Dostawca internetu

Kto pyta, nie błądzi!
Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Dostawca internetu

Post autor: Tigersoft » 2009-11-06, 20:09

mam pytanie. Mój dotychczasowy dostawca neta - firma (pseudo firma) AP internet z Przecławia a raczej jej niepoważny właściciel wymówił mi umowę na koniec miesiąca za to tylko ze domagałem się swoich praw czyli internetu za którego płacę a często nie było i za to już miał mnie dość a ostatnio wysłał jakąś ankietę i na się go pytam jakie są podstawy prawne żebym musiał przez neta podawać swoje dane osobowe to odpowiedział mi tylko ze ze mną nie będzie rozmawiał, a jak stwierdziłem ze mam prawo wiedzieć na podstawie jakiego prawa to zrobił to mi powiedział tylko ze skoro ja chce wiedzieć to on rozwiązuje umorzę ze skutkiem na koniec miesiąca. no gość zupełnie niepoważny.
a internet muszę mieć ponieważ robię strony www szczecińskich szpitali i jestem wolontariuszem fundacji Kocia Dolina i przez neta szukam właścicieli nowych dla bezdomnych zwierząt, zatem zabierając mi neta ten gość karze dzieci w szpitalu i zwierzaki :(((((

moje pytanie, jakiego usługodawcę więc mi polecicie na terenie gminy ? chodzi mi o wieś Rajkowo dokładniej. dużo ludzi i zwierząt na mnie liczy więc muszę mieć neta:( a ta firma AP to naprawdę jakaś nie poważna jest :(
Ostatnio zmieniony 2009-11-07, 19:29 przez Tigersoft, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2009-11-07, 09:29

Jestem wstrzasniety Twoja historia :)..a Tak na powaznie.. kup sobie modem i natychmiast przepros TPSA :)
Btw, Z Twojego blekotu pismienniczego, wnioskuje jedynie, ze jezyk Polski z Toba nie jest za pan brat ;] Uzyj opcji edytuj, bo jak sie pisze po pijaku to ni chu ja nie idzie Cie zrozumiec ....
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Post autor: Tigersoft » 2009-11-07, 19:27

niestety mam popsutą klawiature i sama pisze co chce bo cos się na nią wylało :)

mówisz ze Tpsa dobrze tu dziala ?
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2009-11-08, 09:11

A tego to ja nie wiem jak u Ciebie na wsi dziala TPSA :) Ja mam net od Zbycha i pitole :)
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

Michał Bachanowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2006-08-04, 13:39
Lokalizacja: Warzymice
Kontakt:

Post autor: Michał Bachanowicz » 2009-11-09, 10:30

W Twojej okolicy nie ma innej firmy niż "AP" FHU (oczywiście poza tpsa) więc masz pecha.


Poza tym to nie było podanie danych tylko uaktualnienie danych zawartych w umowie!! Oczywiście mogłeś się nie zgodzić i tak się stało. A pan Z.R wg umowy może Ci złożyć rozwiązanie umowy bez podawania uzasadnienia.

Może lepiej się zwrócić do pana Z.R o anulowanie rozwiązania umowy i troszkę mniej emocjonalnie rozwiązywać problemy.

ps. od zgłaszania awarii też jest mail: admin@apinternet.pl i www http://www.apinternet.pl/help/

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2009-11-09, 17:41

Tigersoft
Imie ,nazwisko ,adres zamieszkania i ew nr tel to ma byc to to takie wielkie wyciadanie danych osobowych ?:) Nie rob scen , nikt nr. pesel czy nr. NIP od Ciebie nie chce :) A skoro Ci to nie pasuje , to zamiataj do TPSA :)
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

przemek
Posty: 38
Rejestracja: 2008-11-10, 13:53
Lokalizacja: kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemek » 2009-11-09, 19:47

Weź sobie Orange Freedom na Lini tpsa. A co do usług tego pana to już dawno zrezygnowałem.

