A w urzędzie głowy lecą!

Sprawy ważne i całkiem błahe.
antoś
Posty: 20
Rejestracja: 2010-06-07, 13:21
Lokalizacja: zewsząd

A w urzędzie głowy lecą!

Post autor: antoś » 2010-07-22, 16:29

tylko dlaczego pani Małgosi? Sam siebie powinien odwołać d...k jeden to pewnie zemsta za Smolencin. :evil:

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-07-25, 21:17

można prosić o rozwinięcie tematu?

zb.

ps
pozdrowienia z Chorwacji

antoś
Posty: 20
Rejestracja: 2010-06-07, 13:21
Lokalizacja: zewsząd

Post autor: antoś » 2010-07-27, 20:47

No wojt i jego klika zemścili sie za odrzucenie uchwały w sprawie smolęcina i odwołal swoją zastępczynie ,nawet na koniec jeszcze coś pewnie kombinuje.

antoś
Posty: 20
Rejestracja: 2010-06-07, 13:21
Lokalizacja: zewsząd

Post autor: antoś » 2010-07-27, 20:48

A i pozdrawiam wszystkich z pięknej Norwegii

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-07-27, 22:22

A moim zdaniem Pan Wójt strzelił sobie w stopę. Bo w zamyśle miał pewnie wyczyszczenie przedpola przed kolejną kampanią ( bo po tym zagraniu zdziwiłbym się, gdyby nie ubiegał się o reelekcję) a tak sam stworzył etos "niesprawiedliwie i bezpodstawnie" zwolnionej zastępczyni. I tym oto sposobem zgodnie z przysłowiem: gdzie się dwóch bije tam trzeci skorzysta mam wielką nadzieję , że wreszcie dojdzie prawdziwej zmiany władzy. Czekam na kampanię i wyliczanie kto mniej zrobił czy wójt wiecznie czytający gazetę czy pani wicewójt licząca unijne pieniądze na papierze.

Awatar użytkownika
Wujek Samo Zło
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-28, 04:20
Lokalizacja: z okolicy

Post autor: Wujek Samo Zło » 2010-07-28, 04:37

A ktoś zadał sobie pytanie dlaczego Pan Wójt z "uporem maniaka" usiłował przegłosować plan dla Smolęcina?Czy ktoś się spytał dlaczego znakomita większość mieszkańców tej wsi była bardzo wrogo nastawiona do tego planu ? Może jednak coś jest na rzeczy, czyżby zemsta za wysypisko ?Jako że Projekt Planu nie przeszedł, to ciekawi mnie to co się działo nazajutrz (i w następne dni) w gabinecie Wójta. Mam nadzieję że tym razem DZWONILI ZADOWOLENI (z nieuchwalenia Projektu) mieszkańcy Smolęcina i Karwowa .
A co do odwołania Wice... ja w swej pokrętnej logice rozumiem postępowanie Wójta, i wbrew pozorom nie jest to strzał w stopę , lecz wyrachowanie.Ja już wiem kto będzie nowym Wójtem i obym sie mylił..
"Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S. Lem

antoś
Posty: 20
Rejestracja: 2010-06-07, 13:21
Lokalizacja: zewsząd

Post autor: antoś » 2010-07-28, 10:08

Byłem w środe po tym cyrku z uchwałą ,wójt malo mnie nie zjadł wzrokiem debatowali jak zwykle przy kawce i gazetce,i pewnie wtydy wymyślili "wywalimy" vice na kimś trzeba się wyżyć, a ostatnio to vice stawala okoniem. Szykuje sie na stołek wójta jeszcze jedna pani więc walka może być żarzarta i mikołaja ktory rozdaje unijną żywność zdepczą w przedbiegach

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-07-29, 18:52

antoś pisze: Szykuje sie na stołek wójta jeszcze jedna pani więc walka może być żarzarta i mikołaja ktory rozdaje unijną żywność zdepczą w przedbiegach
A kogo masz na myśli, może warto rozważyć kandydaturę?

