Kandydat na wójta

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2010-11-19, 10:00

meduza pisze:Gdybyś sobie Aniu zadała trochę więcej trudu to dowiedziała byś się więcej na temat jej wykształcenia , ale pomogę ci:
otóż kiedy została pracownikiem GOPSU była w trakcie kończenia dwóch kierunków studiów tj. Socjologia i psychologia zachowań ludzkich w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie ul. Mickiewicza ,
Certyfikat z j.ang. TELC, oraz Pedagogika szkolna i ogólna - wyższa Szkoła Zawodowa "Economikus" - podyplomowe - równolegle dwa kierunki ciągnęła :))
A teraz politologia o specjalności administracja i samorząd europejski - uniwersytet szczeciński - kończy w czerwcu.
A aktualnie jest podinspektorem d/s dodatków mieszkaniowych i stypendiów szkolnych w GOPSIE
mam nadzieje , że ci wystarczy
A może by tak pod swoim nazwiskiem? Pani to wypada ;-)
andrzej1963

anna kielkucka
Posty: 52
Rejestracja: 2010-09-16, 13:42
Lokalizacja: i tu i tam

Post autor: anna kielkucka » 2010-11-19, 10:04

Dziękuje Meduzo teraz już wszystko wiem.
pije do dna za pokręconą nić DNA

zeus
Posty: 9
Rejestracja: 2010-09-17, 12:36
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: zeus » 2010-11-19, 10:22

Witam dawno się nie odzywałem ale czas najwyższy dobrze wybrać o wykształceniu Doroty Krzywickiej dowiedziałem się od osoby z jej komitetu - telefony ogólnie dostępne. Jestem w szoku ,że do tej pory nie nie skorzystano z jej wiedzy w Urzędzie Gminy. Ale no cóż wiadomo , że nie dobrze jest mieć mądrzejszych od siebie.
"Ciszej jedziesz dalej dojedziesz", to jest motto naszego obecnego wójta .
Meduzo mam nadziej, że głosujesz na Dorotę Krzywicką.
Wygracie a ten nasz kandydat z Barnisławia do RG od Izy Wesołowskiej zakończy swoje działania razem z wójtem Józefem Żukowskim . :)) oraz Panem Sroką , który z wójtem musi odejść to koniec 20 lat posłusznej służby u boku Księciunia.

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-11-19, 10:28

Powiem , że i ja coraz baczniej przyglądam się kandydaturze p. Doroty. Mam obawy jednak co do poparcia - wszak pewnie 1/3 elektoratu to mieszkańcy "nowych osiedli". Czy p. Dorota była w stanie przebić się ze swoim programem i przekonac ich do siebie?
Wiem jedno, kto wygra w Przecławiu i Warzymicach , będzie miał duże szanse wygrać (niestety).
Pozdrawiam

zeus
Posty: 9
Rejestracja: 2010-09-17, 12:36
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: zeus » 2010-11-19, 10:36

Obejrzałem wczoraj dostarczoną do mnie płytę DVD pani Doroty Krzywickiej - i powiem jestem pod ogromnym wrażeniem. Ona jest Najkonkretniejsza -
Jak te płyty dotarły również do większej liczby odbiorców to chyba wiadomo kto wygra te wybory. DOROTA KRZYWICKA

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-11-19, 10:37

zeus pisze: Wygracie a ten nasz kandydat z Barnisławia do RG od Izy Wesołowskiej zakończy swoje działania razem z wójtem Józefem Żukowskim . :)) oraz Panem Sroką , który z wójtem musi odejść to koniec 20 lat posłusznej służby u boku Księciunia.
Sorki , że off topic - radość z utraty osoby radnego z własnej miejscowości , to trochę jak samobójstwo.
Mieć radnego ze swojej wsi a Radzie a nie mieć to duża różnica - niezależnie od jakości wykonywanej przez niego pracy.

