wszystko po znajomości

Sprawy ważne i całkiem błahe.
ZnIeSmAcZoNyyy

wszystko po znajomości

Post autor: ZnIeSmAcZoNyyy » 2011-01-01, 17:24

witam chce przedstawic problem ktory ukazal sie ostatnio opisze to obrazowo.. we wsi Barnisław gdzie mieszkam od dziecka nigdy nie bylo swietlicy gdy bylem mlody wychowywalismy sie ze znajomymi na przestankach.. teraz mam swoje dzieci nigdy bym nie pozwolil aby one tez tak sie wychowywaly kilka lat temu gmina zalozyla swietlice dla dzieci w starym budynku SG. w Barnisławiu lecz w owym czasie pani , ktora sie zajmowala dziecmi miala wszystko gdzies mowa tu o Pani Jolancie Ż. ktora jak mi dziecko mowilo krzyczala na nie , nie pozwalala na wejscie dzieci na swietlice czesto nie otwierala wogole a pieniadze brala!!!!jednak po 4 latach jej kadencji zwolniono ja z tego stanowiska po licznych skargach od ludzi ze nie nadaje sie na to stanowisko.po jakims czasie otworzono kolejny raz swietlice i przyjeto tam pania Małgosie calkiem inna osobe oczywiscie sie to nie spodobalo pani Joli i jej kolezance Pani Gosi klebanskiej.od mometu przyjecia nowej swietliowej kopaly pod nia dolki... co do pani Małgosi nowej swietlicowej zjednala sobie dzieciaki ze moj syn nie chcial w domu usiedziec inne dzieciaki tez ta kobieta ma cudowne podejscie do dzieciakow zachecala je do nauki pomagala im i tlumaczyla jak mialy jakis problem nawet w wakacje otwierala swietlice w dni kiedy miala wolne tylko dla tego ze dzieci chcialy podrac w bilard z tego co mi wiadomo Gmina nie placila jej za nadgodziny nawet za to ze musiala zostawac po godzinach gdy byly wiece wyborcze kobieta zostawala po kilka godzin dluzej by posprzatac ale to nie o to chodzi po 10 miesiacach pracy ZWOLNIONO JA!!!!!i przyjeto pani jole spowrotem, dzieci sa zrozpaczone chodzily do poznich godzin nocnych i zbieraly podpisy na to by pania gosie zostawiono na obecnym stanowisku na 2-i dzien Radny Dzikowski i Pani soltys pojechali do urzedu gminy na Rozmowy z Pania WÓjt jednak ona ich usunela z terenu gminy co jest jakims zartem bo od czego ona jest chyba po to by wysluchac mieszkancow gminy tlumaczac ZE NIEINTERESUJA JA ZADNE WIOSKI I MA TO GDZIES a powiem tak a co my ****** jacys gorsi jestesmy my to nikt a kto wogole daje prawo i mianuje ludzi na stanowisko kierownika swietlicy Pania Klebanska tlumaczac ze teraz ona jest tam kierownikiem i ona zatrudnia osoby jakim prawem kierownikiem moze zostac budynku ktory nie jest nawet firma czy instytucja Pani Wójt po znajomosci oddala swietlice w rece osoby ktora chce niewiadomo jak zablysnac....zapomniala juz Pani klebanska jak szybko sie wyprowadzala z poprzedniej miejscowosci bo tez ingerowala w zycie mieszkancow i chciala nazucic im swoje ja!!! i co przepedzili ja bo wszyscy mieli jej doscy a co leprze jakim prawem organizowana jest samoobrona dla kobiet bez zezwolenia albo brac pieniadze za areobik nie majac uprawnien widocznie mozna w tym roku do podzialu jest 12 tys. zl na dwie osoby na kolbaskowo 6 tys. i dla pani Klebanskiej za areobik 6tys. tyklo za to ze przychodzi tam jej kolezanka jedna z droga...a w sumie na zajeciach pojawiaja sie 3 osoby...to jeszcze nic nie powiem imienia ale pracownik gminy pan W.....powiedzial ze gmina nie ma pieniedzy na prowadzenie swietlicy w Barnisławiu i na placenie pani Gosi bylej swietlicowej a na 2-dzien zatrudnia 2-ch pracownikow na stanowisko swietlicy w tym tez zwalniajac 3 ochroniazy obiektu swietlicy bo pani klebanska z pania jola zakladaja monitoring chyba tylko po to by ludzie patrzeli jak wynosza i grabia majatek swietkicy wspomne o tym ze za czasow pani joli na swietlicy zniknely kaloryfery i inne rzeczy co za tym poszlo pani jola wyremontowala sobie mieszkanie ale co jeszcze pi inwentaryzacji i zwolnieniu Joli odkryto inne rzeczy np to ze w kanapie w kanciapie jej pelno kapsli po piwie znaleziono i kilka pustych butelek i co ja mam puscic swoje dziecko do takiej osoby na swietlice i co czekac az cos sie stanie !!!! jakies nieszczescie bo nie odpowiedzialna baba nie przypilnowala dziecka bawiacego sie na swietlicy!!! CO PANI WÓJT NA TO KOLEZANKI NAJLEPIEJ PO ZNAJOMOSCI A MIESZKANCOW MIEC W D*****IE JAK SIE SYTUACJA NIE ZMIENI I NIE WROCI PANI GOSIA NA STANOWISKO SWIETLICOWEJ TO MY ZADZIALAMY JAKO MIESZKANCY I PANI WÓJT WKONCU ZROZUMIE ZE WOJTEM JEST SIE DLA WSZYSTKICH A NIE DLA PIENIEDZY BO WYDAJE MI SIE ZE TO BEDZIE JEJ OSTATNIA KADENCIA BYLY WOJT TO BYL CZLOWIEK ALE NIC MYSLE ZE OSOBY KTORE GLOSOWALY NA WOJTOWA JUZ PO CZESCI ZALUJA MY ROWNIEZ!!!!!! JEZELI TRZEBA BEDZIE NAWET TELEWIZJE SCIAGNIEMY NIECH ZOBACZY POLSKA CO ZA BURDEL JEST W NASZEJ GMINIE...KAZDY TYLEK LIZE I PATRZY ILE DO KIESZENI SCHOWA.... BRAK SLOWWWWWWWW