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Post autor: Tigersoft » 2009-11-19, 22:06

przemek pisze:Weź sobie Orange Freedom na Lini tpsa. A co do usług tego pana to już dawno zrezygnowałem.
ok dzięki za radę. No u nas W Rajkowie kilka osób ma u tego pana i każdy narzeka na niego. jak nie działa net to po pierwsze cud się z nim skontaktować a jak się już uda to pan stwierdza że właśnie jest niedziela i powinno się odpoczywać a nie siedzieć na necie albo że jest za póżno i naprawi potem, lub też że to nie jego wina... hmmm nie szanuje klientów ten pan. Może inaczej jest w Przecławiu jak jest blisko, ale innych on olewa.

a co do ankiety to masz rację, nie jest to dużo danych, ale nie ma w umowie mowy o ankietach i chyba ma się prawo wiedzieć na jakiej podstawie żąda ich wypełnienia? na dodatek, że owa ankieta zasłoniła wszystkie okna przeglądarki i nie szło pracować? a w tym czasie musiałęm szybko coś zrobić więc mnie to zirytowało... klienci też mają prawa.

dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie :)
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2009-11-20, 15:07

No dobra, Twoja historie juz znamy :) Cos jeszcze ?:) Moze czas z tym problemem napisac do `Przyjaciolki` ? :D
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Post autor: Tigersoft » 2009-11-21, 01:41

nie chcesz czytać to nie czytaj, a forum jest po to zeby się coś dowiedzieć i tez żeby wyrazić opinię, bo inaczej to po co ? nie od razu trzeba to rozpatrywać w kategoriach "listów do BRAWO". nie mierz innych swoją miarą :) jak widzisz to nie tylko moje zdanie... nie znam powodów, ale widzę tu Twoją stronniczość choć nie znasz faktów...
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2009-11-21, 07:17

Bo mi to lata :)
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2009-11-24, 16:04

moi drodzy a wytłumaczcie mi prosze jak sytuacja wygląda w Barnisławiu,bo podobno mamy tam szerokopasmowy internet i wielu dostawców a jak zaczynają szczegółowo rozpatrywać lokalizacje to się okazuje ,że niekoniecznie jest to taka bajka....

Awatar użytkownika
shgmad
Posty: 1
Rejestracja: 2009-11-25, 15:53
Lokalizacja: Przecław

Post autor: shgmad » 2009-11-25, 16:04

Cześć!
Podpinam się pod temat, jako, że jeszcze na Przecław się nie wprowadziłem, a chcę zawczasu dowiedzieć się paru rzeczy, a dokładniej czegoś o lokalnych dostawcach internetu. Aha, osiedle, na którym będę mieszkał to Zielone Pole.

Pytanie kieruję do użytkowników sieci AP internet. A właściwie to pytam o jakieś opinie nt. tejże sieci. Udało mi się dostać na stronę www tegoż dostawcy i chcę się czegoś dowiedzieć o jakości ich usług (bo na przykład stronie widnieje informacja, że firma dysponuje 15Mbitowym łączem... ale...na CAŁĄ sieć?!:D).

Swoją drogą jak to wygląda z dostępnością/jakością innych dostawców lokalnych (są w ogóle tacy?) i mniej lub bardziej ogólnopolskich? (UPC, TPSA, chociaż co do tego drugiego jakoś jestem spokojny, że będzie).

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2009-11-25, 17:34

Korzystam z AP i nie narzekam :)
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Post autor: Tigersoft » 2009-11-26, 20:05

Kolega mieszka w Przecławiu i nie narzeka, ja mieszkam w Rajkowie i tu już AP Internet i jakość świadczonych usług włącznie z obsługą pozostawia wiele do życzenia. Nie tylko ja mam problemy z AP tu, moi sąsiedzi również i to do tego stopnia ze mają mi za złe ze poleciłem im tę firmę gdyż ja miałem pierwszy... Przyznam że ostatnio poprawiła się awaryjność łącza na lepsze, jednak kontakt i obsługa pozostawiają wiele do życzenia niestety...
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

ODPOWIEDZ