SESJA

Sprawy ważne i całkiem błahe.
mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

SESJA

Post autor: mania » 2010-10-01, 22:25

Wiem, że ostatnia sesja przebiegła bardzo ciekawie, niestety nikt nie kwapi się jej rzetelnie podsumować, dlaczego?

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-10-02, 09:15

Bo widzisz maniu trudno się odnieść do czegoś co jest żenujące. Kiedy pani S. piastowała urząd, nie wspominała o pracowniku, który odpowiadał za projekty, wszak wspaniałym fachowcem od owych projektów była sama Pani S. A czego dowodem jest ogrom projektów zrealizowanych prze Panią S...... A tymczasem okazało się,ze projekty Pani S. były tak wspaniale napisane,że wracały do poprawek. I nagle okazało się,ze za to odpowiedzialny jest pracownik UG.......to się maniu nazywa żenada. i Pani S. ma ochotę wrócić do UG i będzie miała odwagę spojrzeć owemu pracownikowi w oczy???? Aaaaaaa zapewne go zwolni i zastąpi podobnym do siebie fachowcem. I dlatego maniu nie ma komentarzy. Ludzie takie zachowanie potrafią osadzić sami.

A czym innym jest polityka Wójta, który wolał zatrudnić za niemałą kasę Panią nauczycielkę, której się wydawało,ze potrafi pisać projekty niż stworzyć stanowiska pracy dla prawdziwych specjalistów. Co Gmina zyskała co straciła. Liczę,ze mieszkańcy umieją liczyć i myśleć.
I tyle maniu. Po prostu wstyd.

Tak nawiasem na portalu przeclaw24 zamieszczono informację,że wszyscy radni byli wstawieni. Mierzone było alkomatem??? A ile promili miała Pani radna Trzebińska??????? Zostało ujęte w protokole??????

"29 września 2010 o godzinie 14.00 odbyła XXXV Sesja Rady Gminy Kołbaskowo. Tym razem wstawili się wszyscy radni, było dużo gości, sołtysów i ... kandydatów na przyszłych radnych (wiadomo ruszyła już kampania)..."

prawdziwy kret
Posty: 11
Rejestracja: 2010-09-24, 09:00
Lokalizacja: Przecław

Post autor: prawdziwy kret » 2010-10-02, 13:52

Mrs Poirot należy do kategorii ludzi, dla których chyba wszystko jest żenujące oprócz niej samej, żenująca jest p.Schwarz, p.Trzebińska i każdy oponent. Każdy kto był na sesji widział i słyszał co kto ma tak naprawdę do powiedzenia i jaką posiada wiedzę. I ta antypropaganda niczego nie zmieni.

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-10-02, 18:03

O i tu się z tobą zgodzę. Kto orientuje sie w działalności Pani S, kto sobie o sesji poczytał a moze i był, i ten faktycznie sam oceni.
Co do mojego zdania o wymienionych przez ciebie Paniach, to zadałm kilka pytań odnośnie działności pani sołtys- zapadła głucha cisza. Może jestem niegodna odpowiedzi. Trudno. Dla mnie wiarygodnym jest to,ze większośc mieszkańców Przecławia zostało olśnionych wiadomością ,ze wogóle mają sołtysa wraz z publikacjami Pulsu Przecławia.Odnośnie Pani S. to administrator tego forum został wezwany do usunięcia mojego postu gdzie śmiałam skrytykować Pania S. Moze faktycznie to,że oceniam osoby publiczne, i to niepochlebnie gdy na to zasługują to dla Ciebie jest zenada.

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-10-02, 19:19

Poirot spójrz w lustro i zrób rachunek sumienia.

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-10-02, 19:47

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
nawet nie wiadomo jak sie do tej wypowiedzi odnieść, bo przecież nie merytorycznie. Mogę jedynie wyrazić niepokój o twoje zdrowie. A była biała sobota-trzeba było skorzystać. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Re: SESJA

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-10-02, 20:43

mania pisze:Wiem, że ostatnia sesja przebiegła bardzo ciekawie, niestety nikt nie kwapi się jej rzetelnie podsumować, dlaczego?
Skoro było tyle ciekawych tematów na sesji to proszę o relację. Czego oczekujesz po takim wpisie?Kolejnej fali krytyki Pani Schwarz? Masz okazję przedstawić swoje spostrzeżenia i argumenty a widzę , że oczekujesz tylko konfrontacji. Byłem na sesji i mam swoje zdanie na poruszone tam sprawy, tylko o jakiej podyskutujemy? Masz okazję się wypowiedzieć na przykład o arogancji i indolencji Pana Wójta w sprawie kontroli nad przebiegiem aplikacji do funduszy unijnych - chętnie przyznam Ci rację. Problem polega na tym, że osoby czytające to forum , które nie znają szczegółów wielu spraw widzą tylko jakiś konflikt ale bez treści. Jak chcesz przekonać ich do swoich racji skoro piszesz o jakiś lustrach i rachunkach sumienia???????

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-10-02, 22:16

Szczerze bym chciał się dowiedzieć co było na sesji. Nie byłem na niej i chyba tym razem nie było relacji w Kronice .
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-10-05, 11:32

protokoły ze wszystkich sesji sa nagrywane w formie pliku mp3 i dostepne na BIP (po pewnym czasie oczywiście).
Cała ta sesja to groteska-ja byłam kolejny raz i po prostu szkoda gadać,bo nie ma o czym,a swoja droga to dobrze,że teraz nagrywają te sesje(choć nie jest łatwo je odtworzyć) ,bo byłam na kilku poprzednich i protokoły z sesji zawierały np.wypowiedzi osób,które podczas sesji nie zabierały wcale głosu (ciekawe nie sądzicie?)-także polecam ciekawe słuchowisko :)

ODPOWIEDZ