Kandydat na wójta

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
macmaster
Posty: 7
Rejestracja: 2010-11-13, 18:17
Lokalizacja: Przecław

Post autor: macmaster » 2010-11-18, 16:30

A ja chciałbym poznac wasza opinie KTO w/g was zostanie wojtem?

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-11-18, 20:25

A według Ciebie?
Pozdrawiam

macmaster
Posty: 7
Rejestracja: 2010-11-13, 18:17
Lokalizacja: Przecław

Post autor: macmaster » 2010-11-18, 21:04

Według mnie to do drugiej tury wejda panie Schwarz i Rybakiewicz a wygra pani Rybakiewicz(oczywiscie jest to tylko moja opinia i mozecie sie z nia nie zgadzac)

Awatar użytkownika
Wujek Samo Zło
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-28, 04:20
Lokalizacja: z okolicy

Post autor: Wujek Samo Zło » 2010-11-18, 21:23

Nowym wójtem zostanie p. Dorota Krzywicka :mrgreen: .Ma chyba najlepszy pomysł na to co ma się dziać w gminie.Trzymam za nią kciuki a i z czystym sumieniem swój głos na nią oddam,bo nie będzie to dla mnie wybór "mniejszego zła".Jest to chyba najlepiej zorientowany w sprawach gminy kandydat.
"Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S. Lem

Awatar użytkownika
Wujek Samo Zło
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-28, 04:20
Lokalizacja: z okolicy

Post autor: Wujek Samo Zło » 2010-11-18, 21:29

A właśnie.... Tak się śmialiście że p.Dorota swoje spotkanie z wyborcami w Rajkowie miała w garażu. To teraz jeszcze bardziej się uśmiejecie ;p.Schwarz także zobaczyła jak ten garaż wygląda:)). Smolęcin... p. Rybakiewicz w znanym gastronomicznym miejscu (nazwy tego miejsca nie ujawnię).Podobno tłumy były :-P
"Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S. Lem

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-11-18, 21:37

A ja stawiam na finał p. Anna i p. Iza , w którym p. Iza wygra
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Wujek Samo Zło
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-28, 04:20
Lokalizacja: z okolicy

Post autor: Wujek Samo Zło » 2010-11-18, 22:38

p.Iza to chyba najgorzej przygotowany kandydat.Sorry, ale pobyt "w powiecie" spowodował to że jest totalnie oderwana od spraw gminy a pomysły są wręcz ko(s)miczne.Dodatkowo dochodzi obciążenie w postaci p.Misiaka (&Co), który jednak był "wielbicielem." polityki uprawiane przez obecnego wójta. A powrotu starego nikt z nas nie chce
"Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S. Lem

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-11-18, 22:42

Nie można być "totalnie" oderwanym od spraw gminy , w której wszystko leży - to tak półżartem. A tak poważnie , to wg mnie p. Dorota może mieć zbyt mały elektorat ... choć stronka internetowa najlepsza z wszystkich kandydatów.
Pozdrawiam

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2010-11-18, 22:57

Witam.Od jakiegoś czasu was czytam i postanowiłem dołączyć.Ja uważam,że najlepszym a raczej najlepszą kandydatką na wójta jest Pani DOROTA KRZYWICKA.Osoba sympatyczna,otwarta na nasze problemy i bardzo ambitna ale za razem nie udająca ważniaka /wiem bo byłem na spotkaniu wyborczym/.Mieszkam w naszej gminie 22 lata i widziałem co wyprawiała obecna władza i sam się zastanawiałem kiedy to się skończy.
A teraz czemu nie zagłosuję na innych kandydatów. Bo:
- M.Sch. to stara gwardia obecnego wójta
- I.W.-K. to jeszcze starsza gwaria wójta
- H.J. startował już tyle razy i nic
- A.R. to jednak partia polityczna
A naszej gminie potrzebny jest ktoś nowy,nie związany politycznie i bez powiązań z obecną władzą. Ktoś młody i chętny do pracy i tak właśnie widzę Panią Dorotę.Mam nadzieję,że się nie mylę i że Ona wygra i nasza gmina odżyje.Co do jej elektoratu to sam nie wiem ale mam nadzieję,że się mylisz.Co do jej strony www też uważam,że najlepsza.
Tomek

