wszystko po znajomości

Sprawy ważne i całkiem błahe.
karolciakk
Posty: 37
Rejestracja: 2006-09-26, 22:30
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: karolciakk » 2011-01-04, 20:55

Panie "Zniesmaczony" , widzę że bardzo interesuje Pana moje życie prywatne i kontakty z ludźmi na wiosce, a chyba wg założonego tematu i ogólnej kultury człowieka nie powinny.

Ja, w przeciwieństwie do Pana mam widocznie więcej zajęć i nie mam czasu codziennie nachodzić ludzi w domach, a tym bardziej interesować się prywatnym życiem innych użytkowników forum, a nawet gdyby, to byłoby to sprzeczne z moją kulturą osobistą.

Studiuję dziennie, pracuję popołudniami, a w weekendy często nocami(bo chcę), działam aktywnie na rzecz uniwersyteckiej społeczności, chodzę na wiele dodatkowych kursów podnoszących moje kwalifikacje, trenuję taniec, a w przyszłym roku zamierzam rozpocząć drugi kierunek studiów, jeśli z tego wszystkiego zostanie mi garstka czasu, to spotykam się ze znajomymi ze Szczecina, Hamburga, jak i również Naszej wioski, co może potwierdzić kilka osób.I oczywiście wspieram w działaniach moją mamę! I tatę też:) I może o psach Panu też coś opowiedzieć? Hehe:D Oprócz tego mam też masę innych planów, o których nie muszę i nie chcę tutaj pisać, bo to ani odpowiedni temat ani miejsce:)

To,że Pan czegoś nie wie lub nie kontroluje, to nie znaczy, że tego nie ma.

Karolina Klebańska
Caritas, Libertas, Fidelitas.

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-01-04, 21:16

Tomek pisze:In shadow, Lipka,
P
Wzywam was wszystkich do podpisania się pod swoim postem jeżeli atakujecie w nim kogoś i podajecie jego nazwisko.

In shadow ,, Umowa jest jawna a moje prawo forumowe takie,ze mogę występowac pod nickiem”
Jeśli jawna jedź do UG i czytaj.
Twoje i wszystkich ,,prawo formowe” OK /ja też z niego korzystam/ ale jeśli ktoś wylewa komuś fekalia na głowę i oskarża o dziwne rzeczy a do tego podaje jego nazwisko to niech się nie wstydzi i poda również swoje.

.
W którym miejscu wylałam komus fekalia? czy zadawanie pytan odnośnie trybu zatrudnienia i warunków jest wylaniem fekali.Pani Klebańska nie udzieliła takiej odpowiedzi. jak nazwiesz niechęć do powiedzenia prawdy? jezeli odpowiedzi na proste pytania powodują taką dyskusje i takie problemy to aż strach zadać pytanie w sprawach bardziej skomplikowanych.Ciebie Tomku nie zastanwaia fakt "odnalezienia" nowej chętnej do pracy. Gdzie konkusr. Gdzie danie szansy innym zainteresowanym z odpowiednim wykształceniem. Nie było. I odpowiedzi tak jak na pytanie odnośnie warunków zatrudnienia nie ma. I nie będzie.
Owszem można pojechać do urzędu. Tyle tylko,ze robienie z umowy zatrudnienia tajemnicy o znaczeniu startegicznym jest niepokojące.Mogłoby byc nawet śmieszne, ale nie jest.

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2011-01-04, 21:42

Lipka już prosiłem ale powtarzam trzeba dokładnie czytać.
To, że rozmawiałem z Panią Wójt wcale nie oznacza, że ją znam i jestem jej przyjacielem.
Czy uważasz, że znasz każdą osobę z którą rozmawiałeś, każdego urzędnika z którym załatwiałeś jakieś sprawy w urzędzie?.
Można znać kogoś ze słyszenia, z widzenia, z opowieści itd. Ale to wcale nie oznacza, że zna się tą osobę w szczególności jeśli mówimy o tym, że ktoś jest kogoś przyjacielem.
Również to, że wyszedłem z UG zadowolony nie oznacza, że jestem ,,Przyjacielem Pani Schwarz”.Ale tylko to, że potraktowano mnie o wiele lepiej niż za czasów byłego /na szczęście/ wójta.
I znowu dodam –przyjaciół nigdy za wielu.
Ale ten wątek na tym forum nikogo nie interesuje.

