trzeba glosowac na I. Kosimider

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
hanka
Posty: 15
Rejestracja: 2010-05-28, 10:16
Lokalizacja: Przecław

Post autor: hanka » 2010-11-30, 19:53

Oj grubo się mylicie co do Pani XXXXXXXXXX, a nawet śmię twierdzić, że to ona Was przysłała na to forum. Najpierw zbiera ludzi do komitetu wyborczego i jest najbardziej przeciwna Pani Schwarz, a teraz nagle ją popiera. Po prostu od początku miała w tym jakiś cel, ale Wy i tak będziecie twierdzili inaczej, bo w końcu pewnie wielu z Was też jest w to zamieszanych. Wolę nie wchodzić w głębszą dyskusję, bo już nikomu nie ufam, a moje wypowiedzi i tak spotkają się ze zwolennikami Pani XXXXXXXXX. A kto mądrzejszy to sam sobie przeanalizuje sprawę i zrozumie o co chodzi - oby tych mądrych nie brakowało!

Na życzenie osoby wymienionej w poście usunięto dane osobowe.
[admin]
Ostatnio zmieniony 2010-12-02, 23:38 przez hanka, łącznie zmieniany 1 raz.

hanka
Posty: 15
Rejestracja: 2010-05-28, 10:16
Lokalizacja: Przecław

Post autor: hanka » 2010-11-30, 22:26

Kajetanie, nikt nie wmanewrował Pani XXXXXXXXX do żadnej sprawy, to chyba ona wmanewrowała innych, a może i wykiwała. Ale Ty i tak pomyślisz i napiszesz co chcesz albo jak Tobie ktoś każe. Jesteś żenujący.


Na życzenie osoby wymienionej w poście usunięto dane osobowe.
[admin]
Ostatnio zmieniony 2010-12-02, 23:39 przez hanka, łącznie zmieniany 1 raz.

ALIBABA
Posty: 4
Rejestracja: 2010-11-29, 23:21
Lokalizacja: Ustowo

Post autor: ALIBABA » 2010-11-30, 22:51

hanko , chyba ci trochę się popieprzyło, przecież to kogo poprze komitet Pani Krzywickiej jest na jej stronie wyraźnie napisane , więc nie rozumiem powodu dla,którego poświęcasz czas tej pani.
Kandydatki na Wójta to M.Schwarz i I.Kośmider.
Więc wróć do tematu.
A stary Wójt jak słyszę od Sołtysa robi ostatnie spotkanie z sołtysami w Smolęcinie 02.12.2010 r. chyba z sentymentu:(
------------------------------------
"sezamie otwórz się"

Kajetan
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-17, 19:10
Lokalizacja: Police

Post autor: Kajetan » 2010-12-01, 11:46

p.XXXXXXXXXX jest ok i zachowala sie w mojej ocenie b.w porządku w kontekście całej sprawy i paskudnie się jej za jej czas pracy i pomoc dziekuje.
Nie rozumiem jak można tak jechać na kogos tylko za to ,że smiał wybrać swoją opcję w głosowaniu na Wójta!!!To demokratyczny kraj i mamy wolność wyboru.

Na życzenie osoby wymienionej w poście usunięto dane osobowe.
[admin]
Ostatnio zmieniony 2010-12-02, 23:39 przez Kajetan, łącznie zmieniany 2 razy.
Kaj

gwiazdeczka
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-24, 18:29
Lokalizacja: Przecław

Post autor: gwiazdeczka » 2010-12-01, 18:21

Na życzenie osoby wymienionej w poście usunięto dane osobowe.
[admin]
Ostatnio zmieniony 2011-01-27, 12:09 przez gwiazdeczka, łącznie zmieniany 2 razy.
gwiazdeczka

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-12-01, 18:31

Spotkanie z p.Anią K. i plany jakie z p.Dorotą miała realizować nie zawężały sie tylko do odrolnienia może i również jej gruntów,i co w tym złego jesli jest zgodne z interesem większości i nie szkodzi innym,nie badźmy jak pies ogrodnika :)Nie widziałam jeszcze takiej osoby w życiu politycznym,która by dbała tylko i wyłącznie o interes innych własny traktujac marginalnie -to naiwne rozumowanie-tym bardziej w naszym kraju. :-D
Ostatnio zmieniony 2010-12-01, 19:48 przez Małgorzata Klebańska, łącznie zmieniany 1 raz.

