Oświadczenie lustracyjne Przewodniczącego nowej rady gminy

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
ernest

Oświadczenie lustracyjne Przewodniczącego nowej rady gminy

Post autor: ernest » 2010-12-17, 20:00

Treść oświadczenia lustracyjnego podanego na podstawie obwieszczenia terytorialnej komisji wyborczej.

Wierzbicki Ryszard 48 Kołbaskowo , złożył następujące oświadczenie: pełniłem służbę w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.).To są dopiero jaja
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/320 ... l?wyniki=1

gosc
Posty: 13
Rejestracja: 2010-05-12, 17:12
Lokalizacja: sworne gacie

Post autor: gosc » 2010-12-17, 20:40

Nie etyczne brak słów

Ścigacz
Posty: 62
Rejestracja: 2010-12-03, 22:10
Lokalizacja: Będargowo

Post autor: Ścigacz » 2010-12-17, 21:06

Podobno był milicjantem, komendantem czy coś..
miał napisać że nie pełnił służby w organach bezpieczeństwa? Prawdę podał i wszystko.
Nie nowośc przecie, jest drugi raz w radzie.

ernest

Post autor: ernest » 2010-12-17, 23:30

Ścigacz pisze:Podobno był milicjantem, komendantem czy coś..
miał napisać że nie pełnił służby w organach bezpieczeństwa? Prawdę podał i wszystko.
Nie nowośc przecie, jest drugi raz w radzie.
dla mnie jako STOCZCZNOWŚCIA nie wazne odalem glos na małogarzte i ich radych terraz zaluje

stachu
Posty: 4
Rejestracja: 2010-12-06, 21:22
Lokalizacja: szczecin

Post autor: stachu » 2010-12-17, 23:31

Może przydała by się panu przewodniczącemu seria konsultacji logopedycznych...A może ktoś z was wie czy pani Roszak jest już członkiem Platformy ? Totalna parodia pani Roszak, pan Wierzbicki, pan Szczuplak ....-wszyscy siebie warci, zresztą swój do swego zawsze ciągnie :mrgreen:

ernest

Post autor: ernest » 2010-12-17, 23:37

Pani Małgorzato (wójt) nie wstydzi się Pani że otacza się pani takimi osobami

ernest

Post autor: ernest » 2010-12-17, 23:49

Ścigacz pisze:Podobno był milicjantem, komendantem czy coś..
miał napisać że nie pełnił służby w organach bezpieczeństwa? Prawdę poda
TYLKO Ja chce mieć w radzie ludzi wykształconych a nie z przełością i to tak ważnym stanowiskujako przewodniczacy

Ścigacz
Posty: 62
Rejestracja: 2010-12-03, 22:10
Lokalizacja: Będargowo

Post autor: Ścigacz » 2010-12-18, 00:51

ernest pisze:TYLKO Ja chce mieć w radzie ludzi wykształconych a nie z przełością i to tak ważnym stanowiskujako przewodniczacy

To na takich głosuj! Teraz za późno na płacze i dąsy. A przewodniczącego wybrała rada, którą wybrali wyborcy. Demokracja jest.

Chyba komendant milicji musi być jakoś wykształcony, a osoba w takim wieku bez przeszłości.. żartujesz sobie. Stoczniościowcy- a któż to taki..?
Znajdźcie jakieś poważniejsze kwestie. Facet wszedł do rady drugi raz, drugi raz to samo oświadczenie i ta sama wada wymowy.
Nie wiem, ale coś w sobie ma że go wybrali :mrgreen:

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-12-18, 09:44

stachu pisze:wszyscy siebie warci, zresztą swój do swego zawsze ciągnie
Tą celną i jednocześnie smutną pointą określam skład klubu "Zintegrowanych..." , który nijak się ma do haseł głoszonych w kampanii przez jego "liderkę".

gwiazdeczka
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-24, 18:29
Lokalizacja: Przecław

Post autor: gwiazdeczka » 2010-12-18, 10:19

:lol:
Ostatnio zmieniony 2011-01-27, 11:49 przez gwiazdeczka, łącznie zmieniany 1 raz.
gwiazdeczka

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-12-18, 10:39

To oświadczenie to żadna tajemnica było podane na stronach PKW przed wyborami. Więc albo ludzie sie nieinteresują albo im to odpowiada.
Pan Przewodniczący daje plamę za plamą. Głosował sam na siebie, nie umie prowadzić obrad zgodnie z przyjętym porządkiem i nawet nie potrafi zapewnić stosownej oprawy śłubowania Wójta. Fakt mówi niewyraźnie ale np, Adam Michnik też ma wadę wymowy i sie jąka. I ma to swój urok,ale bełkot Pana Wierzbickego uroku nie ma. Michnik jest inteligentny i wie o czym sie jąka.

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2010-12-18, 10:53

Przestancie pieprzyć głupoty......stoczniowcom mogę oddac hołd i pozostawić ocenę historykom. Co ma do tego Wierzbicki i jego przeszłość? Wszyscy, którzy odrobinę dłużej mieszkają na terenie gminy wiedzą, że Wierzbicki jest emerytowanym policjantem, i że pracował w milicji, a po weryfikacji w policji. Jakie to ma znaczenie dla współczesnosci? Wyciaganie na forum wady wymowy jest, delikatnie rzecz ujmując.....chwytem poniżej pasa.
Może istotniejsze jest to, że Wierzbicki jest człowiekiem niekompetentnym, bez elementarnej wiedzy i wizji rozwoju?
A może to, że Wierzbicki jest posłuszny każdej władzy i zagłosuje tak, jak mu władza każe. Myslę, że własnie to był jeden z powodów dla których został przewodniczącym..posłuszeństwo.
Wybraloscie na Wójta osobę, która od samego początku, jeszcze przed wyborem poustawiała pionki na szachownicy i taki będzie jej styl działania do samego konca kadencji, więc teraz przestancie płakać i biadolić. "nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przedz szkodą, i po szkodzie...." /moje humanistyczne wykształcenie czasem się jednak przydaje/
Byc może wsród dyskutujących nad tym tematem nie ma ludzi, którzy głosowali na Wierezbickiego, ale uważacie, że ludzie, których wybraliscie będą od niego lepsi?
Na jakiej podstawie tak uważacie?
Dla mnie ta Rada od samego początku, od pierwszej sesji jest porażką i daję jej na istnienie w takim kształcie maksimum pół roku......
Ostatnio zmieniony 2010-12-18, 11:01 przez andrzej1963, łącznie zmieniany 1 raz.
andrzej1963

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-12-18, 10:55

I jeszcze jedno drogi Erneście, widać etos Solidarnościowców i związkowców nieco się zmienił -przypominam, że z komitetu Pani Małgorzaty startował związkowiec. Też walczył,i w więzieniu siedział-o czym szeroko i chętnie opowiada a teraz był w jednym szeregu z tym kto go wsadził do więzienia ( w przenośni oczywiście). Może sie pogodzili.....i znaleźli wspólna platforme porozumienia czyli KPGK.Ów związkowiec również chętnie rzucał jaajmi w Donalda Tuska,a teraz członkowie jego klubu sa przyjaciólmi Tuska. Widzi pan Panie Erneście- jaka zgoda w narodzie sie buduje i to wszystko dzięki Pani Małgorzacie!Wręcz porozumienie ponad podziałami!

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-12-18, 11:00

andrzej1963 pisze: Wyciaganie na forum wady wymowy jest, delikatnie rzecz ujmując.....chwytem poniżej pasa.

To nie jest wada wymowy tylko zwykłe niechlujstwo językowe. Sposób wysławiania się świadczy o człowieku. Pan Wierzbicki żadnej wady nie ma, tylko zwyczajnie nie umie się wysłowić po polsku. I to jest jego wada.

Może istotniejsze jest to, że Wierzbicki jest człowiekiem niekompetentnym, bez elementarnej wiedzy i wizji rozwoju?
A może to, że Wierzbicki jest posłuszny każdej władzy i zagłosuje tak, jak mu władza każe. Myslę, że własnie to był jeden z powodów dla których został przewodniczącym..posłuszeństwo.

Mierny , bierny ale wierny-coś mi to przypomina.

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2010-12-18, 11:09

Mrs Poirot pisze:Mierny , bierny ale wierny-coś mi to przypomina.
Musi być wierny,jego poziom intelektualny nie daje mu szans na zaistnienie w jakimkolwiek samodzielnym układzie........pozostaje więc wiernośc chlebodawczyni.
andrzej1963

ODPOWIEDZ