In shawow ,, .Ciebie Tomku nie zastanwaia fakt "odnalezienia" nowej chętnej do pracy. Gdzie konkusr. Gdzie danie szansy innym zainteresowanym z odpowiednim wykształceniem. Nie było. I odpowiedzi tak jak na pytanie odnośnie warunków zatrudnienia nie ma. I nie będzie.”

Nie będę się rozpisywał bo temat podpisywania postów chyba się wyczerpał.
Nie, nie zastanawia mnie może dlatego, że nie znam sprawy tak jak ty i nie wietrzę spisku w każdej sprawie. :mrgreen:
Tomek

patogen
Posty: 19
Rejestracja: 2011-01-02, 22:28
Lokalizacja: Poland

Post autor: patogen » 2011-01-04, 22:09

A czy odpowiednie organy nie mogłyby prześledzić procedury naboru na stanowisko kierownika w świetlicy Barnisław i wydać wiążącej opinii?

patogen
Posty: 19
Rejestracja: 2011-01-02, 22:28
Lokalizacja: Poland

Post autor: patogen » 2011-01-04, 22:16

ZnIeSmAcZoNyyy pisze:pani szwarc podarla i wyrzucila do kosza podanie i zaproszenie na zebranie to swiadczy tylko o tych znajomosciach w gminie nic wiecej
Jak to podarła ? Zaproszenie od mieszkańców? Przecież wójt pełni funkcję służebną wobec społeczności !!!

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2011-01-04, 22:49

Małgorzata Klebańska pisze:Ten "kierownik" jest wyłącznie ze względów organizacyjnych,nie bedzie miał ani etatu ani pensji,oprócz tego co leży w zakresie podstawowym obsługi świetlicy wiejskiej chcę pomóc w pracy p.świetlicowych m.in.w próbach dofinansowania "akcji" z dziećmi z różnych funduszy i jeszcze kilku myślę,ze fajnych sprawach.
I zapewniam,ze jeden "kierownik" majacy nadzór nad całoscia jest b.potrzebny-miedzy innymi po to by p.Zniesmaczony nie mieszał dalej :)
Nie kupuję. Jako człowiek związany (z sukcesami) z pracą z dziećmi i młodzieżą na gruncie zawodowym i społecznym , nie kupuję tego co Pani napisała.

Dwie panie "świetliczanki" bez kłopotu poradzą sobie z obowiązkami na nie nałożonymi oraz z tym co Pani wypisała. Pomijam już tak znaczący fakt, że widoczny jest brak wykształcenia pedagogicznego. Sądzę, że jest inny powód "kierownikowania".
Pozdrawiam

ggosia
Posty: 19
Rejestracja: 2010-08-13, 22:30
Lokalizacja: Mierzyn
Kontakt:

Post autor: ggosia » 2011-01-04, 22:59

Dyskusja widzę się nieźle rozwinęła :-) Przeczytałam to wszystko i jeśli umiem liczyć, a chyba umiem ,to będą trzy osoby w budynku -dwie świetliczanki i pani "kierownik" i jeszcze MONITORING hahaha dobre .Jaka ta nasza Gmina Bogata się zrobiła.
ggosia

patogen
Posty: 19
Rejestracja: 2011-01-02, 22:28
Lokalizacja: Poland

Post autor: patogen » 2011-01-04, 23:03

ggosia pisze:Dyskusja widzę się nieźle rozwinęła :-) jeśli umiem liczyć, a chyba umiem ,to będą trzy osoby w budynku -dwie świetliczanki i pani "kierownik" i jeszcze MONITORING hahaha dobre .Jaka ta nasza Gmina Bogata się zrobiła.
Miejmy tylko nadzieję, że ilość zatrudnionych w świetlicy będzie mniejsza od ilości dzieci do niej uczęszczających :-)

ggosia
Posty: 19
Rejestracja: 2010-08-13, 22:30
Lokalizacja: Mierzyn
Kontakt:

