Do Pani Rybakiewicz i jej POpleczników

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-12-03, 20:32

A kto miałby to być i skąd ta informacja o wicewójcie?

P. Schwarz twierdziła co zresztą potwierdza post p. Rybakiewicz że nie przewiduje takiego stanowiska w urzędzie i póki co nie ma powodów by jej nie wierzyć.

gwiazdeczka
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-24, 18:29
Lokalizacja: Przecław

Post autor: gwiazdeczka » 2010-12-03, 20:53

Kobieto obudź sie i pomyśl tam już jest wszystko ustaone tak jak na I sesji wszyscy z klubu Pani schwarz mieli na kartkach napisane co i jak maja głosować. A wiem bo byłem na I sesji rady gminy 01 grudnia. tak bedą wyglądaly rządy tej ekipy!!!!!!!!!!!! Do poniedziałku!
gwiazdeczka

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-12-03, 21:05

Jak będą wyglądały te rządy??????
Bo nie rozumiem o co ci chodzi, rzucasz się bez sensu. To chyba dobrze że mieli wypracowane stanowisko jeszcze przed sesją??
A nie tak jak było dotychczas że radni materiały czasem dostawali przeddzień ??
A co Cię tak gwiazdeczko tam pognało? Zwykle ludzie pracują o tej porze.

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-12-03, 21:56

Gosiaz pisze:Jak będą wyglądały te rządy??????
Bo nie rozumiem o co ci chodzi, rzucasz się bez sensu. To chyba dobrze że mieli wypracowane stanowisko jeszcze przed sesją??
A nie tak jak było dotychczas że radni materiały czasem dostawali przeddzień ??
A co Cię tak gwiazdeczko tam pognało? Zwykle ludzie pracują o tej porze.
hmmm Gosiu-chyba wielu rzeczy nie rozumiesz, wyjaśnię ci obrazowo-przykładem. Przypomnij sobie z historii rozbiory Polski, obojetnie które- zainteresowani tez mieli dokumenty, tez byli skuteczni i tez mieli większośc i mieli wypracowane stanowisko. Był jeden problem- zainteresowany nic nie wiedział. Teraz rozumiesz?

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-12-03, 22:47

Mrs Poirot pisze: Wysłany: Dzisiaj 21:56     
Gosiaz napisał/a:
Jak będą wyglądały te rządy??????
Bo nie rozumiem o co ci chodzi, rzucasz się bez sensu. To chyba dobrze że mieli wypracowane stanowisko jeszcze przed sesją??
A nie tak jak było dotychczas że radni materiały czasem dostawali przeddzień ??
A co Cię tak gwiazdeczko tam pognało? Zwykle ludzie pracują o tej porze.

hmmm Gosiu-chyba wielu rzeczy nie rozumiesz, wyjaśnię ci obrazowo-przykładem. Przypomnij sobie z historii rozbiory Polski, obojetnie które- zainteresowani tez mieli dokumenty, tez byli skuteczni i tez mieli większośc i mieli wypracowane stanowisko. Był jeden problem- zainteresowany nic nie wiedział. Teraz rozumiesz?
Nie, rozumiem. Możesz to odnieść do współczesności? Albo do konkretów najlepiej? Jeżeli masz informacje, które pozwolą mi i innym forumowiczom zrozumieć o co chodzi to po prostu napisz. Ja widzę co dotychczas się w gminie działo i wiem że tego nie chcę.

ODPOWIEDZ