GRAMY DLA PATRYCJI

Kto pyta, nie błądzi!
Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

GRAMY DLA PATRYCJI

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2012-02-14, 15:54

W niedzielę 26-go lutego odbędzie się impreza z której dochód przewidziany jest na dalszą rehabilitację Patrycji Wątróbki ze Smolęcina.Zaangażowało się dużo Stowarzyszeń i Sołectw w naszej Gminie.Oprócz rozgrywek przewidziano wiele stoisk i działań towarzyszących.Zapraszamy wszystkich zarówno do udziału w imprezie jak i do wniesienia swojego wkładu.Liczy się każda złotówka i każda para pomocnych rąk.Zgłoszenia przyjmuje m.in.p.Paweł Baczyński z Będargowa tel.691486791.Liczymy na Was :)

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

II edycja akcji "Gramy dla Patrycji"

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2013-06-11, 00:41

w tym roku dla większej grupy chorych dzieci z terenu naszej Gminy.Spotkanie organizacyjne dla wszystkich chcących wziąć udział w akcji: 12 czerwca godz.18 gimnazjum w Przecławiu.Zapraszamy

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

GRAMY POMAGAMY 1.12.2013r.

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2013-10-02, 09:58

W lutym ubiegłego roku cała gmina włączyła się w pomoc dla Patrycji, ciężko chorej dziewczynki ze Smolęcina. Podczas jednej imprezy zebrano 19 tysięcy złotych na jej rehabilitację. W tym roku organizatorzy akcji „Gramy-Pomagamy” zamierzają wesprzeć również inne chore, potrzebujące pomocy dzieci z naszej gminy.
Ubiegłoroczna inicjatywa – I Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej – przyciągnęła do szkoły w Przecławiu prawie tysiąc osób. W tej wyjątkowej orkiestrze, oprócz sportowców, dla dziewczynki grali: muzycy tancerze, plastycy, funkcjonariusze Straży Granicznej, strażacy OSP Kołbaskowo i Smolęcin, sołectwa, stowarzyszenia i firmy z terenu gminy i spoza niej, mieszkańcy gminy. Grali ci, którzy może nie mają szczególnych talentów, ale nie brak im serca.
To ogromne zainteresowanie dowiodło, że potrafimy i chcemy pomagać. Wystarczy tylko, by ktoś nam powiedział: komu mamy pomóc, gdzie i w jaki sposób.

Jesteśmy po pierwszych spotkaniach organizacyjnych w sprawie tegorocznej akcji „Gramy – Pomagamy”. Zaplanowano ją na niedzielę – 01 grudnia. Zapadła decyzja, że tym razem pomocą objęte zostaną również inne potrzebujące dzieci-jest ich pięcioro z terenu naszej Gminy.
Liczymy na Wasz udział zarówno w rozgrywkach ,stoiskach jak i części artystycznej i już dziś zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Przecławiu.
Kwestę planujemy rozszerzyć również na centra handlowe w naszej Gminie .Bliższe informacje u Waszych sołtysów.

ODPOWIEDZ