leon
Posty: 49
Rejestracja: 2006-06-12, 07:17
Lokalizacja: Pargowo

Post autor: leon » 2010-07-30, 20:06

Moja teoria jest trochę inna.
Parę latek w urzędzie aby stołek grzać i kaskę liczyć
A teraz to Wójt zły.
I ma się inne poglądy przed wyborami i znów zacznie się ujadanie

antoś
Posty: 20
Rejestracja: 2010-06-07, 13:21
Lokalizacja: zewsząd

Post autor: antoś » 2010-07-31, 19:38

Proszę poczytać archiwum tego forum szczegolnie posty z 2006 r po wyborach oraz jak dwaj najaktywniejsi panowie na forum wściekle ujadają na kobiete i jak przypisywali sobie wszystko co dobrego zadzialo się w gminie (a Wójt w kronice szczecińskiej dzisiaj powiedział ,że zakup budynku po jednostce w kolbaskowie to jego inicjawyta a gdzieś było ,że to pomysł jednego z panów ) i dlaczego przegrali tamte wybory a meska duma nie potrafi tego zapomnieć ,kobiecie dawno by już przeszło ale facet pamiętliwy jest oj jest :lol:

tessa
Posty: 6
Rejestracja: 2010-08-01, 20:54
Lokalizacja: okolice

Post autor: tessa » 2010-08-01, 21:52

W tym miejscu wyraze swoje zdanie,otoz nie widze pani Szwarc na stanowisku wójta!Ta pani nie ma zielonego pojecia o zarzadzaniu Gmina!Tej pani nie mozna bylo zastac w urzedzie ani w szkole(wspolczucia edukowanym dzieciom)nasza kandydatka wiecznie w rozjazdach bo coz moze byc wazniejsze jak swoje sprawy!Ta pani powinna obrac kierunek doksztalcenia sie w zarzadzaniu a takze architektura,gdyz na spotkaniach z ludnoscia z naszej gminy opowiada bajki myslac ze mieszkancy sa tak tepi!! Bedzie budowala rury wodne wyrywala by swietlice postawic to Sper-Girl,Mysle ze nie na wysokosciach pani miejsce gdyz pani Szwarc wprowadza haos i nic nie jest w stanie zapewnic nam,wiem to z doswiadczenia jak sluchalam jej obietnic kilka lat wstecz,Kandydat na wojta powinien miec tez uporzadkowane zycie osobiste tak rozwiazlego wojta to ja nie widze,Takze drżyjj Gmino nasza bo sprzeda nas i zniszczy to co jest!!Mało tego w nawyku tej pani jest przypisywanie sobie zaslug kosztem innych pracownikow oraz mieszkancow,to zly znak swiadczy o nieudolnosci tej paniiii !!!

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-08-02, 13:37

Nie wiem co kieruje ludźmi pokroju Tessy, że wypisują takie oszczerstwa w stosunku do innych. Czy jest to żądza władzy, zawiść czy tylko głupota. Nie będę używać żadnych innych niemiłych słów pod jej lub jego adresem oraz pod adresem ludzi, którzy pozwalają aby na ich forum ukazywały się takie opinie, to jedynie świadczy o ich poziomie i intencjach. Jedno jest pewne, że forum to przeistacza się w nagonkę i szkalowanie panią Małgorzatę. Proszę wszystkich, którzy znają i cenią panią Schwarz, przestańcie odpowiadać na ciągłe prowokacje, niech sobie piszą na tym forum. Myślę, że pani Małgosia nie potrzebuje obrony, ludzie ją znają jako nauczyciela, radną, zastępcę wójta i jako człowieka. Jestem pewna, że rozsądek zwycięży.

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-08-02, 20:30

Staram się ważyć słowa i krytykować merytorycznie , ale widzę, że innym osobom BYŁA Pani Wicewójt bardziej zaszła za skórę skoro tak emocjonalnie się wypowiadają. Czyli jest coś na rzeczy. A propos archiwum, polecam szczególnie wszystkim zwolennikom BYŁEJ Pani Wicewójt lekturę jej wpisów pod nickiem OIRAA (w jednym z nich sama się zdekonspirowała :). Okaże się z jaką wyższością i lekceważeniem odnosi się do osób ją krytykujących.

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-08-03, 13:52

hihiia ja myślę ,że (nawet w archiwum )wypada nieźle na tle innych kontrkandydatów z tegorocznego wyścigu.
:-P

Awatar użytkownika
Wujek Samo Zło
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-28, 04:20
Lokalizacja: z okolicy

Post autor: Wujek Samo Zło » 2010-08-03, 16:32

Nieźle??!! Jak na razie stawiam ją w równym szeregu z resztą .Szału nie ma.. :shock:
"Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S. Lem

ODPOWIEDZ