wszystko po znajomości

Sprawy ważne i całkiem błahe.
patogen
Posty: 19
Rejestracja: 2011-01-02, 22:28
Lokalizacja: Poland

Post autor: patogen » 2011-05-27, 13:37

Małgorzata Klebańska pisze:bardzo,bardzo,bardzo dziękuję za taką moc dobrych ,ciepłych,budujących słów.Widać podnoszą one w ten sposób "ego" niektorych rozmówców.

Szanowni Państwo,chciałabym z tego miejsca podziękować za tak skuteczną reklamę jaką gotujecie Państwo mojej osobie,osobom ze mną współpracujących przy różnych imprezach m.in Joli Ż. ,moim rzekomym wrogom w osobie np.p.Dzikowskiego czy p.soltys Barnislawia .

Zapraszamy Was na stoisko Barnisławia podczas zbliżającej się imprezy -KIEŁBASKOWO.

MAMY DLA WAS SUPER BONUSA JEDYNEGO NA SKALE TEJ GMINY-NIE DOŚĆ ,ŻE ZOBACZYCIE NAS WSZYSTKICH W REALU TO JESZCZE MOŻECIE UZYSKAć NASZE AUTOGRAFY I TO NA JEDNEJ KARTCE (WSZAK PAPIER WSZYSTKO ZNIESIE:)

CAŁA KONTROWERSYJNA ŚMIETANKA BARNISŁAWSKA CZEKA NA WAS I ZAPRASZA,ZNAJDZIEMY CZAS NA DYSKUSJE I NAWET PAMIĄTKOWE FOTO!!!

ZAPRASZAMY NA STOISKO -MOŻECIE TAM NAWET ZAŚPIEWAĆ SWOJE ŻALE ,A NIE TYLKO PISAĆ,ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ WIELE INNYCH ATRAKCJI!

Szczere gratulacje dla mieszkańców tej ... jedynej w swoim rodzaju wsi w Polsce ... i życzę by sojusz trwał dłużej niż ilość kratek na centymetrze krawieckim


Na festyn mam za daleko, ale zapewne znajdę jego ślad w necie :)

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2011-05-27, 15:29

Faryzeusz pisze:z tego co czytam to p.Klebańska w ogóle nie ma z tym wszystkim żadnego problemu i robi swoje i dobrze,problem macie tylko Andrzej i In shadow i Patogen w zrywach.
Chyba jednak ma, skoro mieszkańcy po ra drugi powiedzieli "nie".
Chyba, że to mieszkancy sa glupi i nie doceniaja dobra jakie może splynac na ich glowy tuż po wybraniu Pani Małgorzaty.
Mimo wszystko polecam dogłebna samoanalizę.
andrzej1963

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-05-27, 16:37

Faryzeusz pisze:z tego co czytam to p.Klebańska w ogóle nie ma z tym wszystkim żadnego problemu i robi swoje i dobrze,problem macie tylko Andrzej i In shadow i Patogen w zrywach.

