Ujawnienie dłużników osiedla Kresy II

Sprawy ważne i całkiem błahe.
prenessa4
Posty: 1
Rejestracja: 2014-03-25, 23:09
Lokalizacja: Warzymice

Ujawnienie dłużników osiedla Kresy II

Post autor: prenessa4 » 2014-03-25, 23:14

Chciałam poruszyć pewną sprawę. Mianowicie w rozliczeniach zeszłorocznych za użytkowanie mieszkań, które mieszkańcy Warzymic os. Kresy II otrzymali dzisiaj podane są zaległości w płatnościach dłużników, którzy nie opłacają czynszu i funduszu remontowego. Prowadzone sa wobec nich postępowania sądowe opłacane z NASZYCH pieniędzy, osób, które solidnie płacą rachunki, dla których opłaty są na pierwszym miejscu na początku każdego miesiąca. Uważam że jest to świetna inicjatywa naszego zarządcy, który ujawnił adresy tych osób. Moim zdaniem obok adresów powinny tam widniec również imiona i nazwiska tych osób ponieważ w naszym kraju chroni się przestępców i osoby mające na bakier z prawem podając tylko ich inicjały lub imiona i pierwsze litery nazwiska podczas gdy osoby poszkodowane wymieniane są pełnymi imionami i nazwiskami. Chciałam pogratulować naszej Wapólnocie za ten odważny, ale bardzo potrzebny krok po to, aby tym konkretnym osobom pokazać, że teraz każdy wie o kogo chodzi i może choć trochę zrobi im się wstyd. Oczywiście zdarza się że ktoś sobie nie radzi z opłatami, ale z tego co się orientuję zawsze można się dogadać, opracować dług, pokazać że zależy komuś na regularnym oplacaniu rachunków tylko akurat ma taki okres w życiu że sobie nie radzi. Poza tym nie są to zaległości z trzech miesięcy tylko z kilkunastu a nawet kilku lat. A my za to płacimy. Nie zgadzam się na to dlatego bardzo podoba mi się taki sposób potraktowania sprawy BRAWO!!!
Marta

ODPOWIEDZ