Do Pani Rybakiewicz i jej POpleczników

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Do Pani Rybakiewicz i jej POpleczników

Post autor: In shadow » 2010-12-01, 17:20

Jako Pani wyborca oddałam na Panią głos. Wydawało mi się, że Pani program i doświadczenie będą budujące dla gminy, a moja sympatia dla samego PO było tylko potwierdzeniem tego wyboru.
Teraz, dzisaj, po I Sesji Rady Gminy ŻĄDAM od Pani wyjasnienia tej farsy, ktrą nam Pani wraz z Panią Schwarz zafundowała.. Czy może Pani i Pani Radni wyjaśnić jakim to cudem Pan Zubel-członek PO, Pan Pasterski członek PO znaleźli sie w KLubie Przyjaciół Przecławia? Czy nie przeszkadza Pani brak profesjonlaizmu, doświadczenia i skuteczności w dziłaniach radnych z owego Kluby z jej Przewodniczącą, byłą wice na czele.
Głosując na Panią głosowałam przeciw Pani Schwarz. Proszę mi teraz wyjaśnić jak to sie stało,że w efekcie ja, moim głosem ją popieram.Jak mnieman dzięki Pani i Radnym PO działaniom. Jest mi wstyd. I proszę mi powiedziec dlaczego zaczęłam się wstydzić swojego wyboru. Tym oto sposobem wytawiliście swoich wyborców do wiatru. Gratuluję,może macie większość w Radzie ale społecznie, dla mnie, jesteście spaleni.

gwiazdeczka
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-24, 18:29
Lokalizacja: Przecław

Post autor: gwiazdeczka » 2010-12-01, 17:55

I co wyszło wszystko na jaw. Nie chcę powiedzieć a nie mówiłe! A wczorajsza uchwała \rady Powiaty PO o podpisaniu porozumienia z panią Schwarz jest na to dokument jesli ktos nie wierzy to niech przeczyta uchwałę. Co na to wyborcy,n którzy głosowali na Pania Schwarz i zostali zrobieni w balona po i tak pani rybakiewicz jest górą. Co na to panowie, Pwelczuk, Komisarczyk i inni którzy towarzyszyli jej w spotkaniach z mieszkańcami przeciwko pani Schwarz. Ja mam czyste sumieni głosowałem na panią Izę przynajmniej nawet jeśli się zbratała z p. Krzywicką to jest to osoba która przynajmniej oficjalnie jest i była za P. Izą. zaczyna się w naszej gminie epoka miniona pod rządami pana Wierzbickiego - patrz jego oświadzczenie lustracyjne- i rządów partyjnych klubu KPGK i PO. I CO WY NA TO DRODZY WYBORCY. CZEKA NAS II TURA!!!!!!!!!!!
gwiazdeczka

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-12-01, 18:07

nadal uważam,że ta opcja jest lepsza niż inna więc mnie nie przekonano-mój głos ma p.Schwarz.

gwiazdeczka
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-24, 18:29
Lokalizacja: Przecław

Post autor: gwiazdeczka » 2010-12-01, 18:17

No nie ma pani wyjścia dla pani to może i lepiej. Teraz nie wypada pani mówić inaczej.
gwiazdeczka

gwiazdeczka
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-24, 18:29
Lokalizacja: Przecław

Post autor: gwiazdeczka » 2010-12-01, 18:18

Pan Pasterski vice Pzrewodniczącym Rady Gminy pan z PO a możę juz nie z PO. Obrzydliwe!!!!!!!!!!!!
gwiazdeczka

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-12-01, 18:33

Teraz jeszcze wszystko można wszak efektu wyborów jeszcze nie znamy,a Ci którzy mnie znają wiedzą ,że od początku miałam swoich faworytów i jestem im wierna,nawet jeśli przegram to w dobrym towarzystwie nie jest to tak bolesne ;)

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2010-12-01, 18:44

I Pani Małgosiu, nie przeszkadza Pani,że Klubowicze Przyjaciół Przecławia ,a być moze iprzyszła Wójt będą realizować cele partyjne? I jakie? BO w zamian za co już wiadomo.I przecież partia to tylko zło dla ubogich duchem-o czym przestrzegał Pan Gargula w felietonach w Pulsie Przecławia. I Pani Trzebińska tudzież, a teraz głosem Pani Trzebińskiej Panowie z PO zostali funkcyjnymi Klubowiczów. Pani Małgosiu-Pani tez został zrobiona w bambuko. Nie przeszkadza Pani takie bezwzględne dążenie do celu? Z wrogiem , złem , ale jak daje większość to jest już przyjacielem? Ciekawe.
A jak tam kwestia nieważnych głosó Pani Małgosiu. Znam przynajmniej jedna osobę, która w ramach komisji gdzie Pani raczyła być przewodniczącą oddała nieważny głos w głosowaniu do Sejmiku( nie zaznaczyła nikogo) . Jak Pani wyjaśni ,ze w protokole liczba nieważnych głosówe wynosiła 0? No i gdzie to zapowiadane prze Panią sprostowanie w Kureirze, można wiedzieć?

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-12-01, 20:14

Sprostowanie było zgodnie z moją informacją w poniedziałek.Dotyczyło ono również błędu zawartego w protokole.W rubrykę nieważnych kart do głosowania wpisano głosy i odwrotnie. Zwykła pomyłka pisarska nie mająca wpływu na wyniki wyborów,ponieważ dot. i tak części gdzie były zarówno karty jak i głosy odrzucone,nieważne etc.
Bardzo mi przykro,że przy wpisywaniu tego info do protokołu po wielu godzinach pracy i liczenia pomylono rubryczki,też bym wolała,żeby taka pomyłka nie miała miejsca.
Karty głosowań są przechowywane w archiwum-również te z nieważnymi głosami i ciężko byłoby zrobić z tego jakąś sensację ,bo bardzo szybko można to zweryfikować.

Co do planów,sojuszy itp.nie przeszkadza mi to co się dzieje,bo ufam,ze priorytetem jest rozwój i dobro Gminy-a jak będzie czas pokaże.
Dotychczas mieliśmy inne "koalicje" i te mnie zdecydowanie obrzydły,ale tak jak napisałam kto z nas miał rację pokaże przyszłość.

Żałuję,również ,że ta dyskusja przybierając na sile staje się pręgierzem-jestem zwolennikiem tzw.czystej kampanii i bez względu na mój wybór uważam ,że należy okazać szacunek każdej z kandydatek ,bo to przez co teraz przechodzą to straszny poligon :)

gwiazdeczka
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-24, 18:29
Lokalizacja: Przecław

Post autor: gwiazdeczka » 2010-12-01, 20:28

Nie wiem czy w dobrym towarzystwie pojęcie względne!!!!!!!!!!!A co z mężem zaufania w tle też nie zauważyli pomyłki jak to pani nazywa pisarskiej.
Wyszło na moje tak jak mówił słynny komik a nie mówiłem ,że tak będzie. Czy nikogo nie dziwi fakt podpisania porozumienia PO z Pania Schwarz wczoraj podczas zarządu powiatu PO. Wszystko jest jasne i czytelne. Przecież wszyscy gania pania Wesołowską-Kosmider tylko niewiadomo dlaczego a tu dzieją się takie cyrki w radzie Gminy triumfują metody z poprzedniej epoki w osobie przewodniczącego. jeszcze przed II turą wyborcy niech zdecydują jak to sie zakończy. W moich oczach pani Schwarz straciła bardzo dużo i myślę w wyborcach też. a tak negowała metody i program p. Rybakiewicz a teraz sama podpisała pakt z diabłem żeby tylko osiagnąć władzę i tak będzie wyglądał jej wójtowanie. Czy o to nam chodziło/??????????????? :evil:

Ogórek
Posty: 17
Rejestracja: 2010-06-02, 11:22
Lokalizacja: Warzymice

Post autor: Ogórek » 2010-12-01, 20:39

Pani gwiazdeczko: gdzie jest ten dokument o porozumieniu lub jakieś oświadczenie, bo tylko na twoim słowie - nie chciałbym polegać.
Rozumiem, że gdyby przewodniczącym został Sroka a z-cą Dzikowski byłby ok!
Zlituj się dziewczyno i uszanuj wybór mieszkańców co do składu obecnej Rady.

gwiazdeczka
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-24, 18:29
Lokalizacja: Przecław

Post autor: gwiazdeczka » 2010-12-01, 20:45

Do ogórka: porozumienie zostało wczoraj podpisane i została podjęta uchwała na zarządzie powiatowym PO w Policach Prosze sprawdzic byc może jest na stronie internetowej PO oddział powiatowy. Wiem z dobrze poinformowanych źródeł jestem z PO. Poz tym nie jestem kobietą!!!!!!!!!!!!. Do ogórka: człowieku otwórz oczy! Co na to wyborcy pani Schwarz????????? :oops:
gwiazdeczka

gwiazdeczka
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-24, 18:29
Lokalizacja: Przecław

Post autor: gwiazdeczka » 2010-12-01, 20:47

K woli ścisłości nie jestem ani za Panem Sroką ani za panem dzikowskiem ale Przewodniczący w osobie obecnego przewodniczącego rady to porazka i powrót inwigilacji!!!

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-12-01, 21:04

gwiazdeczka pisze:Nie wiem czy w dobrym towarzystwie pojęcie względne!!!!!!!!!!!A co z mężem zaufania w tle też nie zauważyli pomyłki jak to pani nazywa pisarskiej.
:evil:
mężów zaufania było 2 i gdyby zauważyli pomyłkę-to by jej nie było :)

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-12-01, 21:34

gwiazdeczka pisze:Ja mam czyste sumieni głosowałem na panią Izę przynajmniej nawet jeśli się zbratała z p. Krzywicką to jest to osoba która przynajmniej oficjalnie jest i była za P. Izą. zaczyna się w naszej gminie epoka miniona pod rządami pana Wierzbickiego - patrz jego oświadzczenie lustracyjne- i rządów partyjnych klubu KPGK i PO. I CO WY NA TO DRODZY WYBORCY
Po pierwsze skąd znasz TAKIE oficjalne stanowiska p. Krzywickiej, po drugie jako wyborca p. Izy powinieneś być zadowolony jeżeli wraca stare..?

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2010-12-01, 21:48

Ogórek pisze:Pani gwiazdeczko: gdzie jest ten dokument o porozumieniu lub jakieś oświadczenie, bo tylko na twoim słowie - nie chciałbym polegać.
Rozumiem, że gdyby przewodniczącym został Sroka a z-cą Dzikowski byłby ok!
Zlituj się dziewczyno i uszanuj wybór mieszkańców co do składu obecnej Rady.
Panie Ogórek-czy na prawde pan myśłiusz,ze panowie Zubel-PO, Pasterski_Po-tak z powodu wybitnej urody i nadmiaru inteligencji stali sie członkami Klubu Radnych Klubu Przyjaciół Kołbaskowa. Moja wola jako wyborcy na pewno nie była taka,zeby PO podpisywałao sie pod dziłaniami klubowiczów Pani Schwarz. Zwłaszcza,ze jeszcze ich nie ma, trudno więc mówic o jakiś wspólnych dziłanaiach dla dobra Gminy. W tej chwili mamy wspólne działania dla dobra. Pań obydwu.Litości Panie Ogórek-to miło żeś Pan idealista, ja tez byłam ale właśnie przeszłam kurację odwykową. -przeszłam na twardy realizm-polecam,chociaz bolesne.

ODPOWIEDZ