,że to ja zajmuję się stroną techiczną RazemDlaGminy.pl - po pierwsze primo chciałem aby ludzie z naszej gminy mieli szerszy dostęp do newsów z życia gminy etc ( aktualnośc poprzedniej wersji RazemDlaGminy.pl była uzależniona od jednej osoby - teraz kilka osób redaguje stronę ) a nie po to aby przypisywać sobie chwały .. po drugie primo to nigdy nie udczułem ,że Zbyszek przypisuje sobie wszelkie zasługi ...wejdÂĽ sobie na program Zbyszka i doczytaj ,że nawet tam jest napisane "Największe wspólne sukcesy" ( http://www.razemdlagminy.pl/wybory/zbig ... rczyk.html ) ...

biedroniec
Posty: 14
Rejestracja: 2006-11-07, 16:51
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: biedroniec » 2006-11-23, 09:18

oj OIRO OIRO straszliwie mieszasz,bardzo Cie interesuje osoba niejakiego Zbyszka-dlaczego on budzi takie żywe Twoje zainteresowanie i czemu jego powrót na łono firmy,rodziny etc.,tak podkreślasz w wypowiedziasz ?To chwilami przypomina zawiedzioną miłość,a nie wypowiedzi zwiazane z polityka wyborczą.
Zbyszek nie przeszedł ,a Ty nadal nie możesz sobie tego darować i skupić się na nadchodzących wyborach.Po prostu rozumiem,że bardzo będzie Ci go brakować.Jako facet jestem w stanie to zrozumiec i uważam Zbyszku,że jak spojrzysz na te wypowiedzi pod tym kątem to zrozumiesz OIRE.
Zbychu zazdroszcze Ci tego powodzenia,ech życie....

Andrzej
Posty: 50
Rejestracja: 2006-08-17, 13:02
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Andrzej » 2006-11-23, 22:09

oiraa pisze:Nie jest sztuką przyjmować pochlebstwa .Prawdziwą sztuką jest w pokorze przyjmować krytykę, nawet jeśli kąśliwa.
Co do przedstawiania się -nie miałem i nie mam takiej woli i albo bierzcie mnie takim,jakim jestem ,albo mnie stąd wyproście :->
Racja, popieram te słowa,po to jest właśnie forum

ODPOWIEDZ