"Kiełbaskowo" i inne imprezy

Sprawy ważne i całkiem błahe.
Ścigacz
Posty: 62
Rejestracja: 2010-12-03, 22:10
Lokalizacja: Będargowo

"Kiełbaskowo" i inne imprezy

Post autor: Ścigacz » 2011-05-30, 18:49

Jak wrażenia po targach "Kiełbaskowo w Kołbaskowie".

Zabawa była przednia, poziom nawet, nawet.

SiadłoGórne
Posty: 15
Rejestracja: 2011-03-27, 11:31
Lokalizacja: Siadło Górne
Kontakt:

Post autor: SiadłoGórne » 2011-05-30, 19:56

Zgadzam się zabawa była super...
Pozdrawiam!!!

karolciakk
Posty: 37
Rejestracja: 2006-09-26, 22:30
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: karolciakk » 2011-05-31, 14:32

Szkoda, że nie mogłam tam być:(
Caritas, Libertas, Fidelitas.

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-05-31, 16:30

Pierwsza tego typu impreza widać że wychodzi na przeciw społecznym oczekiwaniom. Do beczki miodu jednak wrzucę łyżkę dziegciu- uczestników byłoby znacznie więcej gdyby zmotoryzowani mieli gdzie zaparkować a niezmotoryzowani mieli zapewniony jakikolwiek poza linia 81 transport. osobiście znam osoby, które odjechały, bo nie było miejsca.
Dwa, za bardzo rozwleczone w czasie konkursy, gdyby nie info innego portalu nie wiedziałbym kto wygrał zawody sołeckie, bo nie chciało mi sie czekać na wyniki i zresztą nie tylko mi. Zawody sołectw mogły być clou prgoramu i zostać rozegrane w czasie 1- 1,5 h. Wydaje mi się,ze oceny stoisk powinni dokonywać odwiedzający, a nie komisja ale to taka moja uwaga.
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

SiadłoGórne
Posty: 15
Rejestracja: 2011-03-27, 11:31
Lokalizacja: Siadło Górne
Kontakt:

Post autor: SiadłoGórne » 2011-06-02, 08:41

Pierwszy festyn na którym mieszkańcy gminy wspólnie się bawili, wypromowali swoje sołectwa. Fakt miejsc parkingowych zabrakło, ale miejmy nadzieję że w przyszłym roku ten problem zostanie zminimalizowany :)
Co do zawodów sołeckich to uważam że były clou programu i dlatego nie mogły odbyć się w przeciągu 1,5 h, wówczas impreza za szybko by się skończyła.
Ocenianie stoisk przez odwiedzających ??!!- hmmm, nie wiem jak to miałoby wyglądać- odwiedzający czyli kto- mieszkańcy gminy i goście?? Wiadomo że prawie każdy zagłosowałby na swoje sołectwo. Byłoby to nie w porządku w stosunku do sołectw których mieszkańcy zjawili się w nielicznym gronie. A jak mieliby oceniać wyłącznie goście to jak przyczepiać im plakietki że nie są z gminy i mogą głosować :)
Moim zdaniem komisja to dobry pomysł, tylko może skład komisji powinien być ustalony wspólnie z sołtysami... :)
Pozdrawiam!!!

Ścigacz
Posty: 62
Rejestracja: 2010-12-03, 22:10
Lokalizacja: Będargowo

Post autor: Ścigacz » 2011-06-02, 18:54

Jeżeli to sołectwa są nieliczne- wg wskaźnika proporcji otrzymanych głosów do liczby mieszkańców można obliczać.

Awatar użytkownika
diana
Posty: 6
Rejestracja: 2011-06-08, 13:17
Lokalizacja: Siadło Górne
Kontakt:

Post autor: diana » 2011-06-08, 19:16

w sobotę rajd rowerowy szlakiem XIII wiecznych kościołów gminy, miejsca jeszcze wolne... to jak jedziemy na przejażdżkę?? :mrgreen:
„Nie mogę żyć bez mego życia! Nie mogę życ bez mojej duszy!”

Emily Bronte

ODPOWIEDZ