p.Małgorzato świetny wpis wyżej-brawo za pomysł-ci ludzie mocni sa w gadce i wypisywaniu tych bzur wyłącznie jako anonimowi internauci-po autograf nie przyjdą-pozdrawiam .
Widzisz Faryzeuszu czytasz i nie rozumiesz, snujesz bzdurne domysły oraz grozisz-oczywiście robisz to z imienia i nazwiska- w szczególności podpisujesz sie pod groźbami.. Problem masz Ty -nie potrafisz rozmawiać i dyskutować. Bo cóż sie wydarzyło-4 miesiąc temu nie można było się od osoby zainteresowane dowiedziec jaką podpisała umowę z Gminą. Pani K. (przepraszam za skrót) broniła się - zresztą niesłusznie- ochroną praw przedsiębiocy. Na ostatniej Sesji z ust przewodniczącego Rady usłyszeliśmy wyjaśnienia co do(co mozna posłuchać na nagaraniu z Sesji) treśći i zakresu obowiązków. Żeby zakończyć dyskusję napisałam o tym-nic nie dodając ,żalując.że temat można było skończyć 4 miesiące teme gdyby pani Klebańska nie ukrywała jej treści. Owa wiadomość spowodowała ogromne poruszenie została nazwana mąceniem i nagonką. Z jakiej przyczyny ?Moze z takiej,że jej obrońcy dobrze wiedzą,ze jest umową nieodpowiadającą rzeczywstosci z wygórowanym wynagrodzeniem i nikt postronny nie miał o tym wiedzieć. Bo jakaż inna przyczyna oburzenia? Co w tym dziwnego,że umowy zawierane prze Wójta sa jawne? Nie powinno dziwić ani rodzić wątpliwośći Ani jej ujawnienie ani treść. ja mam prawo pytac, a ty do spółĸi z Tomaszem mogliście przedstawić merytoryczne argumenty potwierdzające słusznośc owej umowy. Nieczego takiego nie zrobiliście reagując agresją. Agresja jak wiadomo to ostatnia broń w przypadku braku argumentów.
Faryzeuszu-twoje groźby wobec mnie są zwykłą grożba karalną- o czym dobrze wiesz- oczywiście nie mam zamiaru tego wykorzystać,, bo uważam,ze świadczą o Tobie-O wartościach,sposobie myśłenia i działania jakie sobą reprezentujesz.Tak samo jak wmawianie zaburzeń-mierzysz swoją miarką, a najlepszym tego dowodem są twoje urojenia co do mojej osoby.
Żeby wogóle było wesoło, to owa umowa najbardziej szkodzi samej pani Klebańskiej, czego Pani Klebańska jeszcze nie widzi i o czym piszę-nie o Pani Klebańskiej tylko o złej umowie z nią zawartą, który krzywdzi najbardziej Panią K.Umowa, która potwierdz zły styl sprawowania władzy-diabeł tkwi w szczegółach-korzystna umowa dla PaniK, posada, dla panny W, fotelik dla Pani T. Drobiazgi-ale jakże wymowne-dla każdego znajomego coś miłego.
Pozdrawiam seredcznie.
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

karolciakk
Posty: 37
Rejestracja: 2006-09-26, 22:30
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: karolciakk » 2011-05-27, 20:26

Czy Wy na prawdę myślicie, że moja mama po tylu latach pracy zarówno w księgowości, jak i w biznesie sama by sobie podłożyła kłodę pod nogi i skazała na forumowskie biczowanie? Wątpliwe.


Umowa została odczytana, wszyscy obecni wszystko zrozumieli, nie było żadnych pytań lub wątpliwości. Jeśli ktoś był (a był) bardzo zainteresowany mógł się: a)zgłosić z zapytaniem do Urzędu Gminy b) osobiście skonsultować swoją wiedzę na temat umowy z moją mamą i przedstawioną przez Nią dokumentacją. Tylko brak Wam odwagi, nic więcej, bo czas który spędzaliście wtedy na forum, już dawno byście wykorzystali na zdobycie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania. A teraz nadal próbujecie węszyć ,,aferę" wobec tego co jest już jasne i przyjęte.

Powoli cała magiczna Trójca ( :) ) zaczyna współpracować, zobaczymy jak to wszystko wyjdzie, hmm... 3mam kciuki, a Wy dalej się tu kłóćcie:)

K.K.
Caritas, Libertas, Fidelitas.

Faryzeusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-01-05, 11:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Faryzeusz » 2011-06-07, 13:39

no i gratulacje-Barnisław w czołówce za naj-stoisko-pokazali,że można -a pozostałym łyyyyyyso ( a takie mądrale tutaj,że hej) i dobrze.Tak trzymać!
fair

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-06-10, 16:22

Ścigacz pisze:Jeżeli spełniacie warunki, a szczególnie andrzej masz wizję na działanie takiego przedsiębiorstwa i odpowiednie doświadczenie, to alleluja i do przodu
Składajcie oferty. Ja zamierzam.
I jak tam ścigaczu wygrałeś?
termin składania ofert był do 24 maja a tu cicho sza-żadnych wieści.
Tak wogóle to słuchając wyjaśnień Pani Wójt jestem pod wielkim wrażeniem osoby pana Guranowskiego-naprawdę nieczęsto się zdarza tak wielki społecznik,że podejmuje się roli pełnomocnika bez wynagrodzenia.Do tego w tak ważnej i skomplikowanej kwestii jak przygotowanie organizacyjne ,prawne i ekonomiczne utworzenia Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.
Nieczęsto,rzadko, wręcz niespotykanie.Niezwykłą postawa-zasługująca na podziw.Ze świeca szukać.

