Kandydat na wójta

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2010-11-22, 18:33

waga pisze:Nie zastanawia was fakt że kobieta nic w tym kierunku nie robiła i zdobyła taką frekfencję? Brawo Panie Żukowski zgłoszenie osób nie mieszkających w Gminie zgonie z ustawą pozwoliło Panu w dalszym ciągu manipulować naszą gminą.
Natomiast wczoraj Radio Erewań podało, że w Moskwie rozdaja rowery.Po 2 godzinach w radio ukazało sie sprostowanie, że nie rozdają, tylko kradną, nie w Moskwie, tylko w Baku, i nie rowery tylko samochody. Podobną głównym sprawcą kradzieży był przybysz z dalekiego zachodu o swojsko brzmiącym nazwisku Josif Zukowskij. Panie/Pani Waga,jesli jest Pan/Pani w posiadaniu informacji o dokonaniu przestępstwa, to zgodnie z kodeksem karnym ma Pan/Pani obowiązek powiadomienia o tym organów scigania, naczej Pan/Pani popełnia przestępstwo. Jezeli natomiast Pan/ani nie wie na pewno, będę niekulturalny, nie pieprz Pan.
Nie jestem zwolennikiem dotychczasowej władzy, a to za brak polotu, rozmachu, hamowanie inicjatyw, niekompetencję i lenistwo urzędników /nie wszystkich/, ale od czytania podobnych bzdur wolę konstruktywną dyskusję, taką, która coś może wnieść.
Pragnę dodać, że wójt Żukowski jest odpowiedzialny, za Żydów, murzynów, i za ..........cyklistów też.
andrzej1963

robson
Posty: 3
Rejestracja: 2010-10-14, 18:14
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: robson » 2010-11-22, 18:34

Trzeba jednak przyznać że pani M.S.zrobiła kampanie małym nakładem finansowym nawet do telewizji nie dostarczyła materiału,pewnie dzieci miały jej dość w szkole i prosiły mamo tato głosujcie na pani Małgosię to zostanie wójtem i odejdzie do gminy :mrgreen:

anna kielkucka
Posty: 52
Rejestracja: 2010-09-16, 13:42
Lokalizacja: i tu i tam

Post autor: anna kielkucka » 2010-11-22, 19:01

Wręcz odwrotnie dzieci bardzo lubią Panią Małgosie i już żałują że może odejść, dużo z dziećmi rozmawia o ich potrzebach i jeśli im coś obiecywała zawsze dotrzymywała słowa,dzieciaki napaliły się na skatepark ,ale się nie udało i nawet chciały jeżdzić pod urzędem na złość Wójtowi.I nie rób teraz z rodziców kretynów co we wszystkim słuchają dzieci. :evil:
pije do dna za pokręconą nić DNA

anna kielkucka
Posty: 52
Rejestracja: 2010-09-16, 13:42
Lokalizacja: i tu i tam

Post autor: anna kielkucka » 2010-11-22, 19:06

A to że nie wywaliła kupy kasy na kampanie jak PEŁO i ma takie poparcie to chyba dobrze świadczy.
pije do dna za pokręconą nić DNA

robson
Posty: 3
Rejestracja: 2010-10-14, 18:14
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: robson » 2010-11-22, 19:11

Tak jak myślałem pani Ania Kielkucka wie wszystko kto miał jakie plany w gminie kto nie odrolnił ziemi kto kim manipulował, jeszcze poproszę o wyniki drugiej tury i zamknijmy temat wyborów

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2010-11-22, 19:13

aniu. może jednak wypowiesz się na temat pani Schwarz w wątku w którym proszę o argumenty"za"kandydatem
Od siebie dodam,ze nie znam dziecka ,które bardzo by chciało miec skatepark, namawianie dzieci zeby urządzały"manifestację" pod Urzędem Gminyto skandal(nie wierzę,ze to pomysł który wyszedł od dzieci). Tak samo jak jakiekolwiek wpłątywanie dzieci w gierki polityczne. Z ideą skateparku włącznie.
Bądź taka miła i użyj jakiś merytorycznych argumentów "za". Na razie nie przekonujesz, a musisz. Musisz, bo twoja kandydatka nie ma wymaganej większości więc musisz przekonac niezdecydowanych i przeciwników. Chyba,ze demonstrujesz styl przyszłej polityki Rady Gminy i Pani Wójt.

