Nielegalne wysypiska śmieci

Sprawy ważne i całkiem błahe.
Beata Kamińska
Posty: 13
Rejestracja: 2007-08-28, 07:36
Lokalizacja: Ustowo
Kontakt:

Nielegalne wysypiska śmieci

Post autor: Beata Kamińska » 2007-09-11, 15:21

Myślałam, ze już ludzie wyrośli z tego, nie wiem, może bardziej kulturalni się zrobili, albo zaczęli bardziej dbać o otoczenie, w którym mieszkają, a tu lipa...

W Ustowie jest piękne zejście nad kanał - trochę kocich łbów, dalej polna droga. Sam brzeg jest bardzo spokojnym miejscem, mimo ze widać Poznańska i most. Ludzie przyjeżdzają tutaj łowić ryby. I kurczę, co spacer z psem to więcej śmieci widzę... Wczoraj, to już myslałam, ze mnie coś trafii, całe kartony jakiś gratów, stare meble, stołki, jakieś inne śmieci - burdel za przeproszeniem tuż przy zejściu nad wodę. :evil: :evil: :evil: :evil:

czy jest coś co można zrobić w tej sytuacji? Wiem ze trzeba chyba kogoś za rękę złapać jak te śmieci wyrzuca, zeby zapłacił karę ...

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2007-09-17, 07:35

Szczególnie ulubione miejsce na wysypywanie śmieci jest przy trasie Przecław - Ostoja - Szczecin

Myślę, że to hurtownicy z Rolhurtu wywalają te śmieci. Jakieś skrzynki, kapusta itp. graty.

Trzeba zgłaszać do U.G.

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Post autor: Tigersoft » 2008-09-18, 21:05

ja kiedyś obserwowałem gościa jak wjeżdża mercedesem za ogródki w Rajkowie. Poszedłem tam i po krótkiej obserwacji dostrzegłem jak wyrzuca niebieskie foliowe worki pomiędzy byłym sadem a ogródkami mieszkańców. To było bezszczelne. Podeszłem, i kazałem mu natychmiast pakować spowrotem do combi. Uczynił to i odjechał wystraszony, ale myślę, że daleko nie odjechał zanim się śmieci nie pozbył :( Za takie coś powinni dawać takie kary, aby nikt nawet o tym nie pomyślał!
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2008-09-18, 23:30

zrobić zdjęcie gamoniowi - na policję i forum...

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Post autor: Tigersoft » 2008-09-19, 07:22

mastępnym razem tak uczynię, wtedy jeszcze nie miałem aparatu :(
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

ODPOWIEDZ