I oczywiście,ża gratulacje dla Barnisławia.
Jaki związek ma wygrana Barnisławia ze złą umową i forum to tylko Faryzuesz może widzieć.
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

Ścigacz
Posty: 62
Rejestracja: 2010-12-03, 22:10
Lokalizacja: Będargowo

Post autor: Ścigacz » 2011-06-11, 18:09

Ścigacz stwierdził, że nie ma na to czasu, ani żadnego interesu w tym żeby z in szadołami współpracować.

Zamiary spełzły więc na niczym.

Ogrom roboty na pół etatu :( trochę przegięcie. Jak chce się dobrego fachowca, to niestety kosztuje.

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2011-06-12, 09:12

Wieść gminna niesie, że tak hucznie zapowiadane oraz z tak dokładnie opracowanymi założeniami przedsiębiorstwo komunalne może okazac się niewypałem. Otóż Calbud gotowy jest przekazać sieć wodociągową sukcesywnie od pażdziernika w zamian za zwrot kosztów poniesionych na inwestycje ktore jeszcze nie uległy amortyzacji. Owa wieśc gminna mówi o paru milionach. Gdyby owa wieśc gminna okazała się prawdą, to pan Guranowski, jako wybitny specjalista od gospodarki komunalnej oraz pani Wójt jako wybitna specjalistka od prawa samorządowego oraz gospodarczego popełnili kardynalny błąd- zaczęli snucie snów o wielkości bez wczesniejszej dogłebnej analizy dokumentu żródłowego jakim jest umowa zawarta pomiędzy Gminą a firma Calbud. Osobiście mam nadzieję, że jest to tylko plotka, chcoiaz biorąc pod uwagę zródło owej wiesci pochodzące z kregów w których ma omocowanie osrodek władzy /jakby to zgrabnie powiedziano w warszawce/ cos w tym może być.
andrzej1963

Faryzeusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-01-05, 11:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Faryzeusz » 2011-06-15, 15:36

cyt. z wypowiedzi In shadow
Jaki związek ma wygrana Barnisławia ze złą umową i forum to tylko Faryzuesz może widzieć.


Tylko twoja mania prześladowcza widzi tu związek.
Tak trudno się pogodzić,że snucie intryg na niewiele się zdało?!
Teraz próbujesz kopać dołki pod nowymi tematami i osobami-medal za krecią robotę i "wytrwałość" !
Nie zapominaj,że jest przysłowie o kopaniu dołków-bardzo mądre i życiowe i działa!!!!
fair

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-06-16, 15:41

Faryzeusz pisze:cyt. z wypowiedzi In shadow
Jaki związek ma wygrana Barnisławia ze złą umową i forum to tylko Faryzuesz może widzieć.


Tylko twoja mania prześladowcza widzi tu związek.
Tak trudno się pogodzić,że snucie intryg na niewiele się zdało?!
Teraz próbujesz kopać dołki pod nowymi tematami i osobami-medal za krecią robotę i "wytrwałość" !
Nie zapominaj,że jest przysłowie o kopaniu dołków-bardzo mądre i życiowe i działa!!!!
Drogi Faryzeuszu niestety w żaden sposób nie jestem w stanie zrozumieć ani o czym piszesz ani w jakim celu. Życzę ci dużo zdrowia i wypoczynku...tak, dużo wypoczynku. Może byś skorzytsał z tej oferty
http://www.wsn.koscian.pl/page.php?p=100&mn=100