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2010-11-22, 19:17

Lipko moje zaprzeczanie,ze nie jestem panią Rybakiewicz pewnie nic ci nie da więc jest mi to obojętne. Dla Ciebie moge byc nawet Donaldem Tuskiem i Bronisławem Komorowskim a w wolnych chilach Julią Pitera i Sławomirem Nitrasem.
Nie zmienia to faktu,że chcę usłyszec argumenty"za" która kolwiek z kandydatek II tury a spotykam sie z wylewaniem pomyj. Sama nie wiem czy gartulowac wyborcom ich wyboru. W sumie nie ma wyścia. Gratuluję.

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2010-11-22, 19:55

Pamiętam panią Małgorzatę S., kiedy została przewodnicząca Rady Gminy. Juz wtedy nie podobał mi sie jej styl rzadzenia.....Megalomania i zadzieranie nosa, to jedyne co można było było z tego czasu zapamiętać. Pani przewodnicząca musiała mieć specjalny pokój w UG.....i nieważne było, że wydzielono go kosztem Osrodka Pomocy Spoleczniej i zamiejscowej komórki Wydziału komunikacji.Pani Przewodnicząca pokój dostała, odnowiony, przebudowany. Nic to, że po kilku latach Osrodek pomocy Społecznej przeniesiono do innego budynku, a w miejsce pokoju Przewodniczacej zrobiono pokój przyjęcia interesantów referatu ewidencji ludnosci.Nic to, że na przebudowę wydano społeczne pieniadze....przecież nie były to pieniadze Pani Przewodniczacej, a że urząd powazny, pokój byc musiał. Pamietam z tego czasu też koniecznosć zatrudneinia człowieka do obslugi Rady Gminy forsowanej przez Panią Przewodnicząca. Zatrudniono młodego czlowieka, nazwiska nie pamietam, bywalcy UG pewnie pamietają młodego wysokiego chłopaka .Człowiek do specjanych poruczeń Pani Przewodniczacej, z braku jasno okreslonych kompetencji i zajęcia przynieś, wynieś, pozamiataj.
Szkoda, że za gminne pieniadze....chocaż specjalisty do pozyskiwania pieniędzy z UE w dalszym ciągu nie ma.
Pamietam Panią przewodnicząca podczas imprezy z okazji wstąpienia Polski do UE, ochrzniającą owego mlodego chłopaka za niedociągnięcia, chociaz chłopak młody był i raczej nie był organizatorem imprez a prawnikiem z wykształcenia. Pamiętam też forsowanie przez Panią Przewodnicząca pomysłu budowania parku technologicznego, podobnego jak w Goleniowie.Nic to, że nie gmina nie posiadała i nie posiada gruntów, na których podobny pomysł mógłby być zrealizowany.Megalomania, mistycyzm i zadzieranie nosa..tak kojarzy mi się pani Małgorzata Schwartz.Pani Małogorzata Schwartz jest bardzo dobra, jesli chodzi o autoreklamę, jest zafascynowana swoją urodą, swoją figurą i wiedza.
Ja natomiast mam wątpliwosci i do jednego, i do drugiego, że o trzecim nie wspomne.
Zapomniałem dodac o frosowaniu przez panią v-ce kandydatury swojego męża na stanowisko zarządcy Orlika w Będargowie. Urzędnicy postawili się, teraz posypią się głowy, oj posypią.
andrzej1963