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-11-18, 23:29

Panie Andrzeju, dziękuję i nawzajem. Rzeczywiście zawrzało..
re123 pisze:Nie można być "totalnie" oderwanym od spraw gminy , w której wszystko leży - to tak półżartem. A tak poważnie , to wg mnie p. Dorota może mieć zbyt mały elektorat ... choć stronka internetowa najlepsza z wszystkich kandydatów.
Elektorat to my więc wybierajmy, głosujmy i w ten sposób rządźmy.

Również mam nadzieję że się mylisz. Mnie tylko p Dorota - otwartość, słuchanie nas- przekonała że chce działać dla dobra gminy- rozumianej jako jej mieszkańcy- a nie jako dobro urzędu, czy budżetu(choć o niego też chce zadbać, nie tylko narzekać, że jest mizerny). Jej osoba, skład kandydatów do Rady, spójność koncepcji moim zdaniem zasługują na zaufanie. Przede wszystkim to że jest spoza ukladów jakichkolwiek.
Również uważam że stronka najlepsza.

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-11-19, 08:30

No właśnie i to my wybierzemy wójta. Warto się zastanowić co wyprawiają kandydaci , co obiecują np :
M.Sch. - posady w urzędzie nawet panu sprzątającemu stały etat nie wspomnę o przypisywaniu sobie sukcesów innych.Miała zresztą już szansę zaistnieć i pokazała co potrafi.:-(
I.W-K - co spotkanie to dopasowuje się do potrzeb mieszkańców - ze wszystkimi zaprzyjaźniona, po imieniu , w Smolęcinie mówiła o likwidacji hydroforni w Bobolinie bo skarżyli się na wodę z Warnika słabe ciśnienie itd. wychwalająca p.Dojlidę, p.Misiaka, - jako oddanego samorządowca, pracowitego i zaangażowanego :oops:, jej cukierkowość jest obrzydliwa .W Bobolinie pani Dorota Sadowska agituje aby głosować na Izę Wesołowską chociaż startuje z PO (ciekawe co na to PO )a Iza agituje aby głosowali na swojego mieszkańca- lojalność :-/ .12-lat jej pracy w samorządzie - widać gołym okiem co zrobiła w Gminie oraz w swojej wsi :lol:- Dziękujemy za wszystko oraz za kolejne nauczycielki te ze szkoły w Kołbaskowie.Niech się zajmą edukacją naszych dzieci bo sobie nie radzą.

H.J. no cóż wszyscy chyba wiedzą ,że obiecuje chłopakom z LZS bardzo dużo , również etat koordynatora sportu - a co na to Misiaczek :)),jest również naszym św.Mikołajem ale zjawia się raz na cztery lata, uparcie dąży do władzy w naszej gminie, żadnych pomysłów na lepsze jutro nie przedstawia. O nie jeden tak - wysyła BABY do garów i siedzenia w domach.Ciekawe co Powiedzą na to Panie idące do urn wyborczych ;-). U niego w komitecie jest pani Stawicka- była sekretarz naszego wójta, która popiera Izę Wesołowską a nie swojego GURU H.Jabłońskiego :roll: .

Jak z tego wynika to nasz Szanowny miłościwie nam panujący Wójt Gminy Józef Żukowski w każdym komitecie ma swoich ludzi - szpiegów kandydatów do rady gminy.

Ci co startują do RG z własnych komitetów - słyszeliście aby przewodniczącym komisji rewizyjnej RG został Z.Szczuplak startujący z własnego komitetu -akurat :-( Dlatego kontrole wójta wychodziły nieźle :roll: a Wójt w sprawozdaniu za II kw. 2010r napisał , że powołał komisję do zniszczenia dokumentów z klauzulą poufne itd.......