ALIBABA
Posty: 4
Rejestracja: 2010-11-29, 23:21
Lokalizacja: Ustowo

Post autor: ALIBABA » 2010-12-01, 18:37

Gwiazdeczko walnij ty się w łep , bo chyba przechodzisz klimakterium i masz zachwiania . Ta pani to w ogóle nie ma gruntów do odrolnienia i dobrze o tym wiesz - więc przestań się miotać i wygadywać głupoty bo to ty masz chyba sklep na nie swoim gruncie . A pani Krzywicka też pracuje w Gminie i jak to się ma do jej mandatu radnej .

Stare odeszło i koniec waszych układów - to wy je do tej pory mieliście więc się zamknij w końcu.
------------------------------------
"sezamie otwórz się"

hanka
Posty: 15
Rejestracja: 2010-05-28, 10:16
Lokalizacja: Przecław

Post autor: hanka » 2010-12-01, 18:45

A Alibaba zaczyna bawić się w śledztwo. A ***** od wszystkich tematów na forum. Jak czytam niektóre wypowiedzie stwierdzam, że jesteście żenujący i nie potraficie uczciwie żyć, tylko układy, układziki i podejrzenia kto kryje się za jakim nikiem. Ludzie żyjący w obłudzie, bez honoru, bez wrażliwości, bez serca, z klapkami na oczach, myślacy o własnych tyłkach, większość na tych forum można wrzucić do jedengo worka. Zastanówcie się przez chwilę nad sobą, i nie komentujcie co napisałam tylko przemilczcie to z godnością, o ile stać Was na to...

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2010-12-01, 18:49

A kim jest Pani KXXXXXXXXX? bYła pełnomocnik Pani Krzywickej popierająca teraz Panią Schwarz. I kogo to obchodzi? Pani Krzywicka dała wolną rękę wyborcom -Pani KXXXXXXXX wybrała. Czy Pani KXXXXXXXXXX jest jakimś lokalnym guru,że takie dysputy sa toczone na jej temat? Nie rozumiem. MNie to wogóle nie obchodzi.


Na życzenie osoby wymienionej w poście usunięto dane osobowe.
[admin]
Ostatnio zmieniony 2010-12-02, 23:42 przez In shadow, łącznie zmieniany 1 raz.

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-12-01, 18:53

hanka pisze:A Alibaba zaczyna bawić się w śledztwo. A ***** od wszystkich tematów na forum. Jak czytam niektóre wypowiedzie stwierdzam, że jesteście żenujący i nie potraficie uczciwie żyć, tylko układy, układziki i podejrzenia kto kryje się za jakim nikiem. Ludzie żyjący w obłudzie, bez honoru, bez wrażliwości, bez serca, z klapkami na oczach, myślacy o własnych tyłkach, większość na tych forum można wrzucić do jedengo worka. Zastanówcie się przez chwilę nad sobą, i nie komentujcie co napisałam tylko przemilczcie to z godnością, o ile stać Was na to...
Nie stać, bo czuję się obrażona. Rzucasz oszczerstwa na konkretne osoby, a sama chowasz się pod nickiem. Odwagi, ujawnij się i wal faktami.
Pozdrawiam.

gwiazdeczka
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-24, 18:29
Lokalizacja: Przecław

Post autor: gwiazdeczka » 2010-12-01, 20:50

:-)
Ostatnio zmieniony 2011-01-27, 12:10 przez gwiazdeczka, łącznie zmieniany 1 raz.

ALIBABA
Posty: 4
Rejestracja: 2010-11-29, 23:21
Lokalizacja: Ustowo

Post autor: ALIBABA » 2010-12-02, 09:02

Gwiazdeczko twoje rozumowanie jest jak twój wybór .
Ale to twoje prawo.
Merytorycznie nie potrafisz się odnieść do kandydatek na wójta II-tury tylko odwracasz uwagę pomawiając innych .
Wszyscy doskonale wiedzą ,że Izabela Wesołowska-Kośmider to stare rządy opakowane w nowy papierek z ogonem Misiaka, Dojlidy,Szankowskiego- wspaniałymi oddanymi ludźmi:((. Więc nie pieprz ,że coś się zmieni w Gminie.
Tego się obawia pani Iza że zostanie na lodzie, więc załatwia sobie stołek wice starosty przez PO. Też się układa. Wszyscy tylko swoje interesy załatwiają - a gdzie my Wyborcy. To jest właśnie ŻENADA !!!!!!!!!
Tym się różni pani Rybakiewicz i Schwarz od ciebie i twojego myślenia ,że chcą zmian i mają na to pomysł i program.
A Izabell - niestety nie - "głosujcie na mnie bo jestem waszą znajomą , sąsiadką - znacie mnie i lubicie to na mnie zagłosujecie a ja do was będę się uśmiechać i będzie nam się dobrze żyło" :((((((((((((
Wybór jest prosty :)))
------------------------------------
"sezamie otwórz się"

ODPOWIEDZ