Wójtowa??????

Sprawy ważne i całkiem błahe.
In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Wójtowa??????

Post autor: In shadow » 2011-08-22, 20:08

Okres ogórkowy, więc różne dziwy się dzieją. Z niemałym zaskoczeniem przeczytałam na stronie Urzędu Gminy,ze nasza Pani Wójt ma żonę i owa żona organizuje turniej o puchar!!!!!! Serdecznie Pani Wójt Gratuluję.!!! Czas przedstawić społeczeństwu Wójtową nieco bliżej:)))))))))))))
Jaka szkoda,że mnie nie było-poznać żonę Pani Wójt-nie lada gratka:)))))))

dla niedowiarków:
http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/ar ... lskim.read
oraz słowniki i oczywiście Google
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2011-11-27, 17:12

Email

WYNIKI KONKURSU NA HASŁO I LOGO PROMOCYJNE GMINY KOŁBASKOWO

Jury w składzie:

Wójt : Małgorzata Schwarz

Grafik :Tomasz Gargula

Historyk : Marek Łuczak

Pracownik Urzędu Gminy : Kamila Wyrębska –Krzywdzińska

Pracownik Urzędu Gminy : Anna Wierzbicka

Z pośród nadesłanych prac nie wyłoniło zwycięzcy. Przyznano wyróżnienie dla Pana Łukasza Stańskiego. Zapraszamy po odbiór nagrody do Urzędu Gminy Kołbaskowo (pokój 18) od dnia 30 listopada
A fe.......Pani Wójt......przeciez jest Pani nauczycielem.
Moze warto byloby sprawdzic czasem niektóre teksty sposród ukazujących się na oficjalnej stronie , tak, aby w przyszlosci nie firmowac nieuctwa?
andrzej1963

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2011-11-28, 11:53

Pani Wójt, dziekuje za szybka reakcje. Swoją drogą to miłe, że Pani równiez czyta nasze forum, pozdrawiam. ;-)
andrzej1963

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2011-12-07, 22:03

Witam. Czytałem, że pani wójt organizuje po raz drugi dzień seniora. Super! Tak dalej! Nie ma co przejmować sie ... i do przodu. Myślałem że ten dzień seniora to na dziekuje po wyborach a to sie robi impra co roczna i super. Bogatym wszystko wolno. A jak za mało jesteśmy bogaci to za rok będzie lepiej. Ale najbardziej popieram ostatnia wiadomość z portalu UG o tym aby wszyscy którzy mieszkaja w gm.Kołbasowo zaceli płacic podatki w gminie naszej. Nie wszyscy zdają sobie sprawę jak to działa. Więcej promocji i reklamy dla UG. Trzeba uswiadamiać ludzi. Dla ich dobra.
Tomek

ODPOWIEDZ