CIEKAWOSTKI Z ARCHIWUM

Sprawy ważne i całkiem błahe.
mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

CIEKAWOSTKI Z ARCHIWUM

Post autor: mania » 2010-11-16, 20:35

Posty z przed 4 lat przed drugą turą wyborów:
1.Pawelczuk:
a może powiecie jakie były powody odwołania Pani M.S. z funkcji Przewodniczącej Rady?
2.Bachanowicz:
Jak dla mnie to jest 1:0 żukowski:Schwarz .....a dlatego ,że :
Jeżeli wygrała by pani S. to wówczas do rady wszedłby p.W.Misiak - a tego bym raczej nie ścierpiał ....
3.Komisarczyk:
Mam poważne wątpliwości czy Pani Schwarz poradzilaby sobie ze sprawowaniem funkcji wójta. Przypomnę, że jednym z powodów odwołania jej ze stanowiska Przewodniczącej Rady Gminy była "trwała utrata zaufania" Klubu Radnych Razem Dla Gminy.
4.Komisarczyk:
Co przegrałem?
To, że nie jestem radnym.
Dlatego, że uważałem, że uczciwsze będzie kandydowanie wyłącznie na stanowisko Wójta a nie na radnego i wójta z obawy o "stołek" jak Pani S.?
Już za takie działanie moim zdaniem S. ma przegrane wybory.

1: nic Wam to nie przypomina z obecnej kampanii

2. kitowanie i straszenie ludzi Misiakiem : p.Schwarz zrezygnowała z Rady a Misiak i tak się tam nie znalazł bo znaleźć się nie mógł!

3.W tym roku też się powtórzyła nic de facto nie znacząca "trwała utrata zaufania" w postach p.Komisarczyka

4. Łaska pańska na pstrym koniu jeździ w tym roku jest podobna sytuacja z paniami: Rybakiewicz, Wesołowską-Kosmider i Krzywicką i jakoś nie ma to żadnego znaczenia dla admina. No to gdzie jest ta prawda!!!!

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-11-16, 20:45

a mi sie , najbardziej podoba z archiwum wypowiedź niejakiej oiry(czy jakoś tak) która mówi o potrzebie wprowadzenie "nowej miotły" do Gminy. I wiesz co babka miała rację. Teraz tez trzeba wprowadzić nowe miotłę, bo te stare miotły bardzie wzniecja kurz i robią zasłonę dymna niż sprzątają. Ot wysłużyły się zwyczajnie.

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-11-16, 20:45

Cóż może jestem tępy ale nie widzę tu analogii.
Zresztą większość kłótni - wg mnie - na tym forum nic nie daje, nie widać w tym wszystkim wspólnego mianownika. Oczywiście odróżniam kłótnię od wymiany poglądów
Pozdrawiam

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-11-16, 20:55

Nie piszę to o "anonimach" tylko ludziach prowadzących to forum. A każdy z kandydatów będzie na stanowisku wójta "nową miotłą" oprócz p.Wesołowskiej (wystarczy popatrzeć na skład komitetu, a i zapewne Żukowski zostałby vice)

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-11-16, 20:59

no każdy oprócz pani Schwarz, która usiłowała zamiatać, ale dopiero po 4 latach doszła do wniosku,że główny woźny na tyle jej pozwala na ile jest mu to wygodne:))))). Dłuuuuuuugo myślała:)))))) O tym, co kazdy myśłący człowiek wiedział od początku:))))))))
Grunt,że w Radzie była większośc prawda??:))))))))

ODPOWIEDZ