Nieobecni nie mają głosu i są zdani na łaskę innych.
Ostatnio zmieniony 2010-11-19, 10:49 przez re123, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam

zeus
Posty: 9
Rejestracja: 2010-09-17, 12:36
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: zeus » 2010-11-19, 10:40

W Warzymicach i Przecławiu nie mieszkają idioci, którzy pójdą głosować na partię lub panią M. Sch. -mają swój rozum nie dadzą się nabrać. Dorota Krzywicka to nasza nadzieja na zmianę. :!:

zeus
Posty: 9
Rejestracja: 2010-09-17, 12:36
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: zeus » 2010-11-19, 10:45

o tę jakość jednak chodzi - czas na zmiany
BYCIE RADNYM I ROBIENIE DOBREJ ROBOTY DLA WSI TO DWIE RÓŻNE SPRAWY A ON JEST CZŁOWIEKIEM WÓJTA TAK JAK RESZTA z komitetu Izy Wesołowskiej. łapki w górę łapki w dół.
STARE ODCHODZI :-P

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-11-19, 10:57

Nie sądzę bym gloryfikowała p. Dorotę Krzywicką. Swojego wyboru dokanałam naprawdę starannie i wnikliwie oceniając wszystkich pretednentów do wójtowego stolca(nomen omen). Po analizach- nie tylko własnych- a także dyskusjach z rodziną, znajomymi i na tym forum uznałam że jest jedyną osobą, która nie tylko chce coś zrobić- ale nawet wie co chce i jak.
Potwierdzam że na mnie również ogromne wrażenie zrobiło jednoczesne wychowywanie dzieci, studiowanie, ogromna praca prospołeczna, Także to że jest tyle lat sołtysem w swojej miejscowości, że jako osoba pracująca w GOPS widzi jaka jest kondycja sporej części jej mieszkańców.. i że chce dążyć do nowoczesności i rozwoju- a przy tym niekoniecznie betonując całą okolicę.
Co do żeglowania na Międzyodrzu. Może czasem można pod wiatr:) A na poważnie. Sporty wodne- to może np. wioślarstwo- może pan Andrzej podrzuci jakiś pomysł? Myślę że prawdziwa marina, szlak spacerowo- rowerowy z miejscami na piknik, pomosty do cumowania łodzi i wędkowania nie zaszkodziłby, a wręcz przeciwnie- przyciągnęły turystów- nawet takich weekendowych. Wtedy może się rozwijać np. mała gastronomia, wypożyczalnia rowerów, nie wiem co jeszcze- wycieczki po międzyodrzu?
Uważam że nasz gmina- podobnie jak miasto Szczecin nie doceniała waloru w postaci przepięknej rzeki- a p. Krzywicka jako jedyna kandydatka zwróciła na to uwagę.
Jawność i przejrzystość prac rady i urzędu.. to coś co mnie bardzo cieszy i mam nadzieję że w końcu tak będzie.
To jest moje zdanie i jeszcze raz podkreślam- że elektorat to my i nasze rodziny i znajomi- wszystkich tutaj. I bardzo bym chciała by wygrała akurat Dorota Krzywicka, mam nadzieję że wyborcy z Przecławia również zagłosują na nią i zrobią to z czystym sumieniem- tak jak ja.

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-11-19, 11:07

tak całkiem lajtowo - zobaczcie jak zmieniały się trendy na tym forum : poczatkowo byłą p. Ania z p. Małgosią w tle, potem p. Małgosia ucichła a zastąpiła ją p. Iza. Jako dodatek pojawił się p. Jabłoński, a teraz od kilku/kilkunastu postów króluje p. Dorota.

Socjologowie mogliby pewnie wysuwać ciekawe spostrzeżenia , na podstawie naszych dywagacji na tym forum.
Pozdrawiam

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2010-11-19, 11:12

Popieram i wiecie co?
Widzę,że wójta już wybraliśmy DOROTA KRZYWICKA!!!!!!!
Właśnie się dowiedziałem,że Pani Dorota wczoraj była w Bobolinie i spotykała się z mieszkańcami w ich domach-wyszła do ludzi –tylko pochwalić.Chodziła, z kandydatką na radną z tamtego okręgu Panią /chyba/ Roszak,od domu do domu i rozmawiała z wyborcami.Pełen szacunek w dodatku,że pogoda nie rozpieszczała /wiatr i deszcz/.Szkoda,że nie da rady odwiedzić każdego z Przecławia i Warzymic.
Pani Doroto pełen szacun!!!
Może teraz podyskutujmy o kandydatach na radnych.
Tomek

