SLAK :)))

KRIS
Posty: 16
Rejestracja: 2006-06-21, 20:55
Lokalizacja: Przecław
Kontakt:

SLAK :)))

Post autor: KRIS » 2006-06-22, 13:59

SLAK jest amtorską ligą koszykówki :mrgreen: odkrywa tam się nowe talenty znam kilka osób które grają w SLAK-u w drużynie FENIXA chciałbym tam grać czasami jestem na treningach :-) jak dotąd nie miałem okazji się zapisać (szkoda) :cry: cóż może kiedyś :-D pozdrawiam wszystkich miłośników basketu :lol: Basket rlz. :lol: :mrgreen: ;-) :-> :-D :-)
Załączniki
thumb_tapetki_nba_004.jpg
Kobe Bryant ah!!! co za cudowny gracz kopia MJ ale có? Wade rlz. :)) :PP
(5.25 KiB) Pobrany 19438 razy
Carpe Diem :PP :D

KRIS
Posty: 16
Rejestracja: 2006-06-21, 20:55
Lokalizacja: Przecław
Kontakt:

Post autor: KRIS » 2006-06-22, 20:00

piszcie piszcie bo coś mało odpowiedzi :mrgreen: ale cóż warto pisać :lol: bo basket to piękna gra kształtuje wszystko psychike charkter mentalność i muskulature bo to jest coś więcej niż sport to trzeba pokochać aby coś osiągną i b. ciężko trenować :mrgreen: sam trenuje po 2/3 godz.dziennie aby coś osiągnąć teraz narazie wolne od treningów ale już jutro zaczynam od nowa :lol: pzdr. dla tych co wiedzą czym jest basket :-) p. Komisarczyk wie o co chodzi hyhy :lol: :mrgreen:
Carpe Diem :PP :D

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2006-06-22, 20:24

Basket piękna gra. To fakt
Ale niestety w małych miejscowościach nie na czasie... Przegrywa z piłką nożną...

Gram w kosza rekreacyjnie chyba już z 15 lat i przez ten czas widziałem sporo. Szczególnie młodych graczy, którzy trenują z entuzjazmem przez 4-5 lat, później jak już mają dobre wyniki i sporo potrafią, zaczynają się interesować rozmaitymi używkami tj. papierosy, alkohol i sport nie jest im po drodze. Póżniej po kilku miesiącach czy latach absencji przychodzą na kosza i dziwią się, że im nie idzie..., że brak kondycji, wielki brzuch utrudnia poruszanie itd. I najczęściej dają sobie spokój.

Jako etap przejściowy między czasem intensywnych treningów a .... emeryturą, wybierają sobie piłkę nożną bo tutaj jest w koćcu 11 zawodników i gdzieś zawsze można przycupnąć aby złapać oddech.

Wyobraź sobie, że prowadzę treningi koszykówki od lat min. 10 w szkole w Kołbaskowie. Treningi odbywały się swego czasu w piątki i niedziele od 20-22 i były za darmo. Były czasy, kiedy to mieliśmy 25 osób chętnych do gry. Ale od roku często jest tak, że jestem sam + kilka osób przyjezdnych.
To była jedna z przyczyn dla których zdecydowałem się przenieść treningi piątkowe do Przecławia.

Jako potwierdzenie powiem, że w ostatnią niedzielę jak jechaliśmy do Kołbaskowa na trening to grupa moich całkiem dobrych graczy zamiast treningu, raczyła się piwem...

Przykre ale prawdziwe.


Rośnie nowe pokolenie. Może coś się zmieni.


Jak chcesz grać w SLAKU to wszystkie treningi obowiązkowe + siłownia niestety.


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2006-06-23, 05:56 przez Zbigniew_Komisarczyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2006-06-22, 20:58

Właśnie wpadłem na pomysł czy by w wakacje nie zrobić turnieju koszykówki FENIX STREETBALL 2006 w Przecławiu ( na boisku k.Biedronki).

Co o tym sądzicie?

RAD :o)
Posty: 6
Rejestracja: 2006-06-14, 22:17
Kontakt:

Post autor: RAD :o) » 2006-06-22, 21:40

Dobry pomysl. W tamtym roku bylo calkiem ok. Zainteresowanie spore dlatego warto aby impreze zorganizowac osobno /poprzednio stretball odbyl sie przy okazji festynu w Kołbaskowie/.

Masz juz na mysli jakas konkretna date??

