Inwestycja za 2,7 mln zł !!!

Sprawy ważne i całkiem błahe.
WujekDobraRada
Posty: 10
Rejestracja: 2011-03-04, 12:21
Lokalizacja: tu i tam

Inwestycja za 2,7 mln zł !!!

Post autor: WujekDobraRada » 2011-03-04, 12:44

Po lekturze na stronie www.przeclaw24.pl wkurzylem sie,

chyba tylko tutaj mogę umieścić moj tekst, bo gdzie indzie to skasuja. Kiedys juz killka moich wypowiedzi usunieto, na innych gminnych stronach, widocznie nie pasowaly komus. Pal ich licho.

Cholera mnie bierze na takie wydawanie kasy

Gdy czytam ze nasza pani Wojt za 2.7 mln zl wybuduje schronisko dla psow w Dobrej to brak mi slow,

poczytajcie tekst

http://www.przeclaw24.pl/index.php/wiad ... skowo.html


Jak mozna "inwestowac" takie pieniadze na takie cele? Do tego nie u siebie.

Ktos przeliczyl to? Ile rocznie wychodzi na opieke nad bezpanskimi psami?

Przeciez te 2,7 mln to starczyloby na dziesiatki lat zlecenia firmie z zewnatrz?

Jest tyle potrzeb, a my dokladamy sie do inwestycji, jakbysmy wszystko mieli u siebie juz zrobione....

To juz lepiej skajtpark niech bedzie....

Porazka jakas.

Jakos nie slyszalem aby w programie p. Wojt byly inwestycje milionowe na terenie innej gminy??? Ktos slyszal???

Przeciez budowa schroniska to nie koniec wydatkow, trzeba bedzie jeszcze pewnie placic za obsluge?

Gmina Gryfino szuka kogos kto sie dolozy do Laguny, to moze tez sie dorzucimy???

Jak juz mamy tyle kasy, ze nie wiadomo jak ja wydac.....Boze widzisz i nie grzmisz.

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-03-04, 14:32

A na przedszkole publiczne i stołówkę w Przecławiu nawet perspektywy na podobną kwotę nie ma:-(
Skejtparka, co miał być w zeszłym roku gotowy - w tym też nie pooglądamy...nie wspominając o budowie - ciekawe jakie to przeszkody stanęły na drodze flagowej inwestycji KPGK i PO?
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

WujekDobraRada
Posty: 10
Rejestracja: 2011-03-04, 12:21
Lokalizacja: tu i tam

Post autor: WujekDobraRada » 2011-03-05, 14:42

zuzanna pisze:Gminne wysypisko śmieci w Smolęcinie miało służyć gminie 30 lat ,
mialo sluzyc 50 czy 100 lat, a tak zrobili biznes, syf zostal. Mnie bardziej zastanawia fakt, czym kieruja sie radni + wojt, budujac schronisko za prawie 3 mln, w innej gmnie!!! Czy ktos widzial umowe?? O co tu chodzi?


Wracajac do tematu smietniska, jeszcze bedziemy placic za wywozenie odciekow itd.

To byl majstersztyk ta dzierzawa!!! Gratulacje pomyslu p. Zukowski.

http://bip.kolbaskowo.pl/datadir/doc/bip_1294845946.pdf

PRZETARG NIEOGRANICZONY
o wartości zamówienia mniej szej od kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie
art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo Zamówień Publicznych, na:
"Usługi W zakresie wywozu odcieków
z terenu składowiska odpadów w Smolęcinie"

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2011-03-24, 09:45

Takich kwiatków w obecnej kadencji , myslę, bedzie więcej. Jak Pan wspomniał, wydaje się 2.7 mln. zł. na inwestycje w innej gminie, podczas kiedy na gminne centrum kultury w Przecławiu 200 tys, i to w okresie 2 lat.
Za grubge miliony zł. państwo radni powołają do życia od podstaw przedsiębiorstwo komunalne, podczas kiedy nie ma pieniędzy na kompleksową przebudowę oczyszczalni ścieków oraz sieci wodnej, dzięki czemu nie mogą zostać przekwalifikowane tereny budowlane. Dziwne jest to o tyle, że w większości, i to o wiele bogatszych gmin tendencja jest pozbywanie sie jednostek budżetowych na rzecz wyspecjalizowanych firm.
Przejmuje sie od ANR tereny w Przecławiu na cele rekreacyjne, podczas kiedy jest to bardzo atrakcyjny teren na działalnośc komercyjną.
Bogata ta nasza gmina........
andrzej1963

ODPOWIEDZ