Dorota Krzywicka może skromna ale odpowiedzialna za swoje słowa, których nie rzuca na wiatr, zdrowo myśląca ma dobry program i nie kłamie co spotkanie jak inni kandydaci. Jej program przemawia do ludzi.Strona www.dorota-krzywicka.pl jest najlepsza i nie po łacinie :lol: To właśnie ona jest w stanie coś zmienić ma do tego dobre przygotowanie i wiedzę (dwa fakultety).Ona jest naszą szansą na rozwój i leprze jutro ma mój głos.

A.R - młoda ambitna PO- niestety ( dla niej nasza gmina to wiocha) ale góra ją wybrała na kandydata. Wszędzie jej pełno za plakatowała wszystkich - kto to posprząta po wyborach.

tak to leciała :)

anna kielkucka
Posty: 52
Rejestracja: 2010-09-16, 13:42
Lokalizacja: i tu i tam

Post autor: anna kielkucka » 2010-11-19, 09:09

[quote="meduza"...

Dorota Krzywicka może skromna ale odpowiedzialna za swoje słowa, których nie rzuca na wiatr, zdrowo myśląca ma dobry program i nie kłamie co spotkanie jak inni kandydaci. Jej program przemawia do ludzi.Strona www.dorota-krzywicka.pl jest najlepsza i nie po łacinie :lol: To właśnie ona jest w stanie coś zmienić ma do tego dobre przygotowanie i wiedzę (dwa fakultety).Ona jest naszą szansą na rozwój i leprze jutro ma mój głos.



tak to leciała :)[/quote] O co chodzi z tymi 2 fakultetami? bo znalazłam coś takiego z pażdziernika 2008r i Pani Dorota miała wykształcenie średnie,,Pani Dorota Krzywicka – referent, wykształcenie średnie, zatrudniona w ramach robót
publicznych na okres od marca 2008 r. do końca lutego 2009 http://www.szczecin.uw.gov.pl/urzad/DK/ ... askowo.pdf
Stronka P.Doroty fajna!
pije do dna za pokręconą nić DNA

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-11-19, 09:53

Gdybyś sobie Aniu zadała trochę więcej trudu to dowiedziała byś się więcej na temat jej wykształcenia , ale pomogę ci:
otóż kiedy została pracownikiem GOPSU była w trakcie kończenia dwóch kierunków studiów tj. Socjologia i psychologia zachowań ludzkich w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie ul. Mickiewicza ,
Certyfikat z j.ang. TELC, oraz Pedagogika szkolna i ogólna - wyższa Szkoła Zawodowa "Economikus" - podyplomowe - równolegle dwa kierunki ciągnęła :))
A teraz politologia o specjalności administracja i samorząd europejski - uniwersytet szczeciński - kończy w czerwcu.
A aktualnie jest podinspektorem d/s dodatków mieszkaniowych i stypendiów szkolnych w GOPSIE
mam nadzieje , że ci wystarczy :-D .

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2010-11-19, 09:53

Wujek Samo Zło pisze:. Smolęcin... p. Rybakiewicz w znanym gastronomicznym miejscu (nazwy tego miejsca nie ujawnię).Podobno tłumy były :-P
No cóż, Szanowny Panie, widocznie Pani Dorota nie ma takiej wprawy w poszukiwaniu sponsorów, jak pani Anna. A tak prawdę mówiąc, tak silne powiązanie lokalnych grup interesu z pania Anna Rybakiewicz wzbudza mój niesmak i podejrzenia, że nie gmina będzie głównym obiektem jej zainteresowan. Błąd Pani Anno, już na wstępie, ludzie nie chcą zastępowac starego układu nowym.
W ciągu ostatniej doby pojawiło sie sporo postów gloryfikujących panią Dorotę Krzywicką.Przyznam się, że nie byłem na żadnym spotkaniu z Pania Dorotą, jakoś nie po drodze mi było.Ale stronę przesledziłem, film obejrzałem, nawet dwa razy.Widać, że w przygotowanie strony włozyła pani Dorota sporo pracy.Popytałem tu i tam.........i mniejsza o wykształcenie, ponieważ z róznych zródeł otrzymałem rózne informacje, ale upór i ambicja godna podziwu. Pani Dorota urodziła czworo dzieci i równolegle z wychowywaniem ich konczyła studia. Myslę, że kobiety doskonale wiedzą o czym piszę i jaki to musiał być wysiłek. A czy jeden, czy dwa fakultety........dla mnie liczą sie ambicje i upór. W swoim życiu spotykałem sie już z paniami, dla których ciąża była chorobą, a urodzenie dziecka skutecznie niwelowało ich ambicje, a tu proszę......
Prtogram hasłowy, ale dośc spójny....znalazłem to, czego bezskutecznie poszukiwałem u innych kandydatów, deklaracje zrównoważonego rozwoju gminy oraz budownictwo socjalne. Nie wiem, czy pani Dorocie wiedzy, żeby go zrealizować, ale skoro do tej pory była tak ambitna.....
Nie byłbym sobą, gdyby sie nie doczepił.......nadmierna słodycz jest nudna:

– utworzenie filii urzędu gminy w Przecławiu (sprawy meldunkowe, komunikacyjne, składanie podań itp.),
Pani Doroto, sprawy komunikacyjne leżą w gestii starostwa powiatowego, w Kołbaskowie jest tylko agenda terenowa wydziału komunikacji, kandydat na wójta i jednoczesnie pracownik UG powinien to wiedzieć.

wykorzystanie walorów Międzyodrza dla popularyzacji gminy, także poprzez rozwój żeglarstwa i turystyki wodnej.
Po międzyodrzu nie da się żeglować, jako żeglarz wiem to z całą pewnoscią, chyba, że wybór Pani osoby na wójta spowoduje dobre zachodnie wiatry.
Ale generalnie pani Dorta Krzywicka ma u mnie jeden punkt więcej od pani Izy, która zdecydowanie nie przyłozyła sie do przekonania mieszkanców do swojej osoby.
Życzę mądrych wyborów.
andrzej1963

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2010-11-19, 09:53

Meduzo chyba jesteś jakoś powiązana z D.Krzywicką /wnioskuję to z twoich wpisów/ ale wiesz co?Mi to nie przeszkadza.Zgadzam się z tobą i myślę,że mimo tego iż inni na tym forum uważają, że Pani Dorota ma mały elektorat /ja uważam,że się mylą/,to właśnie ONA zostanie naszym wójtem.I wiecie co?Dziś rano jak jechałem do Szczecina spotkałem dawną znajomą /mieszkankę jednej z naszych małych wsi/ która na moje pytanie na kogo zagłosuje na wójta odpowiedziała,że na pewno nie na I.W.-K. i nie na M.Sch. bo one miały już czas coś zrobić a nie zrobiły nic.Powiedziała też,że ona i jej rodzina głosują na Panią Dorotę Krzywicką.A co do naszego wójta i jego ludzi to szkoda gadać.Mam tylko nadzieję,że ktoś go rozliczy i że ludzie przejrzeli na oczy i nie zagłosują na jego pomagierów obojętnie w jakim KWW teraz się znajdują.Nie wiem czy wiecie,że szanowny pan Sroka /przewodniczący rady gminy a obecnie kandydat na radnego z list pani I.W.-K./ jest radnym od początku istnienia samorządów.Wydawać by się mogło,że to znaczy iż coś robi dla naszej gminy ale chyba jest inaczej.Myślę,że przytakiwanie obecnej władzy /przez tyle lat/ do niczego dobrego się nie przyczyniło.
Aniu nawróć się i oddaj swój głos na Panią Dorotę Krzywicką i będzie lepiej!Uwierz w to.
Bo w naszej gminie już gorzej być nie może jak było.Jedyne co może złego naszej gminie się jeszcze przydarzyć to kontynuacja obecnej polityki w następnych latach co niektórzy kandydaci chcą nam zafundować choć próbują to ukryć.A którzy?To na pewno wiesz.
Tomek

ODPOWIEDZ