pt47-106
Posty: 35
Rejestracja: 2008-05-11, 14:07
Lokalizacja: MD Przeclaw/Gryfino

Post autor: pt47-106 » 2011-01-01, 18:11

to tak samo jest w Przecławiu była tak świetlica w dawnym sklepie ale zlikwidowano bo gimnazjum wazniesze :-o teraz dzieciaki i młodzież wysiaduje po klatkach i broi z nud

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2011-01-01, 21:39

Jednym słowem bagno w gminie. A tak ad vocem - jak mieszkańcy Barnisławia nie będą posyłać dzieci do świetlicy , to będzie to najlepszym dla wszystkich dowodem czy dawna/nowa świetliczanka się nadaje. Przy okazji na kierownika świetlicy nie powinien być organizowany konkurs? Chyba że w gminie nadal jest socjalizm (tyle że w nowoczesnej odmianie)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2011-01-02, 10:04

tylko winny się tlumaczy wiec ja nie zamierzam.
Kłamstwa nt.mojej osoby w poście przewodnim ,to pomówienia mające na celu zdyskredytowanie zaufania mieszkańców Barnisławia do mojej osoby.

Rozsądni ludzie poczekaliby z wysuwaniem tak dramatycznych wizji przyszłości przynajmniej do pierwszych działań,ale to nie rozsądek kieruje autorem postu tylko złość,jak dziecka ,któremu odbiera się zabawkę.

Złość tak daleko posunięta,że w ślepej furii nie pozwoliła na wykonanie jednego telefonu czy chwilę rozmowy zarówno przez autora postu jak również kogokolwiek innego-bo po co,łatwiej robić to co od ostatnich 4 lat-skłócać ludzi dalej pod maską fałszywego zainteresowania losami tej wsi...

