plażyczka w Gminie mi się marzy...

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

plażyczka w Gminie mi się marzy...

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-07-19, 08:31

Tak sobie siedzę w tym upale i myślę jak to byłoby fajnie ,gdyby wykorzystać fakt,że tyle jeziorek czy stawów (nie wspomnę już o Moczyłach czy Siodle Dolnym) mamy na terenie naszej Gminy.Jak przychodzi upał miłoby wyskoczyć na rowerach na jakąś plażyczkę.Tymczasem większość stawów czy jeziorek jest zarośnięta,opanowana przez śmieci i opony przy brzegach,lub zabokowana napisami STOP TEREN PRYWATNY-i wieje grozą.
Może znacie,macie jakieś fajne miejsca (niekoniecznie prywatne) ,gdzie coś takiego jest lub można coś takiego zorganizować?

KRIS
Posty: 16
Rejestracja: 2006-06-21, 20:55
Lokalizacja: Przecław
Kontakt:

Post autor: KRIS » 2006-07-19, 09:42

nie no plaża jest SUPER ale coś niezabardzo jest gdzie :-( szkoda ale cóż zawsze pozostaje LAGUNA hyhy :-P
Carpe Diem :PP :D

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-07-19, 15:13

ja tu łono natury ambitnie preferuje ,a nie plastiki...ale jakby tak Lagunę przenieść do Kołbaskowa to może bym się dała skusić... ;-)

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2006-07-19, 22:57

KRIS pisze:cóż zawsze pozostaje LAGUNA hyhy
Ba, Lagunka szczególnie o godz. 7 rano w tygodniu, pusto nikogo nie ma... rewelka. Miałem kiedyś okazję jeździć o tej porze. Gorąco polecam.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2006-07-19, 23:03

zlota pisze:ja tu łono natury ambitnie preferuje ,a nie plastiki...ale jakby tak Lagunę przenieść do Kołbaskowa to może bym się dała skusić... ;-)
Jasne, że jeziorko ma swój klimat, ale jesienią czy zimą Lagunka jest niezastąpiona.
Ja śmigam często do Ićska nad jeziorko i rybkę, gorąco polecam.
Do tego jeszcze można wynająć sobie rowerek wodny i naprawdę mile spędzić czas. W koćcu to tylko kawałek drogi.


Lagunę do Kołbaskowa się nie przeniesie...astronomiczne wydatki związane z samą inwestycją oraz ogromne koszty utrzymania. Laguna w Gryfinie mimo wsparcie elektrowni i tak ledwo ciągnie...

Ale pomysł z gminną plażą jest bardzo ciekawy, wystarczyłoby kilka/kilkanaście wywrotek z piaskiem. Pytanie tylko takie czy gmina ma jakieś jeziorko swoje, czy już wszystko sprzedała?

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-07-20, 08:30

pociągnęłabym temat gminnej plażyczki,zrobię rozeznanie wśród znajomych,może komuś coś rzuciło się w oczy,a wokól nas w Gminie stawów i jeziorek dostatek,tylko nie wiemy jaki status własności mają,dam znać jak coś ustalę,a Wy też szukajcie,byłoby superek jakby przyszłościowo można było o to wzbogacic trasę rowerową,która mam nadzieje kiedyś u nas powstanie...

ODPOWIEDZ