Post autor: ggosia » 2011-01-04, 23:13

Wydaje mi się ,że tylu dzieci to niema dla trzech opiekujących się nimi osób ,nawet jak z Warnika będą przyjeżdżać dzieci to ile tych dzieci? Pani w klasie w szkole ma ok 30 dzieci i jest sama, to tu należałoby z 90 dzieci zebrać to raczej nie realne :-)


To jakaś paranoja , to już nawet nie jest śmieszne.Ja już nic nie rozumiem pomijając te kłótnie we wsi , brak ogłoszeń o zmianach dotyczących zatrudnień to jeśli Gosia K. ma się zając świetlicą to niech to robi - po co kolejni ludzie ??? Jakaś fikcja z tego wychodzi , naprawdę nie potrzeba tam kilku świetliczanek , bo to nie jest świetlica środowiskowa w centrum miasta!
ggosia

karolciakk
Posty: 37
Rejestracja: 2006-09-26, 22:30
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: karolciakk » 2011-01-04, 23:22

Pani Gosiu, zatrudnione są dwie Panie na pół etatu, także raz będzie 1, raz 2.

Karolina Klebańska
Caritas, Libertas, Fidelitas.

ggosia
Posty: 19
Rejestracja: 2010-08-13, 22:30
Lokalizacja: Mierzyn
Kontakt:

Post autor: ggosia » 2011-01-04, 23:29

Zawsze była jedna i wystarczało, a jak był Jola to nawet nie musiała zaglądać do dzieci.
ggosia

karolciakk
Posty: 37
Rejestracja: 2006-09-26, 22:30
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: karolciakk » 2011-01-04, 23:37

Pół etatu + pół etatu = 1 pełny etat.


Karolina Klebańska
Caritas, Libertas, Fidelitas.

ggosia
Posty: 19
Rejestracja: 2010-08-13, 22:30
Lokalizacja: Mierzyn
Kontakt:

Post autor: ggosia » 2011-01-05, 08:57

Widać nie warto być na forum osobą z imienia i nazwiska, bo dostaję prywatne wiadomości z pogróżkami od jednej z Pań i to dlaczego ? Nie uraziłam nikogo ale śmiałam się z BRYLOCZKA :lol: To świadczy tylko o tym,że wybór był zły. Gosia K. odrzuć "mącących" ze swojego otoczenia wszyscy na tym skorzystają TY też :-)
ggosia

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2011-01-05, 09:02

In shadow, Ty na moje pytania również nie odpowiedziałaś, oraz na twierdzenie o ochronie danych osobowych.

Jeszcze nigdy w naszej gminie nie ogłaszano konkursu na stanowisko świetlicowej :), ale jeżeli tak nakazują przepisy, to trzeba zweryfikować wszystkich opiekunów świetlic- zarówno pod względem kwalifikacji, jak i sposobu naboru..

Czy jest to świtlica środowiskowa w centrum miasta, czy w centrum Barnisławia, moim zdaniem nie ma żadnego znaczenia- ważniejsze są funkcje/zadania jakie ma spełniać.

Miłego dnia.

gwiazdeczka
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-24, 18:29
Lokalizacja: Przecław

Post autor: gwiazdeczka » 2011-01-05, 09:03

µ :-)
Ostatnio zmieniony 2011-01-27, 11:53 przez gwiazdeczka, łącznie zmieniany 2 razy.
gwiazdeczka

ODPOWIEDZ