Co do p.Joli to myślę,że ona sama nieźle się "ubawiła" czytając te rewelacje na temat swojej pracy i malwersacji środków-nikt nie pamięta jak rok temu walcząc o Jolę właśnie ,te same osoby skreśliły ponad 150 podpisów?Podpisałyby również i dziś -gdyby taka potrzeba zaistniała.
Ludzi ocenia się po osiągnięciach a tych w czasie kadencji Joli było b.dużo.


ps.Wszystkie wymienione zarzuty pasują jak ulał do zupełnie innej osoby w naszej wsi-czyżby taka lustrzana spowiedź? :P

Pozdrawiam tych co nie tracą we mnie wiary-będzie dobrze :)
a dla pozostałych ku zaspokojeniu ciekawości-wynagrodzenia za te moje "kierownictwo" nie będzie ,bo nie o to tu chodzi :)))

karolciakk
Posty: 37
Rejestracja: 2006-09-26, 22:30
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: karolciakk » 2011-01-02, 16:04

Witam,

pragnę zacząć od tego, że jestem w totalnym szoku, co "zniesmaczony" tutaj wypisuje. Po pierwsze chciałabym sprostować kwestię Naszego (jestem córką Małgorzaty Klebańskiej) wyprowadzenia się ze Szczecina. To jest jakiś skandal, że człowiek, który nie ma pojęcia ani dowodów posługuje się pomówieniami odnośnie tej kwestii. Przeprowadziliśmy się tylko i wyłącznie ze względu takiego, że domek na wiosce, to było marzenie moich rodziców. Nikt nikogo stamtąd nie wyrzucił, a poza tym ludzie chyba mają swój rozum i swoje ja, a moja mama nie musi i nie chce nikomu nic narzucać.

Kolejna kwestia, to ochroniarze na świetlicy. Przepraszam bardzo, jak MY się tutaj przeprowadziliśmy to w ogóle o żadnej świetlicy mowy nie było!!!!!!! Żadnego festynu, jasełek zajęć dodatkowych dla dzieci na wiosce - kompletnie nic! Ludzie bardzo się cieszyli, gdy w końcu ktoś zawalczył o świetlicę i zaangażowali z wielką radością w działania mojej mamy, bo w końcu ktoś się nimi zainteresował, chciał działać wspólnie ze wszystkimi, a nie organizować tylko imprezki dla znajomych. A propo ochroniarzy, to po co tam ich aż 3? Wystarczy zwykły monitoring na bieżąco, bądź 1 ochroniarz - co zmniejszy koszty utrzymania świetlicy, które będzie można przeznaczyć na inne dobra w Naszej wiosce.

Po drugie jeśli o chodzi o uprawnienia mojej mamy, do prowadzenia zajęć aerobiku, to czy wiele lat tańca,łyżwiarstwa, karate i ogólnorozwojowych sportów nie wystarczy? Czymże lepsze jest doświadczenie w tej dziedzinie i wiele lat treningów??!! Moja mam skończyła ku Pana/i zdziwieniu, bo nikt tego nie raczył sprawdzić kurs aerobiku w 1985r. i prowadziła jedne z pierwszych zajęć w Szczecinie w LO nr4 dla dorosłych, które na bieżąco odnawia i nie uzyskuje z tego żadnych przychodów. A czy przepraszam bardzo Pan radny i Pani sołtysowa, mają odpowiednie wykształcenie do sprawowania obecnych funkcji? NIE, więc szkoda, że te spostrzeżenia są tylko jednostronne.

Jeśli chodzi o kaloryfery, to kilka lat temu już była "afera" kto je oddał na złom, razem z rurami i się nie rozliczył. Sami dobrze pamiętamy, dzięki kogo nadzorowaniu ktoś inny je wycinał, tylko u Nas po czasie dobre dokonania przypisuje się nie tym osobom, które to tak naprawdę organizowali, a złe "zwala" na innych.

