wszystko po znajomości

Sprawy ważne i całkiem błahe.
Faryzeusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-01-05, 11:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Faryzeusz » 2013-02-14, 09:43

o to gratuluje .
fair

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2013-03-01, 21:23

Dyrektor PGK Pan Adrian Guranowski przegrywa w Sądzie
http://www.kamienskie.info/prezes-guran ... skie-info/
(po lekturze komentarzy -oj nie kochają w Kamieniu tego Pana.....)


Jeszcze w czerwcu Pani Wójt zapowiadała,że "w najbliższym czasie będzie musiała podjąć decyzje dotyczące dyrektora.– Zapisy ustawy obligują nas do podjęcia stosownych działań – informuje M. Schwarz." http://24kurier.pl/Aktualnosci/Region/K ... z-dyrektor

I podęla, od czerwca Pan Guranowski jest wiceprezesem Klubu Przyjaciól Gminy Kołbaskowo http://www.infoveriti.pl/firma-krs/423613.html

Bez komentarza.
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2013-03-01, 22:31

In shadow...

Jest folwark to jest brykanie, ale o tym wiedzą tylko nieliczni


Pozdr.

zb.

Dobra osobiste, sąd ... skąd my to znamy...

ziutka789789
Posty: 1
Rejestracja: 2013-03-02, 23:51
Lokalizacja: Ustowo

Post autor: ziutka789789 » 2013-03-02, 23:59

No kurde jak czytam takie informacje i widze co sie wyprawia w tym urzedzie, to szlak mnie trafia
Czy ludzie sa slepi ? Kto wybral ta babe ?
Od rana musze pracowac i jezdzic do miasta bo pracy w gminie nie bylo i dalej nie ma.
Lepiej bylo jak byl PAN Zukowski wojtem.
Mialy byc zmian a tutaj nic nie ma.

czy to prawda co mowia we wsi, ze pani wojt sprowadzila sobie meble aż z włoch?

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2013-03-03, 09:36

Widzisz Zbyszku, Przyjaciółki i Przyjaciele są bardzo wrażliwi w temacie dóbr osobistych. Mam wrażenie,że sprawowanie władzy to dla nich jest jednoznaczne z wyniesieniem na piedestał i tym samym wyjęciem spod kontroli i , a przede wszystkim spod krytyki. Tymczasem jest dokładnie na odwrót Ten kto sprawuje władzę, wybraną w demokratycznych wyborach, sprawuję ją w imieniu i dla ludzi. Tym samym musi liczyć się ze wzmożoną krytyką. czasem moze przybierać nawet mocne formy. Przekonał się o tym Prezydent Krzystek- tez wytoczył wojnę internautom, i przegrał.....a zapewniam,ze u nas jest Wersal w porównaniu z zarzutami i formą ich prezentacji, z jąką zetknął sie Prezydent Szczecina Krzystek.
Ciekawe jest to,że same Przyjaciólki bardzo wrażliwe na temat ochrony własnych dóbr, cudze dobra maja jakby w głębokim poważaniu. Półprawdy, małe niedopowiedzenia, ploteczki ot takie drobiazgi, zupełnie Paniom nie przeszkadzają a nawet szczególnie dobrze służą. No, im wolno. W ich mniemaniu. Do czasu.
Zreszta jak widać sądy sądami, obietnice obietnicami, a i tak robia jak chcą i co chcą.

hehe Panie bardzo dzielnie stają we własnej obronie:) ostatnio nawet bronią się przed rzekomo fałszywymi informacjami o podatku za psa:))) Pisze rzekomo fałszywymi bo....no ale o tym to pozwolę sobie w osobnym wątku:)))))


"....
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

Kajetan
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-17, 19:10
Lokalizacja: Police

Post autor: Kajetan » 2013-05-21, 09:42

a ja w kwestii z poczatku tego forum-jest ta świetlica w końcu i działa?kto prowadzi?
Kaj

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2013-06-06, 09:34

na nową świetlice czekamy.Jeżeli chodzi o strażnice to aktualnie jest wynajęta.

M Werner
Posty: 19
Rejestracja: 2013-06-03, 18:48
Lokalizacja: Przecław

Post autor: M Werner » 2013-06-27, 17:56

http://www.bip.kolbaskowo.pl/datadir/do ... 332027.pdf
hahaha, była kontrkandydatka do stanowiska Wójta dyrektorem PGK? No to się widać koleżanki dogadały i zwarły szyki. Ja pamiętam Panią Izę związaną z różnymi ugrupowaniami. Z tego wynika,że jest bardzo elastyczna w poglądach i z niejednego pieca chleb jadła. Jak czytałam forum, to przypominam sobie,że była jakaś sprawa, że jej mamę-Dyrektor Biblioteki Panią Czubak niezbyt przyzwoicie potraktowała Rada Gminy i Pani Wójt. Może się przeprosiły? Ja tam nie wiem, ale jakby ktoś mi kogoś z rodziny skrzywdził, to na oczy bym nie chciała widzieć, a co dopiero u niego pracować. Jak była kontrkandydatka zostaje dyrektorem z woli Wójta, to tak jak było dziwnie w przypadku Pani Schwarz i Wójta Żukowskiego, to tak samo i teraz -no śmierdzi po prostu.

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2013-11-06, 18:31

a świetlica w Barnisławiu się już buduje ;)))...( to w nawiązaniu do głównej tematyki tego wątku ;))

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2015-02-19, 07:08

Widzę, że mimo upływu lat, niektórym osobom wydaje się, że cenzura dalej jest możliwa...
Wyciąć całe forum najlepiej.


Szanowny Panie

Pisząc w imieniu własnym,ale wyrażając wolę także pozostałych osób,których pismo dotyczy,
proszę Pana jako właściciela i administratora strony www.kolbaskowo24.pl o usunięcie dialogu
pod tytułem"Wszystko po znajomości"
umieszczony na Forum Pana strony internetowej.

Niektóre wpisy,w powyżej wskazanym dialogu,(art.212par1i2kk).
Pana bierne zachowanie,po kilka krotnie zgłaszanej już prośbie usunięcia wpisów,
może zostać zakwalikowane natomiast powyżej wskazanego przestępstwa,
poprzez dostarczenie odpowiedniego narzędzia(strony www)zgodnie z art18par3kk.

Mając na uwadze powyższe jeszcze raz proszę o usunięcie
wpisów w dialogu"Wszystko po znajomości"

Dziękuję
Jolanta Ż.


Szanowna Pani,
Proszę o podanie konkretnych zapisów data, godzina postu, linków, które naruszają Pani dobra osobiste itd. Czy jest Pani wymieniona tam z imienia i nazwiska?
Każdy człowiek ma inną wrażliwość.
Jeżeli sądzi Pani, że cenzuruję forum, bo coś i ktoś mógłby się obrazić, to jest Pani w błędzie.

A w sprawie "straszenia" mnie, artykułami itd. proszę o kontakt z moim adwokatem (proszę na forum odszukać pisma z kancelarii)

Pozdrawiam

Zb.

Tomekk
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-11, 16:58
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Tomekk » 2015-03-02, 13:51

może już czas zakopać ten wojenny topór niezgody.Świetlica w Barnisławiu na wydaniu.
Ciekawi mnie osoba nowej świetlicowej-co w kontekście tego forum na łatwy chleb nie wygląda.
Czy wiadomo kiedy otwarcie?

ps. a'propos poprzedniego wpisu,nie stojąc za żadną ze stron dysputy- wiele osób na tym forum jest wymienionych z nazwiska co nie jest zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych i myślę ,że należałoby to co najmniej przemyśleć.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2015-03-06, 02:53

Tomekk pisze:ps. a'propos poprzedniego wpisu,nie stojąc za żadną ze stron dysputy- wiele osób na tym forum jest wymienionych z nazwiska co nie jest zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych i myślę ,że należałoby to co najmniej przemyśleć.
Witam,

też jestem za zgodą. Ale na pewno nie za cenzurą.
Zgłaszały się do mnie osoby, wskazując konkretne posty, prosząc o wykropkowanie nazwiska (tyle mogę zrobić od razu).
Żądanie kasowania całych wątków + informacja dot. skutków prawnych, traktuję wyłącznie jako straszenie, a tego się nie boję.

zb.
ps. o ile mnie pamięć nie zawodzi to dane osobowe, osoby publicznej podlegają tzw. ograniczonej ochronie danych osobowych, do tego dochodzi kwestia tzw. interesu społecznego itd.

ODPOWIEDZ