wszystko po znajomości

Sprawy ważne i całkiem błahe.
Tomekk
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-11, 16:58
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Tomekk » 2011-05-26, 13:52

z "faktami" dotyczącymi wyborów sołeckich to chętnie podyskutowałbym z Panem prywatnie.

W tym przypadku sprawdziła się jedna oczywista zasada na pewno:

lepiej przegrać fair play niż wygrać bez zachowania w/w zasad.

I jak Pan widzi zupełnie nie przeszkadza to p.Klebańskiej w dalszej dzialalności i nowych inicjatywach-czego już zupelnie nie można powiedzieć o obecnej i dotychczasowej p.sołtys.

patogen
Posty: 19
Rejestracja: 2011-01-02, 22:28
Lokalizacja: Poland

Post autor: patogen » 2011-05-26, 14:11

Tomekk pisze:z "faktami" dotyczącymi wyborów sołeckich to chętnie podyskutowałbym z Panem prywatnie.
To proszę napisać na PW.

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2011-05-26, 16:11

Przez moment miałem nadzieję, czytając panów Faryzeusza i Tomka, że oto Barnisław zakopuje wojenne topory i zaczyna działac ramię w ramię. Szkoda, że tylko przez moment, bo kolejne posty pokazały, że niestety nic z tego nie będzie. To nie In Schadow jątrzy, to wy s........ we własne gniazdo. Macie radnego, macie sołtysa, macie Klebańską, zamiast dzialac , zamiast zmuszac te osoby do inicjatywy wyciągacie na forum jakies nic nie znaczace duperele. Zawsze byłem przeciwnikiem podziałów w małych srodowiskach samorządowych, czemu dawałem niejednokrotnie wyraz pisząc posty na temat nowej rady. Samorząd to zespół ludzi który ma w całosci działać na rzecz srodowiska, które go wybrało. Zostawcie polityke politykom. O ile mogę zrozumiec panią Karolinę, u młodych ludzi zawsze emocje graja większa rolę, o tyle nie rozumiem zupełnie ludzi dojrzałych, przynajmiejj wiekowo.
Nie dziwcie się, że tak was postrzega forum, skoro sami przyklejacie sobie etykietę mącicieli.
andrzej1963

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-05-26, 16:41

Oto objawiło się ciekawe zjawisko na forum-pisanie o faktach nazywa się jątrzeniem.Ciekawe. jak rozumiem według faryzeusza czy Tomka"niejątzrenie" to nieujawnianie niewygodnych faktów- najlepsze jest zamiatanie pod dywan i cicho sza-jakoś to będzie.Skłóćić-a co ma niby być powodem owego skłócenia-prawda? Skro prawda was skłóca to faktycznie w waszej wsi cos mocno jest nie tak.Skoro zawarta umowa staje się zarzewiem konfliktu to zwracam uwagę ,ze to z ową umową coś jest nie tak,a nie z tymi którzy o niej piszą.
faryzeuszu i Tomku i Karolina-tak naprawde to na tej umowie najbardzie traci pani Klebańska. Podpisywanie sie pod czyms co z założenia jest fikcyjne i nieuczciwe nigdy nie rodzi nic dobrego. Choćby się było najlpeszpym społecznikiem. Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane.

Faryzeuszu-twoje spostzreżenia i domysły stoją na równi z przepowiedniami końca świata. Mój udział w wyborach to wystąpinie jedynie w roli wyborcy, ale z pewnością i tak masz inne zdanie iświęcie w nie wierzysz-na zdrowie.
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

Faryzeusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-01-05, 11:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Faryzeusz » 2011-05-26, 18:02

o proszę In shadow prosto z pracy w urzędzie do domciu i już forum...ma się ciekawe to życie hehehe

mam nadzieję,że pomówienia ,które tu wysuwasz p.Klebanska wykorzysta i skieruje wniosek o sciganie z urzędu o zniesławienie-bo to własnie robisz.

a jakie Ty masz dokonania oprócz idiotyzmów jakimi nas karmisz na tym forum,jesli w ogóle jakieœ masz ?

Puknij sie w czolo kobieto i naprawde leć do specjalisty,a p.Klebańska to powinna jeszcze o ochronę ,(najlepiej do gminy )poprosić ,bo kurczę takich jak ty fanów to nawet Lennon nie miał,a wiesz jak ktoœ ma schize na punkcie drugiej osoby to różnie sie to może skończyć .

Przegrana boli w wyborach? -zachowaj odrobinę godnoœci i przestań sie oœmieszać!
fair

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-05-26, 19:01

Oczywiście Faryzuszu-zabawiasz się w proroka szkoda,ze fałszywego ale z pewnością masz grono wiernych wyznawców.
Skoro nie masz nic do powiedzenia w sprawie, pozwolisz,ze nie wdam się w prowokowana przez Ciebie pyskówkę.
Z niecierpliwościa czekam na pozew, jak rozmiem w towarzystwie radnego Wierzbickego oraz Karolci bo cytowałam ich słowa.
Wniosek o pomówienie z urzędu...dawno się tak nie uśmiałam.
tak Pani Klebańska piastuje tak ważny urząd ,ze faktycznie w jej obronie stanie prokurator-myśłę jednak,ze w pierwszym rzędzie zaintersuje się na jakiej podstawie sprzątaczka sprawuje opieke nad młodzieżą i dziećmi-co na tym forum potwierdził tomasz.....
A może by tak ktoś odpiwiedział na pyatnie czemu Wójt nie zatrudnił Pani Klebańskiej jako Kierownika czy choćby wychowawcy co odpowadałoby faktycznej roli tej pani oraz jej zaangażowaniu? Co stoi na pzreszkodzie. Pzrecież pani K. chyba na to zasługuje?
Po co tworzyć fikcje i wciskac ludziom bajki?
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-05-26, 19:27

I jedno pytanie Faryzeuszu drogi- co cie tak złości ,że aż mi grozisz,fakt zawarcia umowy czy jej ujawnienie? Co widzisz złego w tym,ze ludzie poznali jej treść?