Widzę, że tutaj wielki jest bunt ze strony Pana "zniesmaczonego" dotyczący działań Pani Wójtowej, która może w końcu zrobi porządek z konfidentami, działaniami przeciwko wiosce i korupstwem - bo jakoś użytkownik, się tu nie pochwalił, że moja mama odkryła, iż planowany był przetarg na obecna świetlicę, którą obecnie tak Pan/i zachwala!!! I żaden z mieszkańców nawet by o tym nie wiedział, nie wspominając o dzieciach, które już w ogóle nie miałyby gdzie spędzać wolnego czasu.

Telewizję bardzo chętnie zapraszamy i ucieszymy się w związku z rosnącą sławą Naszej gminy:) Mamy na wszystko odpowiednie dokumenty, także te Pana/i pomówienia są tylko bezsensowną gadką. PROSIMY O FAKTY I DOWODY.

Jeśli chodzi o remont mieszkania Pani Joli, to już chyba nie jest Pana/i sprawa, kto co sobie w domu robi. Jedni samochody zmieniają, jeżdżą na wycieczki, remontują dachy i jakoś nikt póki co Im tego nie wypomina.

Za dużo przewidywań Drodzy użytkownicy! Jak widać, już wszyscy wszystko wiedzą, kto gdzie będzie zatrudniony, czy dzieci będą chodzić na świetlicę czy nie, może od razu wypiszmy całe przyszłe dzieje Barnisławia z tych "wizji".

Czas tak na prawdę wszystko zweryfikuje, pokaże kto działa z myślą o mieszkańcach, co się zmieni na lepsze, tylko czekajmy cierpliwe, bo dużo jest "do ogarnięcia" po ostatnim "Panu Wójcie - człowieku" - cytując "zniesmaczonego", którego działania już poznaliśmy przez tyle lat i o mały włos (gdyby nie szybkie działanie mojej mamy) nie miałby się użytkownik "zniesmaczony" tak o co kłócić, bo najzwyczajniej w świecie świetlica zostałaby oddana do przetargu.

Liczymy, że w następnym poście podpiszę się Pan/i pod swoimi uwagami:)



Karolina Klebańska
Caritas, Libertas, Fidelitas.

ggosia
Posty: 19
Rejestracja: 2010-08-13, 22:30
Lokalizacja: Mierzyn
Kontakt:

Post autor: ggosia » 2011-01-02, 17:57

Szkoda tylko,że przez głupią wojnę o stołki ludzie stracili pracę, trudno teraz coś znaleźć w tym wieku. Poza tym co do ochroniarzy to doba ma 24godz. więc przepraszam jak ma tam pracować jeden ochroniarz? To raczej nierealne .Nawet jakby w ciągu dnia nie był na służbie to co w każdą noc? A urlop, a wolne dni? Coś chyba nie tak. Monitoring to droga inwestycja czy gmine na to stać???? Do tej pory był to kłopot, ktoś te kamerki tez musi pilnować , więc należałoby kogoś zatrudnić do przeglądania? Co byłoby tańsze dla gminy ??? A może tu nie chodzi o to co tańsze , może o coś innego?
ggosia

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2011-01-02, 18:53

Pani Karolino, Pani post biorący w obronę Pani matkę jest naturalnym odruchem. Jędnak ciągłe wypisywanie o swoich zaslugach oraz o zlej poprzedniej władzy jest już co najmniej nudne. Gdyby zadała Pani sobie odrobinę trudu i porównała program wyborczy pani Schwartz z uchwałami poprzedniej rady gminy oraz sprawozdaniami z działanosci wójta bez problemu doszłaby Pani do wniosku, że połowa zamierzeń z tzw.programu wyborczego to nic innego jak kontynuacja projektów tej tak znienawidzonej starej władzy, na róznym etapie realizacji.Nie chcąc być posądzonym o zla wolę nie będę się wdawał w szczegóły, pozostawiam to zainteresowanym.
To, że , jak Pani zauważyła, planowany był przetarg na sprzedaż budynku po straznicy SG dobitnie dowodzi, że nie mozna mówić w tym przypadku o korupcji/pisząc "korupstwo" chyba własnie ten wyraz miała Pani na mysli/poniewaz przetarg jest jawna formą sprzedaży, w ktorej mogą wziąc udział wszyscy zainteresowani. Możemy mówić tylko o róznicach w koncepcji zagospodarowania budynku przez wójta i Pani matkę. A to chyba jest dozwolone, prawda?