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-11-19, 12:35

dyskusja w spr.radnych bardzo fajnie :) ,a ja chciałam zapytać czy ktoś z Państwa był swiadkiem dysputy na forum publicznym w Barnisławiu przed zebraniem p.Schwarz pomiedzy naszym kandydatem na radnego a Jola (byłą świetlicową) ?
http://nk.pl/profile/29722378/gallery/album/12/623

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2010-11-19, 12:57

Pani Małgosia jak zwykle rzeczowa........i, czy się myle, z pewna nuta romantyzmu?
A co do miedzyodrza.....mamy 3 pieknie połozone miejscowosci nad Odrą, Siadło dolne, Moczyły i zapomniane przez boga i władze Pargowo, z bardzo ładną scieżką dydaktyczną i domkiem mysliwskim.Gdybyż była mozliwośc poprowadzenia scieżki rowerowej z Ustowa do Kurowa, w Kurowie w dół nad odrę i dalej wzdłuz Odry do Siadła Dolnego, Moczył, potem górą do Kamienca i znowu w dół, wzdłuż Odry do Pargowa i dalej do Niemiec........Toż prawie do Schwedt można byłoby dojechac........ Drogi gruntowe istnieją, reszta to kwestia pomysłów i środków, ale za to perełka na skalę województwa. A jakie widoki...Chyba się trochę rozmarzyłem. A może to jakiś pomysł.....
Marina.....oczywiscie tak, to, że warunki do pływania na żaglach raczej mizerne, nie oznacza, że nie jest potrzebna mała marina. W sezonie sporo ludzi z Berlina i z dołu rzeki płynie w górę, do Zalewu idalej na Bałtyk.......na pewno chętnie skorzystają.Gdyby tak jeszcze mała tawerna i 3, 4 fajne wodniackie imprezy........Ludzie w Siadle i Moczyłach sami dużo robią, gdyby tylko gmina zechciała im w tym pomóc, myslę, że te miejscowosci mogłyby stać się celem wypadów sobotnio niedzielnych dla wielu mieszkanców, tak jak to w zamierzchłych czasach bywało.
Marzenia, marzenia, marzenia.Ale polecam je kandydatom na wójta, bo własnie z marzeń i dążenia do ich realizacji tworzy sie pózniej rzeczywistość.
No i jeszcze kajaki.......przystanie już są, ale trezeba pomóc ludziom chociażby poprzez wydanie map i opisów kanałów na międzyodrzu, może w wykorzystaniu budynków po dawnych przepompowniach, może poprzez wybudowanie miejsc do krótkiego odpoczynku w trakcie wycieczek kajakowych.
Czytając posty na forum widze olbrzymi potencjał tkwiący w jej mieszkańcach. Myslę, że wystarczy im pomóc, czasem chociażby tylko okazać zainteresowanie, a problemów rozwiązą sami. Gmina to nie tylko wielkie inwestycje, gmina to również drobne sprawy, których na ogół nie widać z okien gabinetu, a które można często rozwiązac jednym podpisem, dzięki pomysłom i potencjałowi jej mieszkańców.
andrzej1963

Kajetan
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-17, 19:10
Lokalizacja: Police

Post autor: Kajetan » 2010-11-19, 12:59

proponuje dyskusje o kandydatach na radnych przenieść na inny temat Panie Administratorze :)
co do w/w wymiany zdań,to osobiście mnie nie było ,bo to nie mój okręg ,ale był znajomy wiec zapytałem o co chodzi- zachowanie faktycznie pozostawiające wiele do życzenia ,a te groźby w imieniu kandydatki na wójta niedopuszczalne.
Widzę,że "Zeus" dobrze zna i ocenia tego kandydata.Tyle komentarza na temat innych kandydatów.
Ja póki co zajmę się "swoimi" kandydatami,żeby jeszcze przed ciszą spróbować coś skrobnąć.
Kaj

macmaster
Posty: 7
Rejestracja: 2010-11-13, 18:17
Lokalizacja: Przecław

Post autor: macmaster » 2010-11-19, 14:17

Myslalem ze odpowiecie na moje pytanie obiektywnie a nie przez pryzmat tego na kogo glosujecie :!: :!: :!:

ODPOWIEDZ