Wiesz takie groźby to może były modne wśród policjantów za komuny-takie działąnia pro efekt tylko w celu zastarszenia.
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

Faryzeusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-01-05, 11:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Faryzeusz » 2011-05-26, 19:40

tylko głupota takich ludzi jak ty.
fair

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-05-26, 19:46

Głupota -w czym? A nie jest głupim wrabianie społecznika w umowę która nie oddaje pełni obowiązków?
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

Faryzeusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-01-05, 11:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Faryzeusz » 2011-05-26, 19:48

los jednak bywa sprawiedliwy-dobrze,że nie wygrałaś tych wyborów,to obciach byloby miec takiego wójta.
fair

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-05-26, 19:52

Ne mogłam wygrać bo nie startowałam. Nie odpowiadasz na pytania , a swoją frustracje wyłądowujesz wyzywaąc mnie-zapewne w imię miłości blixniego. Pytanie co jest złego w fakcie poznania treści umowy? Dlaezgo pani K. nie została zatrudniona zgodnie z faktycznyną rolą jaką pełni? Dlaczego tworzy się fikcję? I dlaczego tobie to odoiwiada? Strach,ze obecny Wójt znajduje poklask u ludzi dal których prawda i transparentośc działąń to powód do straszenia.
Co do losu-to nie kuś i pamiętaj,ze póki dzban wodę nosi dopóty ucho sie nie urwie. i kłamstwo ma krótkie nogi co zostało wykazane a ciebie bardzo prawda w oczy kole.
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2011-05-26, 20:02

bardzo,bardzo,bardzo dziękuję za taką moc dobrych ,ciepłych,budujących słów.Widać podnoszą one w ten sposób "ego" niektorych rozmówców.

Szanowni Państwo,chciałabym z tego miejsca podziękować za tak skuteczną reklamę jaką gotujecie Państwo mojej osobie,osobom ze mną współpracujących przy różnych imprezach m.in Joli Ż. ,moim rzekomym wrogom w osobie np.p.Dzikowskiego czy p.soltys Barnislawia .

Zapraszamy Was na stoisko Barnisławia podczas zbliżającej się imprezy -KIEŁBASKOWO.

MAMY DLA WAS SUPER BONUSA JEDYNEGO NA SKALE TEJ GMINY-NIE DOŚĆ ,ŻE ZOBACZYCIE NAS WSZYSTKICH W REALU TO JESZCZE MOŻECIE UZYSKAć NASZE AUTOGRAFY I TO NA JEDNEJ KARTCE (WSZAK PAPIER WSZYSTKO ZNIESIE:)

CAŁA KONTROWERSYJNA ŚMIETANKA BARNISŁAWSKA CZEKA NA WAS I ZAPRASZA,ZNAJDZIEMY CZAS NA DYSKUSJE I NAWET PAMIĄTKOWE FOTO!!!

ZAPRASZAMY NA STOISKO -MOŻECIE TAM NAWET ZAŚPIEWAĆ SWOJE ŻALE ,A NIE TYLKO PISAĆ,ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ WIELE INNYCH ATRAKCJI!

Ścigacz
Posty: 62
Rejestracja: 2010-12-03, 22:10
Lokalizacja: Będargowo

Post autor: Ścigacz » 2011-05-26, 22:54

Faktem jest że umowa jest jaka jest- ale społecznik z reguły nie ma "obowiązków", na pewno zaś upoważnia konserwatora powierzchni płaskich do posiadania klucza, haseł i innych tego typu uprawnień.

Aby nie doszło do sytuacji kiedy społecznik Klebańska ma zamknięte drzwi- tak jak swego czasu w ferie zimowe.



Po autograf przyjdę, aczkolwiek od radnego nie chcę

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2011-05-27, 11:51

To proste, w Barnisławiu nie ma świetlicy, a nawet gdyby była to pani Klebańska nie ma kwalifikacji pedagogicznych. Stąd takie a nie inne obejście przepisów.
Nie mozna tego, Pani Małgorzato, napisac wprost?
Potrzebne jest dorabianie ideologii o jakimś kierowniku nie-kierowniku i temu podobnych?
Jesli jest Pani dobra w tym co robi do tej pory, to po cholere Pani tytuły......wątpliwe zresztą, bo tylko papierowe.
Powodzenia w następnych wyborach, pod warunkiem, że wyciągnie Pani wnioski z tych i z poprzednich. Proszę pamietać, że jedna z zasad psychologii każe rozpocząć szukanie genezy problemu od sibie, a nie od innych.
andrzej1963

Faryzeusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-01-05, 11:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Faryzeusz » 2011-05-27, 13:13

z tego co czytam to p.Klebańska w ogóle nie ma z tym wszystkim żadnego problemu i robi swoje i dobrze,problem macie tylko Andrzej i In shadow i Patogen w zrywach.

p.Małgorzato świetny wpis wyżej-brawo za pomysł-ci ludzie mocni sa w gadce i wypisywaniu tych bzur wyłącznie jako anonimowi internauci-po autograf nie przyjdą-pozdrawiam .
fair

ODPOWIEDZ