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2010-11-22, 20:13

Lipka pisze:Droga Gosiaz zbyt wysoko mierzyłaś przeceniając swoją osobę, teraz musisz poczekać conajmniej 4 lata, nabyć więcej wiedzy i doświadczenia a Twój pełnomocnik Meduza znowu idąc "po trupach" i w perfidny sposób obsmarowując kontrkandydatów wymyśli nowy scenariusz. Meduzo Krokosz******* postawiłaś na niewłaściwego konia i jak wcześniej napisałaś "kto dołki pod kim kopie ten sam w nie wpada' - ot i się spełniło !!!!!!
A swoją droga jestem zdegustowany tym forum. Czy wszyscy ludzie tutaj to przebierancy?
Czy nie ma tutaj człowieka, któremu jest leży na sercu dobro tej gminy tylko dlatego, żeby pochwalić się, że to moja gmina?
Czy wszyscy tutaj chca cos ugrać?
Czy to forum ludzi swadomych, czy normalne polskie bagienko......
andrzej1963

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2010-11-22, 20:19

Andrzeju nie bądź zdegustowany. Niemające nic wspólnego z rzeczywistością teksty Lipki, która jest tak odważna ,ze krytykuje innych samej występując pod nickiem. Toz to zwykła lipa , a nie lipka. I zauważ,mze sa osoby logujące sie pod swoim imieniem i nazwiskiem.

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-11-22, 20:33

Lipka pisze:Droga Gosiaz zbyt wysoko mierzyłaś przeceniając swoją osobę, teraz musisz poczekać conajmniej 4 lata, nabyć więcej wiedzy i doświadczenia a
Tam, mnie brak wiedzy i doświadczenia i dlatego nie kandydowałam, ani na wójta, ani do Rady. Uważam że najlepszą kandydatką była właśnie p. Dorota.
Jestem rozczarowana wynikiem wyborów, ale demokracja to demokracja.
Zastanawiam się tylko czy ludzie się kierują oddając głos na osobę która ma mieć bezpośredni wpływ na ich życie.

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-11-22, 20:35

PS. Tak mnie brak wiedzy i doświadczenia. (miało być, literówka) Za 4lata również nie zamierzam kandydować..

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2010-11-22, 20:45

To kto BYŁ naszymi kandydatkami wiemy. Dziwi mnie fakt,że jeszcze nie ma ani jednego głosu"za" obecnymi pretenedującymi do fotela Wójta? Trudno mi uwierzyć ,ze na tym forum nie ma zwolenników owych Pań. Czy w takim razie do zaoferowania była tylko kampania negatywna( jak np. anny kielkuckiej) i panie nie maja nic do powiedzenia. To przykre.

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2010-11-22, 20:49

Oczywiscie, że będę głosował na pania Izę Wesołowską.....miałem i mam wątpliwosci, czy zadanie jej nie przerosnie.Wolę rzeczowa pania Izę niż zadzierająca nosa panią Małgorzatę, uzasadnienie może mało rzeczowe, ale w koncu jestem facete i wypowiadam sie o kobietach. O rzeczowsci pokuszę się innym razem.
andrzej1963

paweł
Posty: 17
Rejestracja: 2010-11-22, 21:06
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: paweł » 2010-11-22, 21:55

Do andrzej1963.Wcale się nie dziwię że zagłosujesz na Izę bo chyba każdy z kandydatów głosuje zawsze na siebie :-P .Widzę że b.dobrze wiesz co się działo 8lat temu ze specjalnym pokojem M.S. I to też mnie nie dziwi bo wtedy właśnie pracowałaś w wydziale komunikacji UG.Coś mi się wydaje że chyba byłaś zazdrosna o ten pokój :lol: i stanowisko przewodniczącej.Ja nie znam tych wszystkich szczegółów o których piszesz ale to ty przecież z nią wtedy współpracowałaś i ją popierałaś?Chyba że wtedy M.S. była ok. bo tak było wygodniej.A teraz to co innego-rywalka.Myślę,że możesz nam jeszcze wiele napisać o tamtych czasach.Szkoda tylko że wtedy jakoś ci to nie przeszkadzało.Ale jakie czasy tacy ludzie.
pawł

ODPOWIEDZ