Patrząc na skladnię Pani zdań oraz na blędy stylistyczne, gdybym mieszkał w Barnisławiu, zastanawiałbym się, czy posłac dziecko do swietlicy, w której panuje taka kultura języka polskiego.
Ja równiez podejrzewam działania "po znajomości". Pani Jolanta Ż., o ile się nie mylę była męzem zaufania z ramienia pani Schwartz podczas drugiej tury wyborów w lokalu wyborczym w Będargowie, prawda?Biorąc pod uwagę, że tak ważna funkcję jak prowadzenie swietlicy, ktora przecież po częsci jest placówka oswiatową powierzono osobie bez stosownych kwalifikacji mozna podejrzewac, że cos tutaj nie gra
karolciakk pisze:A czy przepraszam bardzo Pan radny i Pani sołtysowa, mają odpowiednie wykształcenie do sprawowania obecnych funkcji? NIE, więc szkoda, że te spostrzeżenia są tylko jednostronne.
Zadna ustawa nie precyzuje wykształcenia, jakim powinni legitymować się radni lub sołtysi.
Wystarczająca legitymacją do sprawoania tych funkcji jest wybór przez społecznosć.
Smutne i zarazem niepokojace jest tylko to, że w imię własnych ambicji wciagacie Panstwo w konflikt dzieci i młodzież, pokazując im na przykładzie w jaki sposób "należy" budować nasza lokalna demokrację, i to najbardziej dyskwalifikuje Pani matkę jako działacza i społecznika.
andrzej1963

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-01-02, 20:21

Na wstępie chcę zazanczyć,ze temat świetlic jest mi całkowicie obcy i nieznany, a moją uwagę skupił jedynie aspekt humorystyczny.
Wydaje mi się,ze Pani Klebańska jest panią powedzmy w wieku pobalzakowskim. Jedyne Panie jakie miały odwagę promowac aerobic będąc w wieku dojrzałym to Jane Fonda i Pani Bojarska _Ferenc. Spojrzałam na fotki obu Pań i Pani Klebańskiej....Cieszy mnie fakt,ze Pani Klebańska ma uporawnienia zdobyte w 1985r dotyczące prowadzenia owych zajęć. Teraz pewnie już dotyczą tylko teoretycznego aspektu.

karolciakk
Posty: 37
Rejestracja: 2006-09-26, 22:30
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: karolciakk » 2011-01-02, 20:48

Pani Gosiu myślę, że monitoring raz założony (zapłacony) i odpowiednio konserwowany jest niższy w kosztach utrzymania w ciągu całego roku niż opłacanie 3 ochroniarzy. Oprócz tego, pisałam o 1 ochroniarzu pełniącym funkcję w przewidzianych ustawowo godzinach pracy, ale o tym nie wspomniałam, bo uznałam, że to jest jasne - widocznie nie dla wszystkich, więc będę w następnych postach pisać wszystko szczegółowo. Nam również jest przykro, że ludzie tracą pracę, ale nie mamy na to wpływu - takie działania wymusza ekonomia, rynek i coraz nowsze technologie.

Panie Andrzeju, jeżeli chodzi o stylistykę mojej wypowiedzi, to niech Pan sobie porówna mój post z postem "zniesmaczonego", który zupełnie zapomniał o podstawowych zasadach gramatyki,stylistyki i ortografii - to właśnie jest skutek stania na przystankach w czasie młodości i brak tej świetlicy, o której piszemy, ale o tym już oczywiście nie raczy Pan wspomnieć. Dodam jeszcze, że ja cały czas jestem na etapie kształcenia się i czytania, także proszę mnie nie oceniać w tak młodym wieku.

Jedyne co bronię to prawda, która jak widać w obliczu mojej tak "nagannej" stylistyki, w ogóle nie jest tu brana pod uwagę!