A jak będziesz już w stanie napisać coś do rzeczy i na temat np. kto objął stanowisko Dyrektora Przedsiębiorstwa Komunalnego,jak wygląda rozliczenie zCalbudem, albo w jaki sposób Pani Trzebińska stała sie dumną posiadaczką fotela Wójta albo dlaczego sprzątaczka sprawuje opieke nad dziećmi- to z niecierpliwością czekam.
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-06-16, 15:56

Jeszcze tylko przyznam ci rację w kwestii kopania dołków-tak Faryzeuszu, dobrze sobie to zapamietaj jak różwnież "póty dzban wode nosi póki ucho się nie urwie".
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

Faryzeusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-01-05, 11:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Faryzeusz » 2011-06-19, 11:39

Ty In shadow to jednak dzban jesteś i tyle.
Niewygrane wybory na wójta tak namieszały Ci w głowie ,że wodę lejesz,wodę z mózgu ludziom próbujesz zrobić,i odpłyń w końcu-bo te Twoje teksty to trącą taką nienawiścią do wszystkiego co nowe i fajne.Stwórz sobie osobny temat np. pod tytułem: Szkoda ,że nie wybraliście mnie na wójta -ja zrobiłabym to tak! i tam się wyżywaj.
fair

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-06-19, 11:54

Faryzeuszu -masz bardzo trafny nick. pewnie przez przypadek- ale jest bardzo "fajny" i nowy:) Za słownikiem języka polskiego
# Faryzeusz przen. człowiek obłudny, zwłaszcza taki, który na zewnątrz udaje wielką gorliwość religijną, a w rzeczywistości dąży do osiągnięcia celów niemających z religią nic wspólnego: Dziennikarz uważał, że duża część członków tej partii to faryzeusze, którym frazeologia pełna wiary, Boga i Kościoła jest potrzebna do osiągnięcia własnych politycznych celów.
I w zasadzie tyle odnośnie Twoich wypowiedzi- pełnych miłości blźniego i merytorycznej dyskusji i bez krzty wazeliny:) Zdrowia ci życzę.
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

Ścigacz
Posty: 62
Rejestracja: 2010-12-03, 22:10
Lokalizacja: Będargowo

Post autor: Ścigacz » 2011-06-19, 16:12

Może się jednak zastanów jak jesteś odbierana przez innych uczestników forum. Powyższa opinia nie jest odosobnioną.
Wszystko można przekazać, ale trochę więcej kultury i więcej merytorycznych argumentów, mniej nienawiści i złośliwości.
Jeżeli jesteś niezadowolona ze swojej szefowej, to się zwolnij.

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-06-19, 18:28

Oczywiście,ze zdawanie niewygodnych pytań jest odbierane ze strachem- zwłaszcza przez tych , którym jest "po nowemu fajnie"-czyli w/g uznania władz, a nie według jasnych i larownych reguł okreśłonych prawem i zdrowym rorsądkiem
Proponuję sie nad tym zastanowić, zwłaszcza tym,którym jest" po nowemu fajnie", bo moje odczucia nie są odosobnione i to nie tylko na forum- ale wśród zwykłych ludzi, którym jest moze obojętne komu jest fajnie, ale maja oczy i widzą. Ale zeby to widzieć to trzeba miec oczy otwarte na ludzi a nie na realizację własnych celów.
I zwracam uwagę drogi Ścigaczu i Faryzeuszu,ze znacznie odbiegliście od tematu wątku skupiając się na mojej osobie.czyli jak zwykle nie macie nic do powiedzenia w kwestiach zasadnicznych , zmieniając temat i kierując zaintersowanie w innym kierunku. Dajcie spokój napiszcie coś merytorycznego ad rem po prostu.
I drogi Ścigaczy w którym to miejscu zarzucasz mi brak kultury > Chyba myslisz autorów wątków. Tak zwyczajnie.Albo- załóżcie sobie osobny watek gdzie do woli możecie sobie ulżyć-skoro Wam to pomaga. Wracając do meritum- czy wiesz Ścigaczu kto został Dyrektorem Przedsiębiorstwa Komunalnego?
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

ODPOWIEDZ