KRIS
Posty: 16
Rejestracja: 2006-06-21, 20:55
Lokalizacja: Przecław
Kontakt:

Post autor: KRIS » 2006-06-22, 22:04

ja jestem za tym streetball a w szczególności and1 rlz. pokaże co umiem wreszcie się wyżyje :))) hyhy !!! nie no tak serio to jest wielu wspaniałych graczy wielu idealnie przygotowanych znam się na tym i z wieloma grałem ale zauważyłem jedno oni grają o wygraną a nie dlatego że basket przynosi im radoche :mrgreen: cóż zemną jest inaczej ja się bawie piłka i bede się bawił :-D to nie jest dziwne w kosza gram od dzieciaka od 12roku życia :-D i nadal chce się bawić łatwo rozróżnić moją gre od innych graczy :-) pomysł super zdecydowanie pochwalam :lol:
Carpe Diem :PP :D

KRIS
Posty: 16
Rejestracja: 2006-06-21, 20:55
Lokalizacja: Przecław
Kontakt:

Post autor: KRIS » 2006-06-22, 22:06

nie no Radek można zoraganizować to doś szybko wiele osób powyjeżdża na wakacje i będzie lolek a to można mały kosztem zorganizować :mrgreen: moim zdaniem powinno to się odbyć jak najprędzej :-D
Carpe Diem :PP :D

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2006-06-28, 23:03

Wstępnie termin turnieju ustalony na sierpieć. Od połowy lipca chodzimy za tematem.
Chętne drużyny już mogą się zgłaszać: 3 osoby + 1 rezerwowy

RAD :o)
Posty: 6
Rejestracja: 2006-06-14, 22:17
Kontakt:

Post autor: RAD :o) » 2006-07-01, 20:34

Proponuje koniec sierpnia, ludzie wroca z wakacji. Moze 26.08??

KRIS
Posty: 16
Rejestracja: 2006-06-21, 20:55
Lokalizacja: Przecław
Kontakt:

Post autor: KRIS » 2006-07-02, 14:09

Ja się zgadzam :mrgreen: spoko termin a tak pozatym to zawsze będzie sporo ludzi :lol: macie racje ;-) zoorganizuje to się dosyć szybko a chyba chętnych będzie wielu :mrgreen: tylko trzeba określić :
1. gdzie się trzeba zgałaszać tzn. do kogo
2. dokładna data
3. jak to będzie rozgrywane czy trójkami czy 1na1 taki prawdziwy freestyle :mrgreen:
PS. co do 3 pkt. p. Komisarczyk ma racje 3+1 rezerwowy na 1 kosz będzie oki ale trzeba wziąść pod uwage że tam jest małe boisko więc jeszcze trzeba to przemyśleć :mrgreen:
Carpe Diem :PP :D

DMon
Posty: 1
Rejestracja: 2006-07-04, 17:06
Lokalizacja: Szczein

Post autor: DMon » 2006-07-04, 17:39

No widze ze cos zaczyna sie dziac na forum, tylko szkoda ze jak narazie 4 osoby pisza.

a co do turnieju to fajna sprawa, to chyba pora zaczac trenowac:) i termin pod koniec sierpnia bedzie najlepszy. ale niestety (moze bede marudzil:P) uwazam ze aby ten pomysl powstal i mial sie dobrze ktos by musial sie moco tym zainteresowac i o to zadbac. przyjmowac zgloszenia, informowac ldzi i takei tam. bo z doswiadczenia wiem ze ludzie zawsze mowia ze chca grac, ale potem jak przychodzi czas na turniej, kazdy ma nagle ciekawsze zajecia:/ wiec trzeba wymyslic cos co zmotywuje zawodnikow ktozy bede grac (np. podpisanie zgloszeniai moze jakas wplata, bo wiekszosci osob bedzie zal stracic kase, ktora juz zaplacili)

wiec postuluje o to aby ktos sie podjal orgaznizacji i zadbal o to!!!

pozdro

KRIS
Posty: 16
Rejestracja: 2006-06-21, 20:55
Lokalizacja: Przecław
Kontakt:

Post autor: KRIS » 2006-07-04, 21:27

tak w zupełności się z Tobą zgadzam :mrgreen: hmm.. co do wpłat trzeba najpierw ustalić jaka będzie kwota od drużyny :mrgreen: a potem można sobie pozwolić na różnego typu wydatki ale moim zdaniem jeśli ktoś będzie naprawde chciał zagrac w tym turnieju i zaangazuje się na 100% to wpłaty nie są potrzebne :mrgreen: ważne może być jakie będą nagrody za poszczególnie miejsca moze coś więcej można także zrobić jakieś fresstyle-owe pojedynki może coś jeszcze można zobaczyć :mrgreen:
pzdr. :lol:
Carpe Diem :PP :D

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2006-07-04, 22:40

DMon pisze:wiec postuluje o to aby ktos sie podjal orgaznizacji i zadbal o to!!!

Biorę to na siebie. Ale potrzebuję 2-3 osoby do pomocy. Spotykamy się i działamy.

KRIS
Posty: 16
Rejestracja: 2006-06-21, 20:55
Lokalizacja: Przecław
Kontakt:

Post autor: KRIS » 2006-07-09, 20:31

tak oczywiście jęsli pan potrzebuje pomocy to jestem chętny jak coś to prosze dzwonić 512795661 :-P
Carpe Diem :PP :D

KRIS
Posty: 16
Rejestracja: 2006-06-21, 20:55
Lokalizacja: Przecław
Kontakt:

Post autor: KRIS » 2006-08-06, 15:25

co do turnieju w kosza k. Biedronki to hmm... narazie to chyba marne szanse bo pada nieźle a poźniej się zobaczy trzeba zacząć coś działać ale narazie nie widze chętnych :-| trzeba ruszyć z jakąś inicjatywą aby coś z tego wyszło :)
Carpe Diem :PP :D

ODPOWIEDZ