Ani słowa nie napisałam o korupcji dotyczącej przetargu, więc chyba źle Pan zinterpretował moje słowa.

Jeżeli chodzi o programy wyborcze, to dajmy się nowej Pani Wójt realizować, bo poprzednik miał również swoją szansę. A biorąc pod uwagę przyszłą, 4 letnią kadencję w kontekście makroekonomii, jest to bardzo mało. Poczekamy, zobaczymy. Poza tym obecna Pani Wójtowa nie mogła od razu wszystkiego zreorganizować, bo diabeł zawsze tkwi w szczegółach, także liczymy na poprawę ich.

Proszę Pana, co do wykształcenia samorządowców, to żadna ustawa, nie musi tego precyzować - i tak samo jest w przypadku mojej mamy, jako prowadzącej aerobik, która w dodatku zarówno to, jak i inne zajęcia prowadzi w ramach wolontariatu, natomiast lepiej by było mieć osoby na wymienionych przez Pana stanowiskach odpowiednio wykształcone, żeby mogły efektywnie pomóc lokalnej społeczności. To był tylko przykład, ale jak "uderzysz w stół, to nożyce się odezwą".

Przede wszystkim, nie skupia się Pan na głównej problematyce, tylko na poszczególnych osobach, które się wypowiadają. Co zważywszy na Pana doświadczenie na tym forum, jest co najmniej dziwne.

Nikt mnie nie buntował, nie kierował i w żaden konflikt nie wciągał. Moje życie - moje decyzje - moja odpowiedzialność. Jak Pan raczy spojrzeć powyżej, to widać dokładnie, kto tu sugeruje nie wysyłanie dzieci przez rodziców na świetlicę.

Miło by było, gdyby następnym razem skupił się Pan na ogólnej tematyce, a nie na moich rzekomych błędach stylistycznych.

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. I chyba, to jest sedno sprawy - nikt na tym forum nie zapytał o dzieci, o młodzież, o plany rozwoju świetlicy, tylko posłużył się nimi jak narzędziem w walce o stołek.

Karolina Klebańska
Caritas, Libertas, Fidelitas.

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2011-01-02, 21:02

Do "In shadow"
Zajęcia aerobicu prowadzimy zarówno dla Pań w moim wieku-prowadzę je ja ,od 2 lat za darmo dla grupy chętnych.
O ich poziomie mogą się wypowiadać uczestniczki.
Zapraszam na zajęcia wtedy swoje teorie będzie mógł Pan porównać z praktyką.
Zajęcia młodszych osób i m.in grupy BARNIDANCE prowadzi zawodowa trenerka-odpłatnie.
Obecnie jest ona na urlopie macierzyńskim,ale już od marca wraca do pracy:)

ggosia
Posty: 19
Rejestracja: 2010-08-13, 22:30
Lokalizacja: Mierzyn
Kontakt:

Post autor: ggosia » 2011-01-02, 21:10

Jedną- to można zatrudnić sobie nianię do dziecka, w żadnej firmie nie jest tak,że jest zatrudniony jeden ochroniarz, ale to Pani jest na forum ekonomistką, która dobrze liczy. Kto zapłaci za monitoring??? A po co komu ten monitoring???? Nie słyszałam,żeby w tak małej wsi jaką jest Barnisław była jakaś grasująca szajka. Skoro Gosia i Jola przejmują budynek to będą go pilnować po co kolejne koszta? Czy nagle gminę na to stać? A może trzeba podwyższyć wartość budynku? Ciekawe...
ggosia

abcd
Posty: 8
Rejestracja: 2011-01-02, 21:13
Lokalizacja: UE

Re: wszystko po znajomości

Post autor: abcd » 2011-01-02, 21:27

ZnIeSmAcZoNyyy pisze: zapomniala juz Pani klebanska jak szybko sie wyprowadzala z poprzedniej miejscowosci bo tez ingerowala w zycie mieszkancow i chciala nazucic im swoje ja!!! i co przepedzili ja bo wszyscy mieli jej doscy
Jestem mieszkanką Barnisławia i też oburza mnie fakt, że Pani, o której mowa w cytacie podpisuje się pod pismami własnoręcznie redagowanymi "Mieszkańcy Barnisławia". Jestem przekonana, że może raptem kilka osób widziało na własne oczy treść tych zapisów. Oburza mnie jak można podpisywać się za wszystkich mieszkańców. Zupełnie przypadkowo natrafiłam na jedno z nich i wcale się z nim nie zgadzam, nie wspominając , że nikt wcześniej ze mną tego nie konsultował. Nie jestem osobą ubezwłasnowolnioną i nie życzę sobie, aby ktoś w moim imieniu podejmował decyzje.
Myślę, że tylko w snach Pani Klebańska może mieć takie wizje, że Barnisław tańczy jej u stóp, bo za społeczną pracą , pewnie kryje się jakiś wzniosły cel.

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-01-02, 21:30

Pani Małgorzato
Proszę potraktowac mój post z przymróżeniem oka,jak wspomniałam tematu dokładnie nie znam, lecz zniesmaczony wspomniał,że na zajęcia aerobicu przychodzi ok 3 osób. Mało. Chodziłam na zajęcia aerobicu w Przecławiu frelwencja była dużo większa. Czemu-proszę spytać uczestniczek. Ze swojej strony powiem Pani,że instruktorka Pani Ewa jest przygotowana teoretycznie i praktycznie do tej roli. I małe sprostowanie jestem kobietą.
Proszę mi wybaczyć ale akurat prowadzenie zajęć z aerobicu oprócz przygotowania teretycznego, wymaga wyjątkowo dobrej kondycji fizycznej. Nie chcę niczego sugerować ale , nawet Jane Fonda zrezygnowała w pewnym momencie.
Ostatnio zmieniony 2011-01-02, 21:37 przez In shadow, łącznie zmieniany 1 raz.

ZnIeSmAcZoNyyy

Post autor: ZnIeSmAcZoNyyy » 2011-01-02, 21:33

witam jakt nikt nie pytal dzieci i mlodziez??? a po co chodzily dzieciaki i zbieraly podpisy?? zebraly ich ponad 200 i po co??? zeby wojtowa na 2-gi dzien wywalila ich z UG...postawa na miare wojta...200 podpisow to wiecej niz 150 pani joli zebranych w moczylach i warniku?? a czemu akurat tam a nie w barnisławiu?? odpowiem nikt nie chce ani pani mamy pani karolino ani pani joli w swietlicy milion razy dawalismy to do zrozumienia my jako rodzice...pani jola miala swoje 5 minut i co??? poszlo. mielismy swietna swietlicowa co zajela sie dziecmi i pilnowala je jak nalezy a nie jak pani jola siedziala w kanciapie ochrony i tv ogladala...nikt nie slucha dzieciakow i tej naszej mlodziezy niech sami zadecyduja kogo chca na to stanowisko swietlicowej...i jestem na 100% pewny ze jola nie dostanie ani jednego glosu..za to ze dzieci powiedzialy ze jak zbieraly podpisy pani jola wyzwala je i kazala spi....ac z jej kladki schodowej postawa na miare swietlicowej...my jako rodzice bedziemy walczyc o byla dobra swietlicowa pania Gosie.C ktora dopilnowala nasze dzieci dbala o nie na terenie swietlicy..aco do pani wojt to mamy 10 miesiecy zeby ja odwolac ja problemu nie widze...a co do kandydatury pani karolino pani matki na soltysa to kiepsko to widze po tym co sie stalo..my dzieci nie puscimy na swietlice jesli pani jola bedzie wolimy zeby jej wogole nie bylo niz mial by ktos nie odpowiedzialny pilnowac tam naszych dzieci .ja pani karolino moze wyksztalenia nie mam ale dobrze wychowuje swoje dzieci i stac mnie na uczciwe i godne zycie...wiec prosze popatrzec na siebie i to co kiedys pani robila a swieta nie byla...

ZnIeSmAcZoNyyy

Post autor: ZnIeSmAcZoNyyy » 2011-01-02, 